بوی ناخوشایند گرفتگی لوله در هر ساعتی از شبانه روز غیرقابل تحمل است. اگر این بوی ناخوشایند را تجربه کرده باشید؛ بدن شک موافقید که دسترسی به لوله بازکنی تهران در هر ساعتی از شبانه روز یک نعمت است. خوشبختانه شرکت های لوله بازکنی در تهران به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات هستند. پس در صورت مشاهده علائم گرفتگی با یک مرکز لوله بازکنی تهران تماس بگیرید. نیروهای شرکت در اسرع وقت به کمک شما خواهند آمد. نیروهای متخصص برحسب تجربه و مهارت خود در سریعترین زمان و با کمترین ریخت و پاش اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند. اگر می خواهید بدانید علائم گرفتگی لوله چیست؛ بخش بعدی مقاله را بخوانید.

لوله بازکنی تهران

علائم گرفتگی لوله

همانطور که گفتیم؛ در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله سریعاً با بهترین لوله بازکنی تهران تماس بگیرید. در ادامه به تعدادی از علائم گرفتگی لوله اشاره می کنیم:

 • بوی ناخوشایند
 • تخلیه نشدن آب سینک ظرفشویی
 • بالا آمدن آب حمام
 • بالا آمدن آب دستشویی
 • گرفتگی توالت
 • مشاهده برخی از حشرات در محیط ساختمان

پس در صورت نیاز از یک شرکت لوله بازکنی معتبر و باتجربه کمک بگیرید. در ادامه خواهیم دید که بهترین لوله بازکنی تهران چه ویژگی هایی دارد.

بهترین لوله بازکنی تهران

بهترین لوله بازکنی تهران، مرکزی است که در تمام ساعات شبانه روز و در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات باشد؛ هزینه لوله بازکنی در تهران را منصفانه محاسبه کند و با روش های مختلف و به روز کار را انجام دهد. در بخش های بعدی، هریک از این خصوصیات به تفصیل بررسی می شوند.

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

باتوجه به وسعت و جمعیت تهران، ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران تنها در صورتی امکان پذیر است که شرکت دارای شعبه در مناطق مختلف تهران باشد. تنها در این صورت می تواند نیروهای خود را در کمترین زمان ممکن به کمک شما بفرستد. خوشبختانه لوله بازکنی تهران در تمام نواحی تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است. لوله بازکنی فرمانیه، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی پاسداران و لوله بازکنی غرب تهران در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی به ساکنین نواحی مذکور هستند. پس در هر ساعت و در هر منطقه ای از تهران که به کمک نیروهای لوله بازکنی نیاز داشتید؛ نگران نباشید؛ نیروهای شرکت در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود.

لوله بازکنی در تهران ارزان

جالب است بدانید که شرکت در کنار ارائه خدمات در تهران، در قم نیز آماده خدمات رسانی است. شعبه شرکت واقع در قم نیز به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز قمی است. پس قمی های عزیز در صورت نیاز با شماره لوله بازکنی قم تماس بگیرید. مطمئن باشید که نیروهای متخصص در اسرع وقت و بدون کثیف کاری اقدام به رفع گرفتگی لوله ها می کنند.

طبق آنچه گفته شد؛ شماره لوله بازکنی تهران و شماره لوله بازکنی قم به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز است. اما مسئله دیگری که هنگام انتخاب لوله بازکنی شبانه روزی تهران یا قم باید موردتوجه قرار دارد؛ منصف بودن شرکت موردنظر است. در بخش بعدی در مورد لوله بازکنی ارزان تهران صحبت می کنیم.

