احتمالا شما نیزبه عنوان یک آقا به این موضوع فکر کرده‌اید که در فصل زمستان، از چه نوع لباس گرمی باید استفاده کنید که با تیپ و استایل‌تان هماهنگ باشد و جذابیت و خوشتیپی‌تان حفظ شود.

پاسخ به این سوال خیلی پیچیده نیست اما برخی از آقایان بدون در نظر گرفتن این نکته اقدام به خرید کاپشن و پالتو همراه با لباس‌هایی می‌کنند که از نظر دنیای مدل و لباس، هم‌خوانی با هم ندارند و در نتیجه خوش لباسی خودشان را از دست می‌دهند.

اگر شما می‌خواهید در زمستان و پاییز نیز جذاب و خوش لباس باشید باید نکات پوشش لباس‌های گرم مردانه در فصول سرد سال را بدانید، برای داشتن بهترین استایل پاییزی و زمستانی، نکات مطرح شده در ادامه این مطلب را به خاطر بسپارید.

چطور در فضل سرد، همچنان خوشتیپ بمانیم؟

احتمالا شما نیز در خیابان، مردانی را دیده‌اید که تیپ پاییزی و زمستانی جالبی ندارند، این اتفاق به خاطر عدم رعایت هماهنگی بین پوشش و لباس گرمی است که افراد انتخاب می‌کنند.

توجه کنید که هر زمانی بر اساس نوع لباسی که بر تن دارید، مجاز به انتخاب بین کاپشن، پالتو، جلیقه و مدل‌های دیگر لباس گرم هستید، اگر نمی‌دانید که چطور باید به روش درست، این انتخاب را انجام دهید، راهنمایی که در ادامه خدمت‌تان ارائه می‌شود را با دقت مطالعه کنید.

در ابتدا با دو نوع تیپ‌های مردانه یعنی رسمی و اسپرت و نوع لباس گرم مناسب این سبک پوشش مردانه آشنا شوید تا بتوانید شما نیز در زمستان و پاییز، خوش لباس و شیک باشید.

تیپ‌های اسپرت

اما چنانکه شما بر خلاف گروه اول، پوشیدن تیپ‌های اسپرت را ترجیح می‌دهید و بیشتر از پیراهن مردانه و شلوارهای پارچه‌ای، شلوارهای لی یا کتان، برای داشتن یک استایل متفاوت، استفاده می‌کنید بهتر است خرید کاپشن‌ را انتخاب کنید.

۳۴

افرادی که تیپ‌های اسپرت دارند و از کت و شلوار استفاده نمی‌کنند، دایره قدرت انتخاب گسترده‌تری برای انتخاب لباس گرم در زمستان دارند، اگر شما هم جزو این گره هستید می‌توانید از سویشرت، هودی، پولیر و لباس بافت نیز در فصل سرد، استفاده کنید.

تیپ‌های رسمی

مدل‌های استایل رسمی مردانه، شامل تنوع پوشاکی بسیار گسترده‌ای است، اما در یک توضیح کلی اگر شما اهل خرید کت و شلوار هستید و بیشتر تیپ‌های رسمی و کلاسیک را ترجیج می‌دهید، برای روزهای سرد زمستانی ، بهتر است بین کاپشن و پالتو، خرید پالتو را انتخاب کنید.

البته فراموش نکنید که شما می‌توانید زمان خرید کت و شلوار، لباسی را انتخاب کنید که با پارچه ضخیم و گرم دوخته شده باشد تا از پوشیدن لباس دیگری برای گرم نگه داشتن بدن‌تان، بی‌نیاز باشید اما اگر تصمیم گرفتید از یک کت و شلوار نازک‌تر در فصل سرد استفاده کنید، غیر از پالتو می‌توانید از جلیقه نیز برای گرم نگه داشتن بدن‌تان استفاده کنید.

این نکته مهم را فراموش نکنید ! (اجباری وجود ندارد)

در نهایت به خاطر بسپارید که در دنیای مد لباس آقایان در قرن 2021، هیچ اجباری برای پوشیدن یا نپوشیدن کاپشن و پالتو با استایل‌های متفاوت، وجود ندارد و نکات مطرح شده تنها جهت راهنمایی شما برای داشتن ظاهر شیک و جذاب‌تر است و در نهایت تصمیم گیرنده نهایی برای ترکیب بین‌لباس‌ها خودتان هستید.

