اگر قصد دارید از خدمات گاوصندوق استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید گاوصندوق به این موضوع فکر کنید. چرا؟

چون بسیاری از فروشگاه های گاوصندوق بسیاری خدمات گاوصندوقی خود را پس از فروش بصورت رایگان ارائه می دهند. یکی از این فروشگاه ها، فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ است.

خدمات فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه شامل تعمیر، حمل، جابجایی، بازگشایی قفل های خراب و فروش انواع گاوصندوق دست دوم است، که در ادامه این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

برای خرید یک گاوصندوق حرفه ایی با خدمات پس از فروش کامل روی لینک زیر کلیک کنید.

گاوصندوق

v2

حمل گاوصندوق

همانطور که گفته شد، حمل گاوصندوق کار هرکسی نیست و وزن آن به گونه ای است که هرکسی قادر به جا به جایی آن نخواهد بود. علاوه بر این جابجایی و حمل سیف باکس بدون دانش و وسایل درست ممکن است بسیار خطرناک باشد.

با توجه به کارایی گاوصندوق تمامی افراد با ارزش ترین و مهمترین دارایی هایشان را در گاوصندوق نگه داری می کنند. پس اولین قدم در حمل و نقل گاوصندوق حفظ امنیت آن است.

افرادی که گاوصندوق خود را از فروشگاه سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ خریداری می کنندف خدمات حمل گاوصندوق آنها رایگان است.

برای حمل گاوصندوق در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز  از بهترین خدمات گاوصندوق استفاده کرده روی لینک زیر کلیک نمایید و یا با ما تماس بگیرد.

حمل گاوصندوق در تهران، کرج، به صورت تمام وقت انجام می شود. با ما تماس بگیرد. ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ – ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵

هزینه حمل گاوصندوق

باید بدانید که اگر خرید گاوصندوق خود را از فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه انجام داده باشید، می توانید از خدمات حمل سیف باکس بصورت رایگان استفاده کنید. در این صورت هزینه حمل گاوصندوق از شما دریافت نخواهد شد.

اما هزینه حمل گاوصندوق معمولاً از بین ۱۵۰ هزار تومان شروع شده و در ابعاد گسترده تر تا 4۰۰ هزار تومان برای شرکت های مختلف می رسد و این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد.

همانطور که گفته شد، هزینه حمل و نقل گاوصندوق وابسته به شرایط خاص متفاوت است. این شرایط شامل تعداد کارگران مورد نیاز، وزن گاوصندوق، وسیله نقلیه مورد نیاز، طبقه ساختمان، ایاب و ذهاب و… می شود.

v3

جابجایی گاوصندوق

قطعا تا اینجای کار از خطرات جانی و صدمه دیدن در هنگام حمل گاو صندوق با خبر شده و متوجه لزوم حمل و جابجایی گاوصندوق توسط افراد متخصصان می باشید. اما در برخی موارد ممکن است نیازی به خدمات شرکت حمل گاو صندوق نباشد و شما صرفا برای جابجایی گاو صندوق در محل کار یا زندگی خود نیاز به کمک داشته باشید.

البته این مورد هم بیشتر در مورد گاوصندوق های کوچک صدق می کند. آن هم زمانی که شما قصد دارید عملیات زیر را انجام دهید:

  • جا به جا کردن گاو صندوق در یک اتاق از یک نقطه به نقطه ای دیگر
  • تغییر مکان گاو صندوق مثلا از محل کار یا منزل از اتاقی به اتاق دیگر

در این مورد نیز فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه با در اختیار داشتن نیروهای متبحر و همچنین ابزارآلات درست یاری گر شما خواهد بود.

ما در سریع ترین زمان ممکن خدمات جابجایی گاوصندوق را برای شما انجام خواهیم داد.

 

با فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ در ارتباط باشید.

v4

تعمیر گاوصندوق

یکی دیگر از خدمات گاوصندوق شرکت های تولید کننده گاوصندوق تعمیر گاوصندوق است. اگر به تعمیرات گاوصندق احتیاج پیدا کرده اید، برای دریافت بهترین خدمات تعمیر گاوصندوق در تهران با ما تماس بگیرد.

ما تمام خدمات تعمیرات گاوصندوق کاوه، تعمیر قفل گاوصندوق، تعمیر رمز گاوصندوق، تعمیر گاوصندوق ایران کاوه و… را توسط با تجربه ترین افراد بدون آسیب زدن به گاوصندوق انجام خواهند داد.

همانطور که می دانید گاوصندوق برای ایمنی بالاتر دارای قفل های مختلفی می باشد و بعضی از آنها از طریق قفل دیجیتال، اثر انگشتی، اسکنر چشمی و یا به صورت مکانیکی باز می شوند.

برای دریافت خدمات تعمیر گاوصندوق با فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ – ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ در ارتباط باشید. و روی لینک زیر کلیک کنید.

