راهنمای نهایی: چگونه یک کاتالوگ تبلیغاتی محصولات را طراحی کنیم ؟

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

هدف یک کاتالوگ این است که طیف وسیعی از محصولات موجود را در کمترین زمان نمایش داده و به خاطر طراحی از آن قدردانی شود. به لطف این ویژگی های ذاتی ، کاتالوگ ها یکی از موثرترین ابزارهای فروش در بازار هستند. انتشار کاتالوگ محصولات می تواند یک کار چالش برانگیز باشد که می تواند به شما فشار وارد کند. بنابراین ، ما مقاله خاصی را آماده کرده ایم که شما را برای طراحی و مفهوم کاتالوگ جدید شما آماده می کند.

"طراحی کاتالوگ مدرن شرکتی ، یک فرایند استراتژیک و بلند مدت است. این مهم است که دید و هدف مشخصی داشته باشید که می خواهید چه کاری انجام دهید ، از چه راهی و چه کسانی مخاطب شما هستند. ارتباطات عالی ، همکاری ، ایده های تازه و نگاه به آینده همه چیز را آسان تر می کند .

در ادامه خواهیم خواند :

چگونه کاتالوگ تهیه کنیم؟ 

کاتالوگ چه چیزی برای شرکت شما به ارمغان می آورد؟

مخاطبان خود را بشناسید

با یک ساختار عالی شروع کنید

وقت طراحی است

محصول نهایی در دستان شماست

کاتالوگ تبلیغاتی محصولات

نمونه طراحی کاتالوگ تبلیغاتی محصولات رب آتا از شرکت طرح گندم ، شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی کاتالوگ تبلیغاتی صدها کاتالگ تبلیغاتی و صنعتی دیگر را نیز همین الان مشاهده نمایید.

 

1. کاتالوگ چه چیزی برای شرکت شما به ارمغان می آورد؟

 

کاتالوگ مانند لوگو یا کارت ویزیت است. این اولین تماس مشتری با شرکت است. با کاتالوگ کاربران می توانند همه ویژگی ها و اطلاعات مربوط به محصولات شما را پیدا کنند. شما باید در مورد جمع آوری محصولات و نحوه نمایش آنها به مشتری فکر کنید.

یک کاتالوگ خوب می تواند از نظر فروش تفاوت ایجاد کند. شما با آن اعتماد ایجاد می کنید  ، بنابراین در انتخاب محتوا دقت کنید، کاربردی و جذاب باشد.

 

2. مخاطبان خود را بشناسید

 

این مهم است که بدانید مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. تنها در این صورت شما قادر خواهید بود برای نیازها و خواسته های آنها کاتالوگ طراحی کنید. بگذارید تفکر مخاطبان ، هدف شما را در ایجاد کاتالوگ راهنمایی کند.

 

3. با یک ساختار عالی شروع کنید

 

این مهمترین بخش در تهیه کاتالوگ است. در اینجا زمانی است که سازمان با محتوای خوب وارد عمل می شود. یک کاتالوگ خوب نیاز به یک استراتژی و یک هدف مناسب دارد. با این حال آنچه که کاتالوگ نهایی را شامل می شود ، معمولاً بستگی زیادی به خواسته های مشتریان یا تصمیم شرکت دارد.

بسیار مهم است که ابتدا بر جمع آوری تمام اطلاعات (فنی ، بازاریابی ، فروش و غیره) تمرکز کنیم. تعامل برای به دست آوردن اطلاعاتی که در محصول نهایی جمع آوری می شود حیاتی است.

در ابتدای فرآیند ، ابتدا باید پیش نویس تهیه شود. این ساده ترین راه برای دنبال کردن مراحل ، بدون حذف هیچ کدام است. ضروری است که همیشه به کاربر نهایی فکر کنید. اطلاعات باید به گونه ای تنظیم شوند که یکدیگر را به طور معنی داری دنبال کنند و علاقه را افزایش دهند.

مطلوب است که روند را بهبود دهید و مفهوم کاتالوگ را ارتقا دهید ، زیرا این تنها راه دستیابی به نتایج بهتر است.

 

کاتالوگ تبلیغاتی محصول

 

تجربه نشان داده است که با تعیین ویژگی های اساسی مانند:

چارچوب محتوا: جریان و سازماندهی کاتالوگ.

صفحات مقدماتی: توصیفات قانع کننده ، مزایای شرکت ، چشم انداز ، ماموریت و غیره

فهرست مطالب: باید واضح باشد که مشتری بلافاصله موضوع یا محصول مورد نظر را پیدا می کند.

