بورس تجهیزات آشپزخانه هر سال میزبان برندهای جدیدتری نسبت به سال قبل می باشد. این تعدد برند باعث افزایش رقابت در طراحی، کیفیت و قیمت گذاری شده و دست خریداران را باز می کند.

اما چالشی که خریداران با آن هموراه دست و پنچه نرم می کنند انتخاب است. انتخاب در میان این همه برند با قیمت های متفاوت و با توجه به عدم شناخت باعث می شود تا خرید موفق برای آنها رخ ندهد.

این گزارش توسط فروشگاه مطبخ شاپ ارائه دهنده انواع تجهیزات لوکس آشپزخانه بر اساس گزارش و نیاز سنجی مشتریان در سال 1400 منتشر شده است.

تجهیزات آشپزخانه شامل کدام محصولات می باشد؟

  • اجاق گازها» شامل انواع گاز رومیزی، گازهای مبله، صفحه های برقی و المنتی
  • هود آشپزخانه» شامل انواع هودهای مورب، شومینه ای ، مخفی ، جزیره و زیرکابینتی
  • سینک های ظرفشویی» شامل انواع سینک های روکار، توکار، زیر کورینی و صنعتی
  • فرها و مایکروویوهای» فرها شامل دسته بندی فرهای برقی، گازی، و ترکیبی می باشند.
  • تجهیزات جانبی دیگر » شامل انواع اسپرسوسازها، کشو گرم کن ها، زباله خورد کن و شیرآلات آشپزخانه

راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه بر اساس برند و ویژگی ها

هود خوب چی بخریم؟

اگر قصد خرید هود آشپزخانه را دارید باید بدانید بعد از انتخاب مدل معیار نوع موتور، قدرت مکش، نوع فیلتر، نوع سنسور و روشنایی در کنار قیمت تعیین کننده اصلی در معیار کیفیت می باشند.

5

هودهای با کیفیت بازار عبارتند از

هود الیکا، هود تکنوگاز، هود مسترپلاس، هود داتیس، هود استیل البرز و هود کن

گاز خوب چی بخریم؟

خرید گاز رومیزی با کیفیت را باید با معیارهایی از قبیل جنس صفحه، تعداد شعله، استاندارد بودن ایمنی گاز، سر شعله هایی با راندمان بالا، ولوم ها، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب بررسی و انتخاب کرد.

6

اجاق گازهای با کیفیت بازار عبارتند از

گاز زیگما، گاز آریستون، گاز تکنوگاز، گاز داتیس، گاز مسترپلاس، گاز کن

فر خوب چی بخریم؟

فرهای توکار را باید بسته به نوع کارکردشان و البته نوع کاری که ما از فر می خواهیم انتخاب کنید. در کل فرهای برقی از کیفیت و سهولت در آشپزی بهتری برخوردار بوده و المان هایی نظیر حجم فر، تعداد المنت ، تعداد سینی ، تعداد برنامه و آپشن های پخت، و البته نوع گرمایش داخلی را برای انتخاب بر گزینیم.

7

فر های با کیفیت بازار عبارتند از

فر ویرپول، فر تکنوگاز، فر زیگما، فر آریستون، فر داتیس، فر مسترپلاس

سینک خوب چی بخریم؟

سینک ظرفشویی را باید در ابتدا در نوع جنس شامل استیل و گرانیت و در دسته روکار، توکار و زیر کورینی انتخاب کرد. بعد از آن نیز می بایست معیارهایی نظیر ضخامت ورق، تعداد لگن ها، عمق لگن، ابعاد و اندازه، نوع زیر آب و اکسسری ها را در نظر بگیرید.

8

سینک های با کیفیت بازار عبارتند از

سینک گرانیتی شامل سینک شاک، سینک مکاپا، سینک بلانکو، سینک الیچی، سینک کن

سینک استیل شامل سینک استیل البرز، سینک اخوان، سینک ایلیا استیل، سینک میلاد

بهترین روش خرید و چگونه به فروشگاه اعتماد کنیم؟

خرید ها امروز به دو روش حضوری و اینترنتی صورت می گیرد. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را داشته و این مشتری و خریدار است که انتخاب را صورت می دهد.

خرید به صورت حضوری در بورس های تجهیزات آشپزخانه

خریدهای حضوری همیشه جذاب بوده چون شما می توانید علاوه بر نگاهی به فروشگاه های خوش رنگ و لعاب محصولات مورد نیاز خود را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. اما در همین حین باید در نظر داشته باشید که قیمت یک محصول بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه شده که یکی از آنها همین دکوراسیون فروشگاه و هزینه ای که برای رضایت شما توسط فروشندگانش صورت می گیرد محاسبه می شود.

خرید های اینترنتی اما علی رغم مشاهده از نزدیک محصول مورد نظر اما قابلیت مقایسه سریع با سایر محصولات مشابه، قیمت و برند می باشد. علاوه بر این شما می توانیدخردی مستقیم و بی واسطه را از نمایندگی های معتبر صورت دهید. همچنین در صورت مشکلی در خرید و ارسال و تحویل محصول با اطمینان از گواهینامه های مجاز فروشگاه های اینترنتی به راحتی می توانید پول خود را پس و یا محصول خود را تعویض نمایید.

شما می توانید جهت مشاهده، بررسی جزئیات محصول، و مقایسه قیمت ها به فروشگاه مطبخ شاپ که نماینده رسمی برندهای مطرح داخلی و خارجی به آدرس https://matbakhshop.com می باشد مراجعه نمایید