به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، پزشک پیشین رئیس جمهور آمریکا در دوران «دونالد ترامپ» گفت: وضعیت جسمانی بایدن درست مقابل چشمانمان بدتر می شود و ما هم این وضعیت را مشاهده می کنیم.

دومین خبر پربازدید در رابطه با انتقاد تند سپاه از روحانی بود. نشریه روزانه معاونت سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، در مطلبی با اشاره به سخنان هفته گذشته حسن روحانی رئیس‌جمهوری، به شدت از آن انتقاد کرده و روحانی را به دادن آدرس غلط متهم کرده است.در این‌ گزارش با ذکر این سخنان روحانی که «اگر قانون مجلس جلوی ما را نگرفته بود، قبل از عید نوروز تحریم‌ها را برداشته بودیم!» نوشته که دلیل ناتمام ماندن مذاکرات «زیاده‌خواهی‌های آمریکا» بوده است. این نشریه نوشته: اکنون آقای روحانی به دنبال توجیه وضعیت کنونی در کنار حفظ پرستیژ خود است و برای آن به دنبال یک مقصر می‌گردد تا ناکامی در سیاست خارجی را به گردن آن بیندازد؛ به همین دلیل است که در روزهای پایانی دولت، به‌جای پاسخگویی، آدرس غلط به مردم می‌دهد.

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از شهادت چهارتن از رزمندگان قرارگاه قدس خبر داد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

دیگر خبر پربازدید به چگونگی خشک شدن هورالعظیم ارتباط داست. احمدرضا لاهیجان‌زاده معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: ژاپنی‌ها حاضر بودند برای استخراج نفت در حوزه‌های آزادگان و یادآوران با تکنولوژی سطح بالا، همانند استخراج در دریا، از این حوزه‌ها بهره‌بردای کنند.وی ادامه داد: اما چینی‌ها حاضر به انجام این کار نشدند و به خاطر ارزان‌تر شدن پروژه، پیشنهاد خشک‌شدن هور را دادند که متاسفانه شورای عالی امنیت ملی هم آن را می‌پذیرد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.