به گزارش اخبار کرونا شهر خبر،  نادر توکلی معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران، گفت: شدت ابتلا در تهران بسیار بالا است و در شانزده ماه گذشته چنین تجربه‌ای نداشته‌ایم. ادامه روند نگران‌کننده است چون ارزیابی دقیقی نداریم که این افزایش شیوع تا کجا ادامه خواهد داشت ولی آنچه مسلم است تعداد بی‌سابقه مراجعان و مبتلایان است به طوری که گرونای دلتا تهران را محاصره کرده است.

دومین خبر پربازدید به راهکار عجیب تایلند برای نگهداری از جنازه قربانیان کرونا، اختصاص داشت. در پی شدت گرفتن مرگ و میر در تایلند بر اثر ویروس کرونا، مقامات بهداشتی این کشور برای نگهداری از اجساد، از کانتینر‌های یخچال‌دار استفاده می‌کنند. اجساد صد‌ها نفر از قربانیان کرونا در تایلند به دلیل شرایط سخت کرونایی و نبودن امکانات برای دفن این اجساد، در کانتینر‌های یخچال‌دار نگهداری می‌شود.

مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت، درباره میزان هزینه درمان کرونا در بخش دولتی و سهم بیمار در پرداخت هزینه‌ها، اظهار کرد: هزینه‌های بستری مبتلایان کرونا در بخش دولتی به طور میانگین ۸۶ میلیون ریال تمام می‌شود که ۶ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان آن توسط سازمان پرداخت می‌شود و مابقی نیز سهم بیمار است. این خبر نیز بازدید زیادی داشت.

دیگر خبر پربازدید در رابطه با خبر بد وزارت بهداشت بود. وی افزود: پیش بینی‌های دانشگاه واشنگتن نشان می‌دهد که در یک ماه و نیم آینده، مرگ‌های کرونایی در کشور ما از روزانه ۳۰۰ نفر کنونی به حدود ۶۰۰ نفر افزایش یابد و اگر به دستورالعمل‌ها را عمل نکنیم شاید در آینده این رقم به حدود ۸۰۰ نفر در روز برسد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار کرونا و واکسن کرونا به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.