سفر به شهر تاریخی ایران، همچون یزد با مردم خونگرم و جاذبه‌ های دیدنی فوق العاده‌اش، می‌تواند به یکی از جذاب‌ترین سفرهایتان تبدیل شود. مسلما یکی از بخش‌های مهمی که می‌تواند به جذابیت سفرتان اضافه کند، انتخاب یک هتل اقامتی مناسب است.

هتل داد یزد

کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که وارد هتل داد یزد شود و تحت تاثیر معماری فوق‌العاده این بنای زیبا، قرار نگیرد. در قلب شهر یزد، هتل 4 ستاره داد یزد قرار گرفته است که قدمت آن به سال 1307 می‌رسد. در این هتل، شما در یک بنای سنتی و تاریخی قدم گذاشتید که تمام امکانات و تجهیزات یک هتل 4 ستاره مدرن را به همراه دارد. مزه غذاهای یزد در رستوران سنتی و فرنگی این هتل، زیر زبان‌تان خواهد ماند. پرسنل مجرب و خوش‌مشرب هتل هم لذت اقامت‌تان را در اینجا چند برابر می‌کند. رزرو هتل داد یزد در رهی نو

۲

حتی اسم اتاق‌ها هم به سبک و سیاق قدیم نامگذاری شده است. اتاق تاریخی 94 ساله، اتاق اندرونی، اتاق بیرونی از این دست هستند. اتاق‌های چند تخته دیگر به همراه سوئیت رویال نیز در اینجا به چشم می‌خورد.

آدرس هتل: یزد، میدان شهید بهشتی، خیابان دهم فروردین، پلاک دویست و چهارده

هتل پارسیان صفائیه یزد

این هتل نیز یکی از 22 مجموعه هتل‌های پارسیان است که در 5 طبقه و در محل صفائیه یزد ساخته شده است. صفائیه یکی از خوش آب و هواترین مناطق شهر یزد بوده که با ترکیب معماری باغ و قسمت هتل جدید، صفای خاصی را به شکل و شمایل هتل بخشیده است. در صفائیه با شاهکاری تلفیقی از معماری مدرن و سنتی روبه‌رو هستید که در کنار فضای باغ هتل، پذیرایی از مهمانان را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

اتاق‌های باغ به صورت پراکنده از هم قرار گرفتند. در نتیجه در صورتی که اتاق‌‌های باغ را برای اقامت انتخاب کنید، بایستی یک مسیر پیاده را تا رسیدن به اتاق از دل باغ پیاده‌روی کنید. هر آنچیزی که از یک هتل پنج ستاره انتظار دارید، در قلب کویر از هتل پارسیان صفائیه یزد خواهید دید. ضمن اینکه اقدامات و امکانات لازم برای خدمت رسانی به معلولان و ناتوانان نیز در این هتل فراهم است.

آدرس هتل: یزد، صفائیه، میدان ابوذر، خیابان تیمسارفلاحی، میدان امام حسن مجتبی (ع)

هتل باغ مشیرالممالک یزد

ابهت مشیر الممالک را از اسمش می‌توانید بفهمید. جایی که قرار است قدم بگذارید یک هتل 4 ستاره در حاشیه شهر یزد است. باغی که می‌بینید از اواخر دوره قاجار ساخته شده است. البته در سال‌های پس از آن یکسری تغییرات و بازسازی‌ روی آن انجام شد و تبدیل به هتلی پر آوازه و پرابهت مشیر الممالک شد. هتل باغ سنتی، تمام امکانات رفاهی و مدرن برای پذیرایی از مهمانان را دارد. این هتل، با داشتن یک محوطه زیبای باغ، فواره، نهر آب جاری و… نه تنها یک محل جذاب و به یادماندنی برای اقامت است، بلکه یک جاذبه دیدنی نیز به شمار می‌رود .  هتل باغ مشیر الممالک یزد به ثبت آثار ملی رسیده است.

آدرس هتل: یزد، خیابان انقلاب، بلوار مشیرالممالک

هتل زنبق یزد

این هتل نیز یک هتل جمع و جور و باصفا، به دور از هیاهوی شهر بوده که در دو طبقه با 32 دو باب اتاق بنا شده است. اتاق‌های هتل بسیار تمیز است و پرسنل مؤدب و حرفه‌ای هتل، شما را برای انتخاب دوباره هتل در شهر یزد، مشتاق خواهند کرد. در اینجا خیال‌تان از بابت کیفیت غذا و منوی صبحانه راحت است. سبک معماری هم به گونه‌ای طراحی شده که حال و هوای معماری سنتی شهر یزد را حفظ کرده است. فضای هتل بسیار آرامش بخش است و کیفیت هتل اقامت خوبی را برایتان رقم خواهد زد. این هتل دارای اتاق‌های یک تخته، دوتخته، سه تخته و سوئیت چهارتخته است. اگر می‌خواهید از مرکز شهر و هیاهوی آن دور باشید، این هتل گزینه بسیار مناسبی است.

هتل تهرانی یزد

اگر می‌خواهید در جایی در داخل شهر اقامت کنید که به راحتی به سایر مکان‌های دیدنی و مهم یزد دسترسی داشته باشد، این هتل گزینه مناسبی است. هتل یزد با 4 طبقه و 45 اتاق، به مراکز خرید و مکان‌های دیدنی دسترسی راحتی دارد. هتل تهرانی یزد دارای اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته، سوئیت ماه عسل و سوئیت دو خوابه است. اگر به دنبال یک هتل ساده و جمع و جور با امکانات معمولی هستید، این هتل گزینه مناسبی است.

رزرو هتل‌های چهار ستاره یزد با بیشترین تخفیف در رهی نو

تجربه یک اقامت به یادماندنی در خاطرات سفری که به شهر خشتی ایران دارید، تاثیرگذار است. در صورتی که قصد دارید اقامتی بی‌نظیر را تجربه کنید، سامانه رزرواسیون آنلاین رهی نو، این امکان را برایتان فراهم کرده است تا بهترین هتل‌ های چهار ستاره یزد را انتخاب کنید. ضمن اینکه می‌توانید از تجربه سفر افرادی که قبل از شما در این هتل‌ها اقامت داشتند، استفاده کنید. امکانات و عکس‌های هر کدام از هتل‌های چهار ستاره را مشاهده کرده و بهترین اتاق را با توجه به بودجه‌ای که دارید، انتخاب کنید. تخفیف‌های ویژه در بازه‌های زمانی خاص و شگفت‌انگیز نیز بهترین فرصت را برای رزرو هتل از سامانه رهی نو برایتان فراهم کرده است.