لوله بازکنی ارزان تهران

لوله بازکنی ارزان تهران، معیار دیگری جهت انتخاب یک مرکز معتبر است. نرخ لوله بازکنی در تهران طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود. اما متاسفانه بعضی از شرکت ها، جانب انصاف را رعایت نمی کنند و هزینه های هنگفتی از مشتری دریافت می کنند. به همین دلیل، افراد در صورت نیاز مجدد تصمیم میگیرند که خودشان دست به کار شوند! معمولاً افراد غیرمتخصص برای رفع گرفتگی لوله از مواد خطرناک اسیدی استفاده می کنند. مواد اسیدی هم سلامت افراد را به خطر می اندازد؛ هم به لوله ها آسیب می زند و هم اینکه مسئله را به صورت موقتی حل می کند. در حالیکه اگر هزینه لوله بازکنی طبق تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه شود؛ افراد درگیر پرداخت هزینه های هنگفت نمی شوند. در نتیجه در صورت نیاز مجدد، کار را به کاردان می سپارند! پس لوله بازکنی ارزان تهران، شاخص مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد. 

لازم به ذکر است که نیروهای بهترین لوله بازکنی در تهران به نحو احسن و با حداقل خسارت و ریخت و پاش اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند. در ادامه توضیحاتی در مورد انواع روش های لوله بازکنی غرب تهران و سایر مناطق پایتخت ارائه می شود.

تجهیزات لوله بازکنی در تهران

همانطور که گفتیم؛ لوله بازکنی تهران با کمترین خسارت و ریخت و پاش، گرفتگی لوله ها را رفع می کند. از تجهیزات مختلفی برای باز کردن لوله ها استفاده می شود که در ادامه، تعدادی از تجهیزات مورداستفاده در لوله بازکنی تهران را معرفی می کنیم.

 • فنر برقی: یکی از تجهیزات رایج در حوزه لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی است. فنر لوله بازکنی تحت عنوان فنر برقی یا ژنراتور لوله بازکنی نیز شناخته می شود. از فنر برقی برای رفع انواع گرفتگی ها مانند مو، مصالح ساختمانی و... استفاده می شود. برای رفع گرفتگی لوله با استفاده از فنر برقی، فنر به سر یک موتور الکتریکی وصل و کم کم به داخل لوله هدایت می شود. سپس موتور را روشن کرده و فشار را به آرامی افزایش می دهند؛ تا جایی که فنر را به قسمت های داخلی لوله هدایت کنند و در نهایت سر فنر به محل گرفتگی برسد. وقتی که فنر به عامل گرفتگی رسید؛ با افزایش فشار، عامل گرفتگی در لوله حرکت می کند و گرفتگی لوله برطرف می شود. فنر برقی یکی از تجهیزات پرطرفدار در زمینه لوله بازکنی است زیرا خیلی سریع، بدون خسارت و بدون کثیف کاری به نتیجه دلخواه می رسد.
 • دستگاه تراکم هوا: استفاده از دستگاه تراکم هوا یکی دیگر از روش های پرکاربرد برای رفع گرفتگی لوله است. این روش نیز تقریباً مشابه روش استفاده از فنر برقی است. اما فشار هوا، کار فنر را انجام می دهد. تفاوت این دو روش در رفع نوع گرفتگی است. فنر برقی معمولاً برای رفع گرفتگی های واقع در بخش های ابتدایی لوله استفاده می شود. فنر برقی در دسترسی به بخش های انتهایی لوله دارای محدودیت است. به طور معمول برای رفع گرفتگی های واقع در بخش های انتهایی لوله از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود. در این روش، دستگاه تراکم هوا روی دهانه لوله قرار داده می شود. بعد از روشن کردن دستگاه، فشار هوای ایجاد شده وارد لوله می شود و هر نوع گرفتگی که سر راه باشد را به حرکت در می آورد. بدین ترتیب گرفتگی لوله بدون هیچ ریخت و پاشی انجام می شود. بنابراین توصیه می کنیم در صورت نیاز با شماره لوله بازکنی تهران یا شماره لوله بازکنی قم تماس بگیرید. همانطور که گفتیم؛ نیروهای شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهران و قم با رفتاری حرفه ای و منصفانه آماده ارائه خدمات هستند.
 • دستگاه واترجت: دستگاه واترجت، دستگاه شوینده فشار قوی نیز نامیده می شود. واترجت مجهز به یک پمپ جابجایی مثبت است که وظیفه تولید آب فشار قوی را بر عهده دارد. در واقع این دستگاه آب با فشار معمولی را تحویل می گیرد و آب با فشار قوی ایجاد می کند. در روش های لوله بازکنی با استفاده از واترجت از فشار بالای آب برای رفع گرفتگی لوله استفاده می شود.

