یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها که در زمینه فروش تجهیزات چاه ارت، انواع سیم مسی، انواع صاعقه گیر، صفحه ارت اتمایز، جوش کدولد، اتصالات مسی، کابلشو و.... فعالیت می‎کند، فروشگاه خاورمس است. این فروشگاه به دو صورت حضوری و اینترنتی فعالیت می‎کند؛ اگر تمایل دارید که محصولات این فروشگاه را از نزدیک ببینید، بایستی به صورت حضوری مراجعه کنید.

 اما خاورمس برای راحتی هر چه بیشتر شما و در دسترس بودن محصولات خود، به صورت اینترنتی هم فعالیت می‎کند. محصولاتی که در این فروشگاه به فروش می‌رسند از کیفیت بسیار برتری برخوردار هستند و با اطمینان خاطر می‌توانید که آن‌ها را تهیه و خریداری کنید. خاورمس همواره در تلاش بوده است که محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت به دست مشتریان برساند؛ اما با توجه نوسانات بسیار زیادی که در قیمت فلز مس وجود دارد، خاورمس به صورت روزانه قیمت محصولات مسی همچون سیم مسی مفتولی و ... را در سایت خود قرار می‎دهد، تا مشتریان از قیمت این محصولات با خبر باشند.

 اگر می‌خواهید برای خرید محصولات خود مشاوره دریافت کنید و یا این که استعلام قیمت محصولات مسی را بگیرید، تنها کافی است که تماس حاصل بفرمایید. از این فروشگاه اینترتنی چه قبل از خرید محصول و چه بعد از خرید محصول می‎توانید که به صورت کامل و رایگان مشاوره بگیرید.          

 

برترین  تجهیزات  چاه ارت در فروشگاه خاورمس

از جمله محصولاتی که در فروشگاه خاورمس به فروش می‎رسد انواع صاعقه گیر، انواع سیم مسی، تجهیزات چاه ارت و ... هستند؛ که در ادامه هر کدام از این محصولات را به صورت کامل معرفی می‎کنیم و در رابطه با کاربرد آن‎ها هم صحبت خواهیم کرد.

گفتنی است که از جمله تجهیزات چاه ارت موجود در فروشگاه خاورمس می‌توان به سیم مسی، صفحه مسی، بتونیت، تسمه مسی، تابلو تست باکس، لوازم جوش کدولد، میله ارت اشاره کرد. اساسا این تجهیزات از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند و معمولا قیمت نهایی آن‌ها با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود، از جمله این پارامترها می‌توان به جنس متریال به کار رفته در آن‎ها، طول سیم، عمق چاه، کیفیت ساخت، گارانتی، اندازه صفحه مسی و ... اشاره کرد.

 هر کدام از تجهیزات چاه ارت کاربرد و وظیفه خاص خود را دارند؛ برای مثال جوش یک قطعه است که در جهت اتصال سیم مسی مورد نظر به صفحه مسی به کار برده می‌شود و اما بست سیم به منظور محکم کردن سیم‌های مربوطه به صفحه مسی استفاده می‌شود؛ در صورتی که از بست استفاده نشود تمام سیم‌ها قطع می‎شوند و تمام زحمات به هدر می‌رود. بنابراین لازم است که برای اجرای چاه ارت، تجهیزات مختلفی در دسترس داشت و حتما از کیفیت آن‌ها مطمئن شد.

w2

 

تسمه مسی در چاه ارت چه کاربردی دارد

یکی دیگر از محصولات منحصر به فردی که در فروشگاه خاورمس به فروش می‌رسد، تسمه مسی است. معمولا تسمه‌های ارتی که به فروش می‌رسند در دو سری تسمه ارت و تسمه ارت قابل انعطاف پذیر هستند؛ در واقع این تسمه‌ها در الکترونیک و صنایع برق کاربردهای گسترده‌ای دارند. اساسا در هنگام عملکرد ژنراتورها، توربین‌ها، ترانسفورماتورها لرزش‌هایی دیده می‌شود اما با استفاده از این تسمه‌های مسی، از بروز این لرزش‌ها جلوگیری می‌شود و تا حد زیادی از بین می‌روند. با توجه به این ویژگی منحصر به فردی که دارند معمولا در تابلو برق‌ها کاربرد دارند و با توجه به کابلشویی که در ابندا و انتهای خود دارند، کار به راحتی انجام می‌شود.

اساسا تسمه‌های تولید شده در سایزهای مختلفی هستند، که از جمله این سایزها می‌توان به سایز 10، 15، 20، 30 سانتی‌متر اشاره کرد. بیشترین کاربردی که تسمه‌های مسی دارند در درب‌های فلزی، همبندی پنجره‌ها، فنس‌ها خواهد بود.