تعمیرات گاوصندوق

خدمات تعمیرات گاو صندوق سیف کاوه

ما در شرکت سیف کاوه تعمیرات تمام گاو صندوق های زیر را انجام می دهیم:

  • تعمیر گاوصندوق نیکا
  • تعمیر انواع گاوصندوق خرم
  • تعمیر گاوصندوق گنجینه
  • تعمیر گاو صندوق کاوه
  • تعمیر انواع گاوصندوق گنجبان
  • تعمیر و تعویض انواع قطعات گاوصندوق مانند تعمیر و تعویض درب گاوصندوق، لولا ها و قفل گاوصندوق
  • تعمیر انواع گاوصندوق های کره ای و چینی، تعمیرات گاوصندوق ایگل و امثال آن ها

 

نمایندگی تعمیر گاوصندوق

فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به عنوان یکی از نمایندگی تعمیر گاوصندوق کاوه و گاوصندق ایران کاوه در تهران می باشد. این مجموعه با تجربه و مهارت زیاد خود توانسته در سالهای متمادی رضایت مشتریان خود را جلب کند، و خدمات تعمیر گاو صندوق کاوه و ایران کاوه را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود ارائه دهد.

ما همچنین متخصص در تعمیر گاوصندوق گنجینه، گاوصندوق خرم، گاوصندوق گنج بان و سایر گاوصندوق های ایرانی و خارجی هستیم.

تعمیر قفل درب گاوصندوق

اگر قفل در گاوصندوق شما نیاز به تعمیر پیدا کرد اصلاً به فکر این نباشید که خودتان بخواهید آن را تعمیر کنید زیرا ممکن است با تخریب قفل در گاوصندوق خود گاو صندوق شما هم خراب شود و مجبور شوید که برای باز گرداندن درب گاوصندوق آن را برش دهید که در این زمان هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

شما می توانید در صورتی که قفل در گاوصندوق شما خراب شد و دیگر باز نشد ابتدا از درست بودن رمز وارد شده مطمئن شوید و اگر این روند ادامه پیدا کرد با فروشگاه گاوصندوق طباطبایی تماس بگیرید و در این زمینه مشاوره رایگان به شما داده شود.

تعویض قفل

اگر به هر دلیلی با به تعویض قفل احتیاج پیدا کردید، ما در فروشگاه سیف کاوه عرضع کننده انواع قفل گاوصندوق هستیم. برای خرید و تعویض قفل گاوصندوق با فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ – ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ در ارتباط باشید.

 

تعمیر گاوصندوق در محل

تعمیرات گاوصندوق و تعمیرات قفل گاوصندوق کاری تخصصی است و باید به دست تیمی ماهر و با تجربه انجام شود، تا علاوه بر انجام دقیق و اصولی تعمیرات مورد نیاز گاوصندوق و یا قفل گاوصندوق امنیت و سلامت سایر قسمت های آن در زمان تعمیرات حفظ شود.  چرا که تعمیرات غیر اصولی گاوصندوق ممکن است منجرب بروز خسارات در سایر قسمت های گاوصندوق شود.

تیم بازگشایی و تعمیرات گاوصندوق سیف کاوه با سالها تجربه در زمینه تعمیرات گاوصندوق ایران کاوه، تعمیرات گاوصندوق کاوه، تعمیرات گاوصندوق خرم، تعمیرات گاوصندوق گنج بان و انواع گاوصندوق های ادرای و خانگی رمز دار یا کلیدی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

فروش گاوصندوق دست دوم

یکی دیگر از خدمات گاوصندوق فروشگاه سیف کاوه فروش گاوصندوق دسته دوم است.

چرا باید شما گاوصندوق دسته دوم بخرید؟

با توجه به تجربه چند ده ساله ما در بازار گاوصندوق بسیاری از مشتریانی که به خدمات گاوصندوق احتیاج پیدا می کنند در برخی موارد در تعمیر و بازگشایی گاوصندوق خود نکام مانده و مجبور به خرید گاوصندوق جدید هستند.

در این مورد پیشنهاد خرید گاوصندوق دسته دوم خوب می تواند برای این دسته از مشتریان ایده آل باشد.

از طرفی اگر هم شما بتوانید یک گاو صندوقی را با قیمت مقرون به صرفه و مناسب پیدا کنید که نسبت به سایر محصولات ارزان تر باشد، ممکن است این محصول دارای یک سری نواقص و معایب می باشد.

به عنوان مثال ممکن است دارای امنیت مطلوبی نباشد، و مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی و حوادثی از این قبیل نداشته باشد، ویژگی‌هایی که جزو ضروریات یک گاوصندوق مناسب برای منزل و محل کار شما محسوب می‌شود را نداشته باشد.

اما در اینجا ما قصد داریم که که با معرفی گاوصندوق دست دوم به شما کمک کنیم تا بتوانید با هزینه پایین تر یک گاوصندوق با قیمت مناسب و مقرون به صرفه را خریداری نمایید.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق دست دوم به صورت تضمینی

برای دریافت اطلاعات بیشتر با فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه به آدرس اینترنتی www.safekaveh.com و شماره تماس ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ – ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ در ارتباط باشید. و روی لینک زیر کلیک کنید.