بنابر آنچه گفته شد؛ شرکت لوله بازکنی تهران با استفاده از تجهیزات به روز اقدام به رفع گرفتگی لوله ها می کند؛ به گونه ای که هیچ ریخت و پاش و آسیبی برجای نگذارد. در حالیکه انجام همین امر توسط خود فرد می تواند خسارات قابل توجهی ایجاد کند. پس در صورت نیاز حتماً از لوله بازکنی شبانه روزی تهران کمک بگیرید. همچنین رفع گرفتگی لوله با روش های غیرتخصصی، مشکل را به صورت موقت حل می کند. در حالیکه مراکز لوله بازکنی در تهران، مشکل را به صورت همیشگی برطرف می کنند. بدین ترتیب در آینده متحمل پرداخت هزینه های مجدد نمی شوید. پس کمک گرفتن از مراکز لوله بازکنی تهران و قم را اکیداً توصیه می کنیم. حال که صحبت از هزینه شد؛ اجازه دهید در بخش بعدی به بحث مهم قیمت لوله بازکنی تهران بپردازیم.

لوله بازکنی فرمانیه تهران

قیمت لوله بازکنی تهران

همانطور که گفتیم؛ فارغ از اینکه ساکن کدام منطقه تهران یا قم هستید؛ در صورت نیاز و بدون اتلاف وقت می توانید با شماره لوله بازکنی تهران یا شماره لوله بازکنی قم تماس بگیرید. به عنوان مثال اگر در غرب تهران زندگی می کنید؛ با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید؛ اگر ساکن نیاوران هستید؛ از لوله بازکنی نیاوران کمک بگیرید و اگر ساکن منطقه ای در شرق تهران هستید؛ با مراکز لوله بازکنی شرق تهران تماس حاصل کنید. در هر صورت نیروهای بهترین لوله بازکنی ارزان تهران در اسرع وقت به شما ملحق خواهند شد. اما قیمت همیشه یکی از مسائل مطرح در هر زمینه اعم از لوله بازکنی تهران است. به همین دلیل گاهی افراد برای فرار از پرداخت هزینه های هنگفت، به جای اینکه کار را به کاردان بسپارند، خود دست به کار می شوند!

همانطور که گفتیم، افراد غیر حرفه ای معمولاً از مواد شیمیایی و اسیدی برای برطرف کردن گرفتگی لوله ها استفاده می کنند. مواد شیمیایی در عین خطرناک بودن، مشکل را هم موقتی رفع می کنند. علاوه بر این، مواد اسیدی به لوله ها نیز آسیب می زنند. بدین ترتیب فرد بابت خسارت وارد شده و رفع حرفه ای گرفتگی مجدداً منجر به پرداخت هزینه می شود. پس بهتر است که با پرداخت قیمت لوله بازکنی تهران که کاملاً منصفانه است؛ مشکل را به صورت اساسی و بدون اعمال خسارت یا ریخت و پاش رفع کرد. قیمت لوله بازکنی در تهران به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه به تعدادی از عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی تهران اشاره می کنیم:

 • نوع گرفتگی لوله
 • شدت گرفتگی لوله
 • ابزار مورداستفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • قطر و طول فنر استفاده شده برای رفع گرفتگی لوله
 • فنرزنی از دهانه های مختلف فاضلاب

تعرفه لوله بازکنی، سالانه و از طرف اتحادیه اعلام می شود. شرکت های لوله بازکنی معتبر براساس تعرفه اعلام شده، هزینه لوله بازکنی را برآورد می کنند. از طرف دیگر، نیروهای متخصص، کار را سریع، بدون کثیف کاری و با ایمنی کامل انجام می دهند؛ در نتیجه متحمل پرداخت هزینه های جانبی برای رفع خسارت و... نخواهید شد. 