 در واقع این تسمه‌ها بسیار انعطاف پذیر هستند و اغلب در اتمسفرهای خورنده کاربرد دارند که برای آن‌ها از پوشش قلع استفاده می‎کنند. در واقع کاربرد این تسمه‌های مسی منحصر به تابلو برق‌ها نخواهد بود از جمله کاربردهای دیگر این تسمه‌ها می‌توان به مواردی همچون موتورهای اتومبیل، موتورهای لوکوموتیو، اتصالات فلنج، تجهیزات الکتریکی، کیت‌های اتصال کابل، مجموعه‌های DG و ... اشاره کرد. با توجه به جا به جای قیمت تسمه مسی به صورت روزانه به مشتری عزیز پیشنهاد می گردد با مراجع معتبر ماننده فروشگاه خاورمس تماس بگیرید.    

سیم مسی ارت و اهمیت استاندارد بود این سیم

در فروشگاه خاورمس سیم‌های مسی را مشاهده خواهید این سیم‌ها دارای هادی مسی هستند به همین دلیل به آن‌ها سیم مسی می‌گویند. سیم‌های مسی که به فروش می‌رسند در صنایع بسیار گسترده‌ای کاربرد دارند، برای مثال می‎توان خطوط حمل و نقل، مدارهای الکتریکی، موتورهای الکتریکی، سیم کشی ساختمان‌ها، مخابرات، قطعات صنعتی الکتریکی و ... را نام برد.

 سیم‌های مسی که در این فروشگاه به فروش می‌رسند انواع مختلفی دارند که از جمله‌ آن‌ها می‎توان به سیم‌های مسی لاکی، سیم مسی مفتولی، سیم مسی افشان، سیم‌های مسی روکش‌دار، سیم‌های مسی بدون روکش و غیره اشاره کرد.

هر کدام از این سیم‌ها با توجه به مشخصات فنی که دارند، معمولا در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال سیم مسی مفتولی دارای انعطاف پذیری نیست به همین دلیل در به سیم‌های خشک معروف است. این سیم معمولا در سیم کشی داخلی توزیع‌ کننده‌ها، تابلو برق‌ها، داخل لوله‌ها، زیر گچ‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. و اما سیم مسی روکش‌دار که به صورت افشان و تک رشته‌ای است و از یک روکش PVC برخوردار است و اغلب در سیم کشی ساختمان‌ها، سیم کشی‌های صنعتی، تابلو برق‌ها و ... کاربرد دارد. قیمت سیم مسی را از مراکز معتبر دریافت نمایید.

w3

 صفحه مسی و کاربرد

یکی از مهم‌ترین تجهیزات چاه ارتی که در خاورمس مشاهده می‌شود، صفحه مسی است. اساسا صفحه مسی در انتهای هر چاه ارت نصب می‎شود. یک مشکل بزرگی که در اجرای چاه ارت وجود دارد این است که قیمت مس بسیار بالا است، به همین دلیل بسیاری از پیمانکاران درصدد کوچک کردن سایز و ابعاد این صفحه هستند که در این صورت استانداردها و اصول لازم رعایت نمی‎شود، در نهایت هزینه‌های نهایی کمتر می‎شود. بهترین راه‌کار این است که کیفیت صفحه را کاهش نداد و عملکرد سیستم ارت را برای صرفه جویی در مصرف مس پایین نیاورد.

یک راه حلی که توصیه می‌شود این است که از یک صفحه مسی با مغزی فولاد و در نهایت روکش مسی بهره گرفت. توجه کنید که این روش در حال حاضر در میله‌های ارت آن هم به روش دوزه‌کشی کاملا متداول و رایج است. در واقع با توجه به نبود تکنولوژی‌های مورد نیاز، امکان انجام هیچ روشی برای صفحه‌های مسی وجود ندارد. صفحه‎های مسی که دارای مغزی فعالاد هستند و برای آن‎ها روکش مسی وجود دارد از 200 الی 250 میکرون است. این صفحات در ابعاد استاندارد یا کیفیت بسیار خوب و قیمتی مناسب به فروش می‌رسند.          

کلام آخر

در حقیقت تمام این تجهیزات علاوه بر خاورمس در فروشگاه‌های مختلفی به فروش می‎رسند که از جمله آن‌ها می‌توان به خانه مس و دنیای مس و ... اشاره کرد. البته فروشگاه خانه مس در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فروش این تجهیزات آغاز کرده است. تمام محصولاتی که در خانه مس ایران به فروش می‎رسند، از کیفیت برتری برخوردار هستند.

اساسا این فروشگاه در روزهای شنبه تا چهارشنبه فعالیت دارد و می‎توانید برای ثبت سفارش و یا مشاوره قبل از خرید با آن‌ها تماس بگیرید. و اما شرکت دنیای مس از سال 1380 تاسیس شده است که در همین مدت زمان کوتاه توانسته که ظرفیت تولیدات خود را بسیار افزایش دهد و در واقع به یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده‌های سیم‌های مفتولی است؛ و حتی یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده‌ها در کل خاورمیانه است. اساسا می‌توانید محصولات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کیفیت بسیار عالی از این فروشگاه‌ها خریداری کنید.