به گزارش روابط عمومی شهر خبر، خبرگزاری تسنیم در این خصوص نوشت: عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات وارد عمان شد. سفر بن زاید به سلطان‌نشین عمان که خیلی طولانی نخواهد بود، در حالی است که اخیرا محاصره‌کنندگان و تحریم کنندگان قطر شامل عربستان، امارات، بحرین و نیز مصر مجبور شدند تحت فشارهای ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، با دوحه آشتی کنند، بدون اینکه بتوانند به خواسته های و اهداف خود از تحریم قطر دست یابند.

دومین خبر پربازدید در خصوص دعوای آمریکا و چین بر سر گزارش سازمان بهداشت جهانی بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آمریکا و چین در تازه‌ترین تنش میان دو کشور بر سر گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره منشا ویروس کرونا به انتقاد از یکدیگر پرداختند. کاخ سفید روز شنبه از چین خواست تا داده‌ها و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا را در دسترس قرار دهد. واشنگتن درعین حال نسبت به روش تبادل گزارش مربوط به ویروس کرونا از طرف سازمان بهداشت جهانی عمیقا ابراز نگرانی کرد.

دیگر اخبار پربازدید با تیتر اعلام جنگ حکمتیار علیه دولت افغانستان منتشر شده است. به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «گلبدین حکمتیار» رهبر حزب اسلامی افغانستان در نشستی بین هوادارانش در کابل گفت که هنوز 30 هزار نفر از اعضای این حزب در زندان‌های دولت افغانستان قرار دارند و هشدار داد که اگر این افراد بطور فوری آزاد نشوند علیه دولت شورش خواهد کرد.

سخنگوی طالبان کشته‌شدن «ملا هبت‌الله آخوندزاده» رهبر این گروه بر اثر انفجاری در پاکستان را تکذیب کرد. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، این در حالی است که برخی رسانه‌های افغانستان  اعلام کردند که رهبر طالبان به‌همراه چند نفر از اعضای ارشد این گروه در انفجاری در منطقه «چالو باوری» شهر کویته کشته شدند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار جهان به دلیل سهولت دسترسی به اخبار سیاسی از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.