شایان ذکر است که مراکز لوله بازکنی در تهران علاوه بر رفع گرفتگی لوله، خدمات دیگری نیز ارائه می دهند. در ادامه به سایر خدمات مراکز لوله بازکنی اشاره می کنیم.

لوله بازکنی غرب تهران

سایر خدمات مراکز لوله بازکنی تهران

همانطور که گفتیم؛ مراکز لوله بازکنی شبانه روزی تهران در تمام مناطق شهر آماده ارائه خدمات هستند. علاوه بر تهران، شماره لوله بازکنی قم نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به قمی های عزیز است. پس فارغ از زمان و محل سکونت، در صورت نیاز از خدمات مراکز لوله بازکنی کمک بگیرید. خدمات شرکت های لوله بازکنی در تهران به رفع گرفتگی لوله ها ختم نمی شود. در این شرکت ها، خدمات دیگری نیز ارائه می شود که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

 • رفع انواع گرفتگی لوله و چاه با استفاده از تجهیزات مختلف
 • تشخیص مکان ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه های مخصوص و رفع نم
 • حفر چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • بازسازی چاه فاضلاب
 • افزایش متراژ چاه های قدیمی
 • مقاوم سازی چاه های قدیمی
 • ترمیم ریزش چاه
 • لوله کشی آب ساختمان
 • تعمیر و تعویض سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

طبق آنچه گفته شد؛ مراکز لوله بازکنی تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان عزیز هستند. پس در صورت نیاز به هریک از خدمات مذکور با بهترین لوله بازکنی تهران تماس بگیرید. اما یکی از خدمات پرکاربرد مراکز لوله بازکنی در تهران، تخلیه چاه است. در بخش بعدی بیشتر در مورد این سرویس صحبت می کنیم.

لوله بازکنی قم

شرکت های لوله بازکنی ارزان قم در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند. نیروهای متخصص لوله بازکنی قم آماده ارائه سرویس به ساکنین محترم استان قم در تمامی مناطق، در کمترین زمان ممکن هستند. پس در صورت نیاز، نیروهای متخصص بهترین لوله بازکنی قم به شما ملحق خواهند شد. البته همانطور که گفتیم؛  خدمات شرکت های شبانه روزی لوله بازکنی قم به رفع گرفتگی لوله ختم نمی شود. تخلیه چاه یکی از خدمات رایج شرکت های لوله بازکنی در قم و تهران است. پس برای تخلیه چاه با شماره لوله بازکنی قم تماس بگیرید.

تخلیه چاه، امری تخصصی است که برای انجام این کار از ماشین آلات مخصوص تخلیه چاه، پمپ فشار قوی و شیلنگ های با طول ۵۰ تا ۱۰۰ متر استفاده می شود. هنگام تخلیه چاه، درپوش چاه با نهایت دقت برداشته و در نهایت گذاشته می شود؛ به گونه ای که هیچ آسیبی نبیند. پس پرداخت هزینه تخلیه چاه در ازای خدمات و ایمنی که دریافت می کنید؛ مقرون به صرفه است.

بنابر آنچه گفتیم؛ شرکت های لوله بازکنی در تهران و قم، خدمات و مزایای مختلفی ارائه می دهند. در بخش بعدی سعی می کنیم که مزایای استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی را خلاصه کنیم.

