اصولاً نوار های خطر که با نام های پی نوار “هشدار دهنده” و “نوار زرد”

نیز در بازار نامگذار و قابل شناسایی هستند توسط دو نوع مواد پایه پلی اتیلن و وی سی قابل تولید و عرضه میشود

باران پلاست فروشنده و بزرگترین تولید کننده  نوار خطر در ایران

تولید کننده نوار خطر لوله گاز ، فروش نوار خطر لوله گاز ، نوارزرد لوله گاز

خرید نوار خطر ، فروش نوار خطر ، دستگاه تولید نوار خطر

1

 

نایلون حبابدار

از نایلون حبابدار با حباب های کوچک برای بسته بندی محصولات کوچک و از نایلون با حباب های درشت برای بسته بندی محصولات به مراتب بزرگتر استفاده میشود.

پلاستیک ضربه گیر حباب دار یکی دیگر از ملزومات کاربردی در اسباب کشی منزل می باشد ، که به عنوان بسته بندی وسایل بزرگ و پر حجم در منزل و یا محل کار شما مورد استفاده قرار میگیرد .

2

پلاستیک های ضربه گیر بهترین وسیله برای بسته بندی وسایل بزرگ منزل مانند یخچال ، فریزر ، لباسشویی ، ظرفشویی ، مبلمان ، میزهای بزرگ و سلطنتی ، قاب عکس های گرانقیمت و … مورد استفاده قرار میگیرد.

 پلاستیک های ضربه گیر حباب دار به دلیل دارا بودن حباب های درشت از وارد شدن ضربات احتمالی در هنگام اثاث کشی منزل خودداری می کند .

پلاستیک ضربه گیر حباب دار سایز 150 سانتی در اسباب کشی منزل بسیار پر کاربرد بوده و از کاربردهای فراوان آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– بسته بندی یخچال های بزرگ

– بسته بندی مبلمان بزرگ و پر حجم

– بسته بندی تشک های طبی بزرگ

– بسته بندی پیانو

– بسته بندی بوفه ، کنسول و میز آیینه های بزرگ

نایلون شیرینگ

نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد .

نایلون شیرینگ معمولا در دو نوع یک لایه  و انواع دو لایه تولید میشود که مثل پوشش های دیگیری که وجود دارند با افزایش یافتن تعداد لایه های آنها کیفیت نیز در آنها افزایش می یابد. عرض این نوع از نایلون ها میتواند بین 10 تا 120 سانتی متر باشد و همچنین نایلون های شیرینگ از ضخامتی حدود 30 الی 200 میکرونی برخوردار میباشند.

در صورتی که نیاز به تهیه کردن انواع مختلف این نایلون ها در رنگ بندی های متفاوت میتوانید آنها را در رنگ بندی های مختلفی سفارش دهید.

به این دلیل که این نایلون ها قیمت زیادی ندارند میتوان از آنها در انواع صنایع استفاده نمود. صنایع کوچک تر هم میتوانند با هزینه خیلی کم از این نایلون ها استفاده نمایند.

3

در صورتی که از نایلون شیرینگ به صورت پالتی استفاده نمایید، باید چند لایه از آن را دور کالایی که میخواهید آن را بسته بندی نمایید بپیچید تا قدرت ضربه گیری اش افزایش پیدا کند.

از نایلون شیرینگ برای دو منظور استفاده میکنیم

1. میتوان از این نایلون ها در صنایع غذایی مختلف برای جلوگیری از ورود آلودگی استفاده نمود. 

2. از این نایلون ها میتوان به منظور محافظت از کالا ها در برابر ضربه و جابه جایی استفاده کرد.

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ تماس بگیرید.

در صورتی که قصد تهیه نایلون شیرینگ دارید سعی کنید از آنها  در ابعاد مناسب کالاهایتان استفاده نمایید. میتوانید این نایلون را در ابعاد مناسب خود سفارش دهید.

عرض رول نایلون شیرینگ: ۱۰ سانتیمتر تا ۴ متر

ضخامت: سفارشی

این نایلون ها را میتوانید با قیمت مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک پتروشیمی که روزانه اعلام میگردد به صورت کیلویی خریداری نمایید. در صورت نیاز به این محصولات با بخش فروش اطلس پلاستیک تماس بگیرید.

نایلون شیرینگ شرکت باران پلاست از مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک فیلم درجه یک پتروشیمی در انواع مختلف و به شکل های شفاف و رنگی در دسترس میباشد و قابلیت چاپ لوگو و طرحهای سفارشی که از یک رنگ الی ۶ رنگ را دارند برخوردار میباشد.

کاربردهای متنوع نایلون شیرینگ

- داروسازی، مواد غذای یو آشامیدنی

- کاربرد در بسته بندی قطعات در خودرو سازی

- حلالهای شیمیایی، رنگ سازی، تولید چسب و رزین

-بسته بندی انواع مبلمان اداری و خانگی

- بسته بندی و عرضه لوازم آشپزخانه

- کاربرد در بسته بندی کامپیوترها و لوازم جانبی

- کاربرد در بسته بندی ظروف چینی، کاشی و سرامیک

نایلون استرچ پالت بند

بسته بندی محصولات به صورت پالت یا مجزا

نوعی از نایلون است که دارای ظرافت کششی ، چسبی و شفافیت خاصی بوده و برای بسته بندی محصولات به صورت پالت یا مجزا استفاده می شود. مقاوم در برابر نور خورشید رنگی بودن فیلم استرچ مات بودن فیلم استرچ.

4

باران پلاست امکان تولید فیلم استرچ 5لایه با ضخامت های 10 تا 50 میکرون با عرض 10 الی 150 سانتی متر را در متراژهای مختلف دارا می باشد که این تولید حتی بنا به درخواست مشتری می تواند دارای خواص متفاوتی نیزباشد.

تکنولوژی تولید فیلم استرچ 5 لایه موجب می شود فیلم تولیدی استحکام بالایی جهت استفاده در دستگاه های استرچ پیچ برخوردار باشد و امکان استفاده از مواد و افزودنیهای متفاوت حتی در حالتی که این افزودنیها اثر متقابل بر یکدیگر داشته باشند نیز در فرایند تولید مقدور گردد.

برای سفارش و یا اطلاعات بیشتر به وب سایت https://baran-plast.com مراجعه نمایید.

تلفن های تماس : 09127009600

تلفن کارخانه  : 02155291070