قوانین استفاده از کلاه و شال گردن برای خوشتیپی در روزهای سرد!

تا اینجای کار متوجه شدیم که با چه نوع استایلی باید کاپشن و پالتو بپوشیم، اما یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تیپ‌ افراد در فصل‌های سرد، کلاه و شال گردن است، برای داشتن یک تیپ عالی، باید با قواعد استفاده از شال گردن و کلاه، با کت شلوار، پیراهن ساده و تیپ‌های اسپرت، آشنا باشید.

باید و نباید های استفاده از کلاه و شال گردن

بر خلاف تصور همه، افراد کت شلوار پوش نیز می‌توانند از کلاه در روزهای زمستان، استفاده کنند، مدل‌های کلاه تریلبی، خبرنگاری، تخت، سطلی، قایقی و پورک، برای کت و شلوارپوش‌ها در روزهای زمستانی، توصیه می‌شود، همچین این گروه از افراد بهتر است از مدل‌های شال گردن بلند بدون طرح همرنگ با کلاه کلاسیک خود، استفاده کنند.

آقایانی که بیشتر اهل تیپ‌های اسپرت هستند، محدودیتی در استفاده از کلاه و شال گردن ندارند و مدل‌های مختلف را می‌توانند برای ست کردن با تیپ پیراهن و شلوار ساده خود ست کنند، اگر شما هم جزو این گروه هستید پیشنهاد می‌شود از شال گردن و کلاه هم‌رنگ با کفش‌تان استفاده کنید تا استایل شما در روزهای سرد، شیک و جذاب‌تر باشد.

بهترین روش خرید پالتو و کاپشن شیک پاییزی و زمستانی چیست؟

برای داشتن یک استایل جذاب در فصل سرد، پیشنهاد می‌شود وقت کافی برای خرید خودتان، اختصاص دهید و به صورت یک‌جا اقدام به خرید کت شلوار، پالتو، تی‌شرت، کاپشن و ... کنید.

۳۵

این کار به شما کمک می‌کند که هماهنگی بیشتری در خرید تیپ لباس پاییزی‌تان داشته باشید و با انتخاب درست رنگ‌ها و ایجاد یک هارمونی شیک و جذاب، استایلی فوق العاده و رویایی برای روزهای سردپاییزی و زمستانی برای خودتان، خلق کنید.

از یک فروشگاه اینترنتی کمک بگیرید!

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید لباس مردانه شیک و درجه یک از جمله (خرید پالتو، خرید کاپشن، خرید پیراهن و کفش و ...) از فروشگاه اینترنتی ست من، استفاده کنید تا بتوانید بهترین و با کیفیت‌ترین اقلام لباس مردانه را با قیمت فوق العاده خریداری نمایید.

لیاقت شما، بهترین‌ها است!

در فروشگاه لباس مردانه ست من، بهترین برندهای پوشاک مردانه با قیمت‌های رویایی وجود دارد، شما لایق پوشیدن بهترین لباس‌های مردانه با کیفیت بالا هستید، سری به ست من بزنید تا از بین دنیای از پوشاک مردانه متنوع و جذاب، بهترین تیپ و استایل رویایی خودتان را با خرید کاپشن و پالتو، کت شلوار، پیراهن مردانه، کفش  و... ایجاد کنید و لذت ببرید.

دلایلی که خرید از ست من را واجب می‌کند

  1. قیمت عالی
  2. ارسال سریع
  3. اجناس باکیفیت
  4. سابقه طولانی
  5. اعتبار بالا و ..

سخن پایانی: در زمستان و پاییز نیز، شیک و جذاب باشید!

یکی از مهم‌ترین دغدغه آقایان خوش لباس و خوشتیپ در فصل زمستان و پاییز، خرید لباس گرم زمستانی  هماهنگ با استایل‌شان در فصل‌های سرد سال است. در این مقاله، راهنمایی جامع جهت انتخاب و خرید بهترین پوشش زمستانی با توجه به استایل آقایان در پاییز و زمستان، آورده شد.