لوله بازکنی قم

مزایای کمک گرفتن از لوله بازکنی تهران

استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی تهران به مراتب مفیدتر از کاربرد مواد شیمیایی و اسیدی خطرناک است. شاید بتوان از پرداخت هزینه کمتر به عنوان مهمترین مزیت کمک گرفتن از لوله بازکنی ارزان تهران یاد کرد. همانطور که قبلاً هم گفتیم؛ مواد اسیدی، گرفتگی لوله را به صورت موقتی برطرف می کنند؛ همچنین این مواد خطرناک، سلامتی افراد را نیز تهدید می کنند. علاوه بر اینها، مواد اسیدی به لوله ها آسیب می زنند. پس اگر از شرکت های لوله بازکنی تهران کمک بگیرید؛ در آینده نزدیک منجر به پرداخت هزینه برای رفع گرفتگی مجدد لوله نخواهید شد. 

همچنین نیروهایی که برای انجام این‌امر آموزش دیده اند؛ بدون اینکه که کوچکترین آسیبی به لوله ها بزنند؛ کار را انجام می دهند. بدین ترتیب از پرداخت هزینه ناشی از خسارت معاف می شوید. از طرف دیگر، مواد شیمیایی به سلامت فرد نیز آسیب می زنند. همچنین رفع گرفتگی لوله بدون استفاده از تجهیزات مخصوص و فقط با اسید کار طاقت فرسایی است. پس شرکت های لوله بازکنی در تهران، زمینه آسایش شما را نیز فراهم می کند. نیروهای متخصص لوله بازکنی تهران برحسب تجربه و با استفاده از تجهیزات مخصوص، رفع گرفتگی لوله ها را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند. بنابراین تسریع روند کار یکی دیگر از مزایای لوله بازکنی شبانه روزی تهران است.

ارائه خدمات در تمام مناطق تهران یکی دیگر از نکات مثبت شرکت های لوله بازکنی تهران است. به این ترتیب برای مثال، ساکنین غرب تهران نیازی نیست شرکتی که در شرق قرار دارد تماس بگیرند. فقط کافیست عبارت لوله بازکنی غرب تهران را در گوگل جستجو کنند تا شماره تماس شعبه غرب مستر لوله بازکن را بدست آورند. برقراری شعبات مختلف در نواحی مختلف تهران منجر به تسریع روند کار شده است. پس در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله با شماره لوله بازکنی تهران تماس بگیرید. همانطور که گفتیم؛ شماره لوله بازکنی قم نیز آماده پاسخگویی به مشتریان قمی است. شرکت مستر لوله بازکن، پیشنهاد ما به عنوان بهترین شرکت لوله بازکنی تهران و استان قم است.

نیروهای متخصص مستر لوله بازکن با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متدهای خاص به صورت شبانه روزی گوش به زنگ شما هستند! پس در صورت نیاز به رفع گرفتگی لوله، تخلیه چاه، حفر چاه فاضلاب، تعمیر چاه فاضلاب، لایروبی چاه، افزایش متراژ چاه های قدیمی، تعمیر یا تعویض سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، لوله کشی، تشخیص مکان ترکیدگی لوله و رفع نم با مستر لوله بازکن تماس بگیرید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که اعتماد به تجربه و توانایی نیروهای متخصص مستر لوله بازکن به مراتب مفیدتر از استفاده از روش های دستی و مواد شیمیایی خطرناک هست. همچنین از نظر بحث هزینه، کمک گرفتن از لوله بازکنی تهران در درازمدت به مراتب ارزانتر از روش های دستی است. پس با پرداخت قیمت لوله بازکنی تهران هم در پول و هم در زمان صرفه جویی کنید. در پایان امیدواریم؛ اطلاعات مفیدی در مورد لوله بازکنی در اختیار شما گذاشته باشیم.

منبع: مستر لوله بازکن

نشانی اینترنتی: mrloolebazkon.ir

آدرس: دارای شعبه در تمامی مناطق 22 گانه تهران و استان قم

شماره تماس: 09931310221