به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر ، اولین آمار رسمی شمارش آرای سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، دقایقی قبل اعلام شد و بر این اساس سید ابراهیم رئیسی بیشترین رای را به خود اختصاص داده است.

دومین خبر پربازدید به دیدار روحانی با رییس جمهور منتخب مردم آقای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی مربوط می‌شود. آقای روحانی برای تبریک پیروزی آقای رئیسی در انتخابات دوره سیزدهم ریاست‌جمهوری در محل حوزه ریاست قوه قضاییه حضور یافت.در این دیدار دو طرف درباره مسایلی از جمله مشارکت پرشور مردم در انتخابات و تاثیر آن بر اقتدار هر چه بیشتر نظام جمهوری اسلامی گفتگو کردند.

حمیدرسایی گفت: رئیسی به عنوان رئیس جمهور نمی‌تواند برای حل مشکلات بهانه بیاورد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. او در پاسخ به این پرسش که اگر رئیسی در صورت پیروزی در انتخابات، قادر به اداره کشور با وجود این مشکلات باشد، تکلیف چه خواهد بود، گفت: «طبیعی است وقتی آقای رییسی رییس‌جمهور شوند، مشکلات این دولت بر دوش‌شان است ولی ایشان هم نمی‌تواند بهانه بیاورد. قاعدتا می‌دانست که فضا این‌گونه است.»

دیگر خبر پربازدید به احمدی‌نژاد اختصاص داشت. مالک شریعتی نماینده تهران در مجلس و سخنگوی ستاد علیرضا زاکانی کاندیدای مستعفی انتخابات ریاست جمهوری در صفحه توئیتری خود در انتقاد از رفتار محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور اصولگرا و سابق ایران، نوشت: «روسیاهی این انتخابات به چهره احمدی‌نژاد ماند، مهدی کروبی، بهزاد نبوی و ... رای دادند اما او رای نداد. کاندیدای روکشی وضع موجود قطعا به مراتب بر تحریمی روکشی شرف دارد. کاری که احمدی نژاد در این انتخابات کرد، روکش حمله هواداران پهلوی و رجوی به رای دهندگان ایرانی خارج از کشور بود.»

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.