داده های محصول: دسته ها ، زیر شاخه ها ، نام محصولات ، توضیحات.

متن همراه عالی برای جریان کاتالوگ.

مطالب بصری: تصاویر با کیفیت بالا ، رندرها ، نمایش محصولات سه بعدی و شبیه سازی فرآیندها ، طرح ها و نقشه ها ، نقشه های فنی ، لوگوها ، نمادها  و غیره.

اطلاعات شرکت: اطلاعات تماس مختصر ، یک کاتالوگ تبلیغاتی محصولات حرفه ای را خواهید داشت.

در اینجا می خواهیم اشاره کنیم که ساختار محتوا ، با پشتیبانی از تصاویر عالی ، ضروری است. محتوا و تصاویر در هم تنیده شده اند ، بنابراین نحوه چیدمان عناصر مهم است.

متن ها باید کوتاه و مختصر باشند. همانطور که تصاویر باید نشان دهند که متن چه می گوید و بالعکس.

یک عنصر مهم که باید در نظر گرفته شود احتمال اشتباه است ، زیرا این فرایند توسط یک انسان هدایت می شود. عاقلانه است که یک ویرایشگر خوب تهیه کنید ، به ویژه اگر در حال ایجاد یک کاتالوگ به زبان خارجی هستید.

در لحظه طراحی جریان محتوا ، همچنین متوجه می شوید که کدام اطلاعات یا تصاویری را از دست داده اید و چه کارهایی باید انجام شود یا دوباره تکمیل شود. با استفاده از مطالب تصویری ، می توانید به طور نامحدود ادامه دهید. مطلوب است که تصاویر با کیفیت بالا باشند زیرا بیشترین اثر را بر خواننده می گذارند. مطالب خوب به عکاس نیاز دارد تا جزئیات مهم را ثبت کند. امروزه عکاسان نیز در ژانر متفاوت هستند ، بنابراین انتخاب گسترده است. برای رویکرد متفاوت ، همچنین می توانید یک هنرمند تجسم را انتخاب کنید ، که تصویر را مطابق خواسته ها ، چشم اندازها و نیازهای شما تنظیم می کند.

 

تجربه نشان داده است که با تعیین ویژگی های اساسی مانند:

چارچوب محتوا: جریان و سازماندهی فهرست.

صفحات مقدماتی: توصیفات قانع کننده ، مزایای شرکت ، چشم انداز ، ماموریت و غیره

فهرست مطالب: باید واضح باشد که مشتری بلافاصله موضوع یا محصول مورد نظر را پیدا می کند.

فصل تفکیک ها

داده های محصول: دسته ها ، زیر شاخه ها ، نام محصولات ، توضیحات.

متن همراه عالی برای جریان کاتالوگ.

مطالب بصری: تصاویر با کیفیت بالا ، رندرها ، نمایش محصولات سه بعدی و شبیه سازی فرآیندها ، طرح ها و نقشه ها ، نقشه های فنی ، لوگوها ، نمادها ، نمادها و غیره.

ارائه شرکت: اطلاعات تماس مختصر ، مختصر ، اصلی شرکت.

مطالب معنادار دیگری که می خواهید اضافه کنید.

در اینجا می خواهیم اشاره کنیم که ساختار محتوا ، با پشتیبانی از تصاویر عالی ، ضروری است. محتوا و تصاویر در هم تنیده شده اند ، بنابراین نحوه چیدمان عناصر مهم است.

متن ها باید کوتاه و مختصر باشند. همانطور که تصاویر باید نشان دهند که متن چه می گوید و بالعکس.

یک عنصر مهم که باید در نظر گرفته شود احتمال اشتباه است ، زیرا این فرایند توسط یک انسان هدایت می شود. عاقلانه است که یک ویرایشگر خوب تهیه کنید ، به ویژه اگر در حال ایجاد یک فهرست به زبان خارجی هستید.

در لحظه طراحی محتوا ، همچنین متوجه می شوید که کدام اطلاعات یا تصاویر را از دست داده اید و چه کارهایی باید انجام شود یا دوباره تکمیل شود. با استفاده از مطالب تصویری ، می توانید به طور نامحدود ادامه دهید. مطلوب است که تصاویر با کیفیت بالا باشند زیرا بیشترین اثر را بر خواننده می گذارند. عکس خوب به عکاس نیاز دارد تا جزئیات مهم را ثبت کند. امروزه عکاسان نیز در ژانر متفاوت هستند ، بنابراین انتخاب گسترده است. برای رویکرد متفاوت ، می توانید  از یک مدل استفاده کنید ، که تصویر را مطابق خواسته ها ، چشم اندازها و نیازهای شما تنظیم کند.

 

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

ما بیشترین زمان و هزینه را در این بخش سرمایه گذاری کردیم ، زیرا تصاویر یکی از عناصر کلیدی محصول نهایی ما هستند تا مشتریان بتوانند در یافتن الهام ، تجربه ای دلپذیر داشته باشند.

4. زمان طراحی فرا رسیده است

 

اکنون که تمام مواد لازم را آماده کرده اید ، زمان مرحله بعدی - طراحی است. در این بخش از فرایند ، داشتن طراح مهم که چشم انداز شرکت را درک کرده و کاتالوگ را مطابق انتظارات شما تهیه کند، مهم است.

طراح تمام محتوا را با تمام جزئیات لازم ، به قالب کاتالوگ منتقل می کند. به طور کلی ، توصیه می شود اندازه کاتالوگی را انتخاب کنید که کار با آن آسان باشد. بنابراین  ما در این مورد قالب A4 را به شما توصیه میکنیم ، زیرا کاتالوگ محصولات مانند یک کتاب است: محتوای غنی با بسیاری از اطلاعات مفید ، فناوری جدید و الهام بخش.

 طراح ایده های جلد را به شما ارائه می دهد ، سبک فونت ، اندازه و رنگ را پیشنهاد می دهد. این اغلب از تصویر گرافیکی موجود در شرکت شما به دست می آید و باعث ارتقاء آن می شود.

در راه طراحی کاتالوگ ، هنوز جایی برای ارتقاء و تغییرات وجود دارد تا زمانی که از ظاهر نهایی راضی باشید.

5. محصول نهایی در دستان شماست

 

شما به خود افتخار می کنید و بسیار خوشحال هستید زیرا کاتالوگ شما بالاخره به پایان رسیده است! اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را به جهان نشان دهید.

ساده ترین و پرکاربردترین راه حل ، توزیع آن در نمایشگاه های متنوع است ،  توصیه می شود اخبار را در رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، لینکدین ، ​​اینستاگرام ، توییتر و غیره) پخش کنید تا فالوورهای شما ، که ممکن است مستقیماً ایمیل آنها را نداشته باشید ، متوجه کاتالوگ جدید شرکت شما شوند.همچنین شما میتوانید کاتالوگ دیجیتال خود را  از طریق جیمیل و شبکه های اجتماعی توزیع کنید ، تا در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید، برای اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد میکنیم بر روی چرا طراحی و چاپ کاتالوگ برای تجارت شما مهم است ،  کلیک کنید.

 

شرکت تبلیغاتی طرح گندم با سالها تجربه افتخار همکاری با برندهای بزرگی  در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، صنعتی ، محصولات  ، لیبل ، بروشور ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ جعبه ، خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، ساخت انواع فیلم های صنعتی و تبلیغاتی ، طراحی سایت و ...  را داشته است وبه جرات اعلام میکنیم که برترین شرکت در زمینه طراحی و چاپ با بهترین متخصصین در این حوزه هستیم. یکی از خدمات مهم این مجموعه  طراحی و چاپ جعبه با بهترین قیمت برای کلیه صنف ها است ، نمونه تصویر زیر یکی از محصولات ما از صدها محصول طراحی و چاپ جعبه است.

چاپ جعبه ماسک

نمونه چاپی جعبه ماسک ، برای مشاهده صدها نمونه کار دیگر بر روی چاپ و طراحی جعبه کلیک کنید.

 

در نظر داشته باشید از لحاظ چاپ برای کاتالوگ و یا چاپ جعبه ، روش ها متفاوت هستند و هر روش نسبت به تعداد جعبه یا کاتالوگ مورد نیاز شما عزیزان قیمت های متفاوتی دارد ، به عنوان مثال از روش های چاپی بسیار رایجی که در ایران معمولا صنف های بزرگ انجام میدهند ، چاپ کاتاگ یا جعبه خود به صورت افست در تیراژ بالا است ، چاپ افست علاوه بر اینکه از کیفیتی خوبی برخوردار است ، در تیراژهای بالا نیز به صرفه است ، برای اطلاعات بیشتر در مورد روش های متنوع در چاپ جعبه یا کاتالوگ با تعداد کم و تعرفه قیمت های جعبه و کاتالوگ به سایت زیر مراجعه نمایید.

آدرس سایت : www.tarhegandom.com