در حوزه معاملات املاک مسکونی مطمئناً، شما تجربه جابجایی یا انتقال را در زندگی خود تجربه کرده‌اید و می‌دانید که این تغییر شرایط چنان نگرانی زیادی دارد که گاهی تمام انرژی شمارا می‌گیرد.

در بخش خریدوفروش و یا رهن و اجاره املاک صنعتی نگرانی‌هایی که وجود دارند از جنس دغدغه‌های املاک مسکونی نیست.

با گسترش و استفاده فراگیر عموم از اینترنت، خدمات آنلاین چه درزمینهٔ املاک صنعتی و تجاری و هم در بخش املاک مسکونی به‌طور چشمگیری افزایش‌یافته است که از آن نمونه در املاک صنعتی می‌توان به سایت سوله تاپ  به آدرس اینترنتی https://soletop.ir  و در املاک مسکونی به سایت کلید به آدرس اینترنتی https://kilid.com  اشاره نمود.

گاهی یافتن خانه‌ای که انتظارات شمارا در مدت‌زمان کوتاهی برآورده کند می‌تواند وقت‌گیر، کسل‌کننده و ناامیدکننده باشد. آیا تابه‌حال به استفاده از خدمات املاک و مستغلات به‌صورت آنلاین فکر کرده‌اید؟ به نظر می‌رسد با کمک این سیستم می‌توان این وضعیت پیچیده را مدیریت کرد.

p1

خدمات آنلاین املاک و مستغلات در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنند

استفاده از دستگاه‌های املاک و مستغلات سنتی باعث از دست رفتن تدریجی انرژی، بی‌حوصلگی و عدم توانایی در ادامه کار می‌شود، درحالی‌که اگر موفق شوید چالش‌های خود را به روشی دیگر مدیریت کنید، نه‌تنها وقت، بلکه انرژی نیز تلف می‌کنید. خدمات آنلاین املاک و مستغلات وقت شمارا بهبود می‌بخشند.

بنابراین یکی از مواردی که به شما در بهبود شرایط دشوار کمک می‌کند، استفاده از فناوری و جایگزینی آن با روش‌های قدیمی و سنتی است. باید بدانید که اگر از انواع وب سراچه‌ها و برنامه‌های موجود و فعال برای این منظور استفاده می‌کنید، پس می‌توانید به‌جای پرسه زدن در خیابان‌ها و بازدید از شرکت‌های مشاور املاک، شرایط جابجایی را مدیریت کنید.

با کمک این خدمات آنلاین املاک و مستغلات می‌توانید در انرژی، وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. این روزها، برنامه‌ها و وب سراچه‌های فعال درزمینهٔ املاک و مستغلات بسیار مهم هستند. در این فرصت، ما می‌خواهیم خدمات املاک و مستغلات را به‌صورت آنلاین و آژانس‌های املاک سنتی مقایسه کنیم تا بتوانیم از روش‌های کارآمدتری در خرید، فروش، رهن و اجاره خانه استفاده کنیم.

 شرکت‌های مشاور املاک سنتی

در ایران مشاغلی که شامل کارگزاری یا دلالی می‌شوند سودآور هستند. اگرچه داشتن چنین مشاغلی به اقتصاد آسیب می‌رساند و جایگاه قانونی در جامعه ندارد، اما کارگزاران املاک و مستغلات که طبقه خاصی ندارند به‌عنوان مشاوران مسکن و املاک در جامعه فعالیت می‌کنند. ( مخصوصا در معاملات املاک صنعتی مثل اجاره سوله صنعتی که تعداد مشاوران بیشتری فعالیت دارند ) یکی از روش‌های سنتی عقد قرارداد مسکن مراجعه به شرکت‌های مشاور املاک است.

اگر به هر بنگاه معاملات ملکی در پایتخت مراجعه کنید، به‌طور متوسط ​​100 واحد مسکونی و تجاری برای رهن، اجاره و فروش وجود دارد. معمولاً شرکت‌های املاک و مستغلات درآمد خود را از گرفتن درصدی از کل قرارداد املاک به دست می‌آورند. این درصد مقدار مشخصی است که توسط ترم برای آن‌ها تعیین می‌شود. بااین‌وجود مشکل این است که تعداد مشاوران املاک و مستغلات که این نرخ خاص را دنبال می‌کنند بسیار کم است. متأسفانه، بیشتر معاملات ملکی هزینه معاملات بیشتری را انجام می‌دهند.

بهانه‌ای که بیشتر مشاوران مسکن برای این نرخ می‌آورند حقوق کارمندان، اجاره‌بها، قبض آب و برق و غیره است. اگرچه این بهانه‌ها عذر موجهی برای دریافت گروه غیرقانونی نیستند، طرفین معامله موظف به پرداخت هزینه‌ها هستند. برای خدمات املاک و مستغلات به‌صورت آنلاین نیازی به پرداخت گروه ندارید.

p2

مراجعه حضوری به خدمات آنلاین املاک و مستغلات را از بین ببرید

خدمات آنلاین املاک و مستغلات

درواقع، خدمات آنلاین املاک و مستغلات دارای سیستم‌عامل‌های مختلف هستند. اگرچه این سرویس‌ها بر روی سیستم‌عامل‌های iOS و Android قابل‌نصب هستند، اما اگر نمی‌خواهید آن‌ها را روی تلفن نصب کنید، می‌توانید از خدمات موقعیت مکانی استفاده کنید. بنابراین، ازآنجاکه محدودیتی در استفاده از خدمات بازار مسکن آنلاین وجود ندارد، استفاده از آن آسان و سریع است و خرید، فروش، رهن و اجاره به ساده‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر است.

مهم‌ترین ویژگی برتر خدمات آنلاین املاک و مستغلات، یعنی سراچه‌ها و برنامه‌های فعال معاملات املاک و مستغلات، نیاز به مراجعه شخصی است. مطمئناً، با یک ریاضی ساده متوجه خواهید شد که اگر بخواهید از یک شغل به کار دیگر خود به جستجوی یک ملک بروید، چه مقدار وقت و پول تلف خواهید کرد. درحالی‌که از خدمات آنلاین املاک و مستغلات استفاده می‌کنید، فقط باید به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید تصاویر خانه‌های مختلف و املاک تجاری را در هر ساعت از شبانه‌روز مشاهده کنید.

در این خدمات آنلاین املاک و مستغلات، می‌توانید موارد مختلف را با فرصت و صبر مقایسه و بررسی کنید و بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین مورد را انتخاب کنید.

 جستجوی هدفمند در خدمات املاک و مستغلات به‌صورت آنلاین

اگر با شرکت‌های مشاور املاک و مستغلات سروکار دارید، می‌فهمید که پرس‌وجو از این واحدهای فعال در مورد کاشانه‌ها در اندازه‌ها و تجهیزات مختلف چقدر دشوار است. مشاوران سؤالات مختلفی می‌پرسند، بعضی‌اوقات آن‌ها خوب جواب می‌دهند و گاهی از کمبود سؤالات خسته می‌شوند.

اصلی‌ترین عیب آژانس‌های املاک و مستغلات در مقایسه با خدمات آنلاین املاک و مستغلات این است که گزینه‌هایی که ارائه می‌دهند بسیار محدود است. این شانس شمارا برای یافتن ملکی که به دنبال آن هستید کاهش می‌دهد.

در خدمات آنلاین املاک و مستغلات ملک موردنظر را پیدا کنید

از طرف دیگر، خدمات آنلاین املاک و مستغلات به شما امکان جستجوی هدفمند را می‌دهند، به‌عنوان‌مثال، در یک منطقه خاص یک ملک را جستجو کنید. با استفاده از این برنامه وب می‌توانید چندین بار اطلاعات و داده‌های مختلف را بررسی و پالایه کنید. معیارهایی مانند محله، محوطه خانه، بودجه، تعداد اتاق، نوع ملک، قدمت ساختمان، پالایه‌های مختلف در خدمات آنلاین املاک و مستغلات که شمارا قدم‌به‌قدم به ملک یا فروشگاه موردنظر نزدیک می‌کند.

 تفاوت بزرگ دیگر آژانس‌های املاک و خدمات آنلاین املاک و مستغلات این است که در یک شرکت سنتی تعدادی املاک به شما پیشنهاد می‌شود. شما با تعدادی از کارشناسان مسکن یا مشاوران روبرو هستید که می‌توانید با آن‌ها مذاکره کنید، اما در خدمات آنلاین خود با گروه بسیار بزرگی از مشاوران املاک در سراسر کشور و هزاران گزینه املاک و مستغلات در مناطق مختلف ایران روبرو خواهید شد. بنابراین، شانس یافتن ملک یا فروشگاه موردنظر شما افزایش می‌یابد و همچنین این فرصت رادارید که با کارشناسان بیشتری در این زمینه مشورت کنید.

در صورتی که در زمینه  املاک صنعتی و تجاری هرگونه سوالی داشته و یا اینکه قصد معامله یک ملک صنعتی دارید، کارشناسان و مشاوران مجموعه سوله تاپ در خدمت شما عزیزان هستند.

ارتباط با ما : 48200-021