گسترس خدمات اینترنتی روی موبایل و کامپیوتر آنقدر زیاد و ارزشمند شده اند که از ساده ترین کاربران اینترنت و فضای مجازی تا کاربران حرفه ای در حوزه های برنامه نویسی، طراحی وب، مخصوصا گرافیست ها در تک تک حوزه ها دارای ابزارهای اصلی یا کمکی ای هستند که آچار فرانسه کارشون هست. مثلا وب سایت رسمی Envato که ابزارها و متریال گرافیست هارا تامین می کنه یا پلاگین و قالب های تجاری طراحان سایت همگی به روش آنلاین پرداخت و در اختیار کاربران قرار میگیرد.

نرم افزارهای تبلت و موبایل هم که جایگاه خودشون را دارن مثلا طراحانی که با Procreate روی iPAD اپل آشنایی دارند کلیه ابزارهای داخلش مثلا Brush های تجاری یا خود این نرم افزار با اعتبار دلاری اپل که از طریق کردیت کارت ها یا خرید گیفت کارت اپل آیتونز می توانند نیاز خود را از خرید app ها یا پرداخت های درون برنامه ای اپل (in-app purchase) برطرف نمایید.

گیفت کارت 98 افتخار دارد با تنها آدرس رسمی GiftCard98.com طی پنج سال ارائه گیفت کارت معتبر از برندهای مطرح مثل Apple Store اپ استور اپل ، گوگل پلی استور Google Play Store ، ماکروسافت استور Microsoft Store که شامل گیفت کارت ایکس باکس XBOX Store هم می شود در خدمت شما عزیزان باشد. پشتیبانی این مجموعه بصورت برخط با ارائه راهکارهای پرداخت در جهت ایجاد راهکار مفید پرداخت شما در کنار شما می باشد.

گیفت کارت ها همان Prepaid Card / Gift Card هستند که ارزش Credit آنها از پیش توسط شرکت مبدا در کارتها قرار داده شده و قابلیت شارژ مجدد ندارند ولی با اینحال تاریخ مصرف پس از ردیم هم ندارند چرا که در کیف پول Wallet حساب کاربری شما تا زمان مصرف باقی می ماند.

کاربران حرفه ای می توانند از خدمات فضای ابری مانند Apple iCloud ایکلود اپل ، Google Drive گوگل درایو ، Microsoft OneDrive با استفاده از همین روش های پرداخت گیفت کارتی استفاده کنند. Prepaid Payment Method ها همیشه در همه سایت ها قابل استفاده نیست، پس حتما پیش از خرید از مشاورین GiftCard98.com سوالات خود را پرسیده و سپس با اطلاع نسبت به ریسک ها و جزییات، خرید خود را انجام فرمایید چرا که گیفت کارت ها با توجه به ماهیت کد یکبارمصرف می باشند قابلیت تعویض جابجایی را ندارند.

۲

خرید گیفت کارت در گیفت کارت 98 – GiftCard98.com به سادگی یک خرید اینترنتی انجام می شوند و کد گیفت کارت شما همانند یک رشته کد مخصوص دارای اعتبار خریداری شده به ایمیل مشتریان دلیور و ارسال می گردد. کارت ها فقط برای مصرف شخصی کاربران می باشد از قرار دادن کارت بصورت مستقیم به دیگران جدا خودداری فرمایید. آموزش استفاده از کارت ها بصورت صحیح بصورت رایگان در بخش آموزش Knowledge سایت در دسترس هست. هر کارت فقط باید در پلتفرم مشخص خود مورد استفاده قرار گیرد. نکته حائز اهمیت دیگری که در خرید گیفت کارت باید رعایت شود، کشور و واحد پول هر گیفت کارت می باشد چرا که کلیه شرکت های ارائه دهنده گیفت کارت های خود را Region بندی کرده و برای مثال شما با خرید گیفت کارت اپل 20 دلاری آمریکا فقط می توانید Apple ID که کشور آن روی Country: United States تنظیم شده است را شارژ کنید در غیر اینصورت پیامهایی شبیه به Invalid یا نادرست بودن در این ریجن یا مثل اپل بصورت مستقیم اروری تحت عنوان The Code must be redeemed in u.s storefront بشما می دهد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات انلاین سایت های ابزارهای اینترنتی و مهندسی که بصورت دیجیتال در اختیار کاربرانشون قرار میگیرد با توجه به اینکه همه ی سیستم ها امکان پرداخت با گیفت کارت را ندارند می توانید با واحد فروش و پرداخت انلاین فروشگاه گیفت کارت 98 ارتباط بگیرید و با ارائه اطلاعات صحیح از محصول با رعایت مسائل اخلاقی، بررسی و پرداخت می گردد.

کاربران نابینا که قصد استفاده از کتاب های کیندل شرکت Amazon را دارند نیز می توانند با رعایت ایمنی از عدم شناسایی کاربران ایرانی با استفاده از گیفت کارت آمازون نسبت به خرید کتاب های علمی آماده سازی شده برای نابینایان عزیز را داشته باشند.

برنامه نویسان و دولوپرهای عزیز که قصد پرداخت اشتراک Apple Developers یا Google Developer Console را دارند نیز می توانند با ارائه اکانت خود به پشتیبان های سیستم و بخش پرداخت ارزی نسبت به تمدید پنل دولوپور تخصصی خود نیز اقدام کنند.

تمدید دامنه های رسمی با توجه به برندهای مطرح که سختگیری خاصی نداشته باشند نیز از طریق سرویس پرداخت ارزی یا کارت های ویزا / مسترکارت قابل پرداخت و تمدید نیز می باشند برای مثال برند مطرح OnlineNic نیز قابل پرداخت با کارت ها یا روش پرداخت تیم گیفت کارت 98 می باشد.