به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، سایت خبری فرارو در این خصوص نوشت: امید عالیشاه در ادامه فراز و نشیب‌هایش در پرسپولیس بعد از حضور در چند بازی این تیم در ترکیب اصلی در دربی روی نیمکت نشست تا روند سینوسی او این فصل شکلی عجیب و غریب‌تر پیدا کند. بعد از رفتن بشار رسن و اتفاقاتی که برای شیری در این چند هفته افتاد عالیشاه دیگر مطمئن شده بود که فصل باثبات‌تری را خواهد داشت، اما یحیی او را غافلگیر کرد. بازی نکردن در دربی حتی برای چند دقیقه اتفاقی بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. یحیی بعد از یک بازی بدون مهاجم و تجربه ناموفقی که داشت با حفظ ترکیب قبلی‌اش و جانشین کردن مهدی عبدی به جای عالیشاه به میدان آمد. اگرچه نتیجه پرسپولیس تا دقایق پایانی بازی ندادن به عالیشاه را توجیه کرد، اما نکته عجیب حضور نداشتن او به عنوان بازیکن تعویضی بود.

دومین خبر ورزشی پربازدید در مورد اظهارات جنجالی مهدی رسول‌پناه در جمع چند خبرنگار بود. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، در ویدئویی که از صحبت های رسول پناه، منتشر شده، درخواست 30 میلیاردی یحیی گل محمدی فحاشی متقابل علیپور و گل‌محمدی مطرح  شده است. بر اساس این اظهارات یحیی برای قرارداد ۳ ساله با باشگاه پرسپولیس اول ۲۰ میلیارد تومان خواسته اما رسول پناه خواسته او را از اتاق بیرون کند و عصبانی شده که یحیی ۵ میلیارد تومان تخفیف داده و به عدد ۱۵ میلیارد تومان رسیده است.

سرمربیان پرطرفدار سابق آبی پوشان، در آستانه جایگزینی رحمان رضایی هستند. این مطلب ورزشی نیز با بازدید زیادی روبرو شد.  به گزارش فرارو، سرمربیان سابق تیم فوتبال استقلال در یک قدمی هدایت تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قرار دارند. فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان در حال حاضر ۲ نفر از مربیان بزرگ فوتبال ایران هستند که تیم ندارند. منصوریان بعد از اخراج از تیم تراکتور و مجیدی بعد از جدایی از هدایت آبی پوشان، خانه نشین شده‌اند.

دیگر خبر پربازدید در خصوص موضوع فسخ قرارداد مهدی ترابی با تیم العربی بود. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، چند دقیقه قبل خبرگزاری استاد الدوحه خبر داد یوسف المساکنی با العربی قطر به توافق رسید و جانشین بازیکن ایرانی این تیم یعنی مهدی ترابی می شود.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.