خرید ارز دیجیتال یکی از پرطرفدارترین راه های سرمایه گذاری در قرن اخیر است. سهولت خرید و سرعت بالا از مزایای عمده ارز های دیجیتال است. خرید ارزهای دیجیتال عمدتا توسط صرافی های آنلاین معتبر انجام می شود.

ارز دیجیتال، عمدتا با بیت کوین شناخته می شود البته تعداد رمز  ارز های قابل معامله هم اکنون بسیار زیاد است و گفته می شود حدودا به 100 ارز و توکن برسد.

مهمترین ارز های دیجیتال شناخته شده بیت کوین، اتریوم ، تتر و بایننس کوین هستند.

برای خرید ارز های دیجیتال نیاز به افتتاح حساب در صرافی ارز دیجیتال داریم، هم چنین یک کیف پول برای نگه داری ارز های دیجیتال نیز باید برای خودتان نصب کرده باشید. به خاطر داشته باشید به دلیل ماهیت نامتمرکز ارز های دیجیتال حفظ امنیت حساب کاربری تان بسیار بااهمیت است.

با به خاطر داشتن چند نکته می توانید امنیت حسابتان را حفظ کنید برای مثال کد 12 رقمی کیف پولتان را در اختیار هیچ کس قرار ندهید. روی لینک های نامطمئن کلیک نکنید و از صرافی های انلاین معتبر خرید کنید.

برای تصمیم گیری در مورد خرید ارزهای دیجیتال باید تحلیلی از آینده ارز مورد نظرتان داشته باشید، همچنین به زمان کافی برای بررسی رمز ارز موردنظرتان گذاشته باشید.

N2

برای خرید ارز های دیجیتال به وبسایت صرافی های معتبر مراجعه کنید.در ادامه این مقاله به توضیح چند ویژگی های صرافی انلاین معتبر می پردازیم و در نهایت خلاصه روند خرید ارز دیجیتال را توضیح خواهیم داد.

امنیت مهمترین ویژگی یک صرافی آنلاین است در صورتی که یک صرافی امن نباشد هیچ کاربری خرید و فروش رمز ارزش را به آن نمی سپارد. حفظ اطلاعت شخصی و محرمانه افراد باید جز آرمان های اصلی یک صرافی آنلاین باشد.

سابقه یک صرافی انلاین نیز جز مواردی است که اطمینان کاربران را به انجام معاملات در صرافی جلب می کند.

داشتن نماد اعتماد نیز نشان میدهد صرافی مورد نظر مراحل قانونی ای را طی کرده است و از نظر مراجع قانونی صلاحیت لازم در کسب و کار های دیجیتال را داشته است.

همچنین هنگام یک انتخاب یک صرافی به پشتیبانی و خدمات ارائه شده توسط ان صرافی توجه کنید. خدمات تنوع ارائه شده توسط صرافی باعث می شود شما برای انجام تراکنش هایتان به افتتاح حساب در صرافی های دیگر نیاز نداشته باشید.

پشتیبانی ای که ساعات زیاد در طول روز به رفع مشکلات کاربران بپردازد این اطمینان را به شما می دهد که در صورت بروز هر گونه ایراد طی انجام تراکنش، مشکل ایجاد شده در مدت زمان کوتاهی قابل پیگیری و رفع خواهد بود.

N3

پس از افتتاح حساب در صرافی انلاین، یک کیف پول برای خودتان بسازید و برای دریافت ارز دیجیتال آدرس قسمت دریافت ارز مورد نظردر کیف پولتان را کپی کنید. در حساب صرافی خود سفارش خرید ارز دیجیتال را وارد کرده و آدرس کیف پولتان را نیز وارد کنید و معادل ریالی ارز موردنظرتان را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید.مدت زمان کوتاهی صبر کنید تا رمز ارز مورد نظر به لیست دارایی های کیف پولتان اضافه شود.

معمولا استراتژی نگه داری رمز ارز ها قبل از خریداری آنها مشخص شده است، به استراتژی تان پایبند باشید و مطمئن باشید هنگامی که با اصول و قاعده برای سرمایه گذاری اقدام کرده اید به اهداف مشخص شده خود می رسید.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی ویژگی های شمرده شده برای یک صرافی آنلاین مورد اعتماد و معتبر را دارد و با داشتن سابقه طولانی و پشتیبانی عالی رضایت مشتریان را جلب کرده است. مشتریان این صرافی می توانند از طریق چت آنلاین و یا تیکت با کارشناسان خبره داماهی پی گفتگو کنند. همچنین شماره تماس مستقیم این صرافی نیز در وبسایت آن به آدرس https://damahipay.com/موجود است.