شاید شما هم در اطراف خود دانش آموزانی را بشناسید که ممکن است در دوران کنکور خود، دروس را به صورت کامل و دقیق نخوانده باشند اما در ماه‌های پایانی نتیجه را به طور کامل عوض کرده و بهترین نتیجه را در کنکور کسب کرده باشند.

پروژه 6040 چیست ؟

این موضوع نشان دهنده اهمیت و تاثیر گذاری دوران جمع بندی بر رتبه تراز و درصد دانش آموزان می باشد. اهمیت دوره جمع بندی باعث شده موسسه حرف آخر یک برنامه کامل و جامع را برای دوران جمع بندی دانش آموزان کنکوری تهیه کند. این برنامه جامع و کامل پروژه ۶۰۴۰ است، یعنی ۶۰ روز آموزش و ۴۰ روز آزمایش.

قسمت ۶۰ یا همان آموزش

قسمت آموزش در موسسه حرف آخر به این صورت می باشد که آموزش درس از صفر تا صد به طور کامل و جامع به دانش آموزان صورت می گیرد. این آموزش ها به طور کامل و توسط اساتید با تجربه و حرفه ای موسسه حرف آخر اتفاق می‌افتد.

این اساتید به طور کامل با استفاده از روش های نوین و قابل فهم برای همه دانش آموزان با استفاده از انیمیشن ها و آموزش های جذاب دروس را به دانش آموزان آموزش می دهند.

قسمت ۴۰ یا همان آزمایش

قسمت آزمایش در موسسه حرف آخر به این صورت می باشد که با حل تست های جامع و کامل اشکالات دانش‌اموزان به طور کلی و جزئی برطرف می شود. یعنی به صورت یک رفع اشکال کامل برای دانش آموزان می باشد که از تثبیت دروس در ذهن خود مطمئن شده و بتوانند خود را بسنجند.

نحوه کار محصول ۶۰۴۰ به شرح زیر می باشد:

موسسه حرف آخر با تقسیم مطالب آموزشی کتب متوسطه دوره دوم برنامه خود را تنظیم نموده و دانش آموزان را به سوی رتبه برتر شدن هدایت کرده است. قسمت اول مباحثی هستند که آموزش آن ها زمان کمتری را صرف می‌کند و پربازده‌تر هستند.

یعنی در زمان کوتاهی دانش آموزان می توانند به سطح قابل قبولی در این مباحث برسند و همچنین مباحث تست خیز تری می باشند یعنی تعداد تست هایی که از این مباحث طرح می شود بیشتر می باشد که نشان دهنده اهمیت این مباحث و سرفصل های کتاب درسی می باشد.

اساتیدی که دروس تخصصی را آموزش می دهند برای هر درس عبارتند از:

 • درس زیست توسط استاد شعبانی و استاد شاکری
 • درس ریاضی توسط استاد عبدالرضا منتظری
 • درس فیزیک توسط استاد کامیار
 • درس شیمی توسط استاد شیروانی

در دروس تخصصی همواره تلاش موسسه بر این بوده تا با استفاده از الگوهای کامل و جامع بتوانند سوالات را به دانش آموزان آموزش دهند تا دانش آموزان بتوانند سوالات را به راحتی در کنکور سراسری پاسخ دهند.

اساتیدی که دروس عمومی را آموزش می دهند برای هر درس عبارتند از:

 • درس دینی توسط استاد یوسفیان پور
 • درس فارسی توسط استاد محسن منتظری
 • درس زبان توسط استاد مجتبی محمودی
 • درس عربی توسط استاد واعظی

این دروس با کمک انیمیشن ها و تصاویر به دانش آموزان آموزش داده شده است. آموزش این مطالب به صورتی بوده که دانش آموزان از درس خواندن خسته نشده و بتوانند به راحتی بر همه مطالب مسلط شوند.

استفاده از انیمیشن به این علت می‌باشد که باعث فعال شدن هر دو نیمکره ذهن دانش آموزان یعنی فعال شدن حافظه تصویری و شنیداری دانش آموزان می شود و همین موضوع باعث می‌شود مطالب به طور کامل و سریع در ذهن دانش آموزان تثبیت شود و مدت طولانی تری در ذهن بماند همین موضوع باعث می شود مطالب از ذهن دانش آموزان نرود و مطالب را فراموش نکنند.

 

شیوه سفارش پروژه کامل ۶۰۴۰ حرف آخر به چه شکلی هستش ؟

k2

 

برای خرید هر کدام از محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه با گروه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر تماس بگیرید. و تخفیف ویژه همان روز را دریافت کنید.

شماره تماس موسسه حرف آخر

 1. ۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰
 2. ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰
 3. ۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰
 • به روش بانکی کارت به کارت یا شبا
 • پوز کشیدن و حضور در دفتر موسسه حرف آخر
 • ارسال بسته توسط پیک
 • سفارش آنلاین از فروشگاه مرکزی حرف آخر

آموزش ۳۰ روزه مطالب:

آموزش این مطالب در ۳۰ روز اتفاق می‌افتد. یک ماه تدریس و آموزش دانش آموزان طول می کشد. بعد از این ۳۰ روز دانش آموزان در مدت ۲۰ روز برای تثبیت مطالب و مسلط شدن دانش آموزان بر این موارد و مطالب آموزش داده شده ۱۰ آزمون از دانش آموزان گرفته می شود.

این آزمون ها باعث می شود مطالبی که خوانده شده است به طور کامل در ذهن دانش آموزان ثبت شده و دانش آموزان به سطح قابل قبولی در این دروس می رسند. پس از این ۱۰ آزمون دانش آموزان بر روی ۷۵ درصد از مطالب کنکوری مسلط می شوند.

این ۷۵ درصد دانش آموزان را وارد جمع رتبه های زیر ۶ هزار کرده و باعث می شود دانش آموزان به سطح قابل قبولی در کنکور برسند اما این انتهای راه نیست.

پس از اینکه دانش آموزان بر ۷۵ درصد از مطالب مسلط شدند، پروژه به سراغ مباحثی میرود که زمان زیادی را باید صرف آن ها کرد که کمی دشوار تر از سایر مطالب هستند و ممکن است حتی کمتر در سوالات کنکوری وجود داشته باشد.

اما این قسمت سطح تمایز دانش آموزان رتبه برتر با سایر دانش آموزان می باشد. این قسمت هم مانند قسمت قبل توسط اساتید موسسه آموزش داده می‌شود که آموزش در مدت ۳۰ روز اتفاق می افتد که ۲۵ درصد از کنکور می باشد.

این قسمت را ۲۵ درصد طلایی کنکور می نامند چون مجوز ورود به رتبه های زیر هزار و و رتبه برتر شدن می باشد. دانش آموزان با تسلط برهمه این موارد در واقغ بر کل کتاب های متوسطه دوم مسلط می شوند.

آموزش ۲۰ روزه مطالب:

۲۰ روز دیگر از برنامه باقی مانده که در این ۲۰ روز قسمت دوم آزمون ها توسط دانش آموزان پاسخ داده می شود. این آزمون ها، آزمون های جامع و شبیه ساز کنکور می باشد که باعث می شود دانش آموزان در محیط کنکوری قرار گرفته و استرس و اضطراب روز کنکور برای آنها کمتر شود.

در یک نیم روز دانش آموزان به حل تست ها پرداخته و همانند شرایط کنکور از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر به پاسخ دادن سوالات می‌پردازد. پس از اتمام آزمون و بررسی سوالات نوبت به تحلیل آنها می‌رسد. تحلیل سوالات شبیه ساز کنکور پروژه ۶۰۴۰ توسط پاسخ نما انجام می شود.

 پاسخ نما چگونه کار میکند؟

در واقع پاسخ نما برای رفع اشکالات دانش آموزان طراحی شده و باعث می شود که دانش آموزان بتوانند نحوه برخورد با مسائل و تست های هر درس را آموزش ببینند. در واقع سوالاتی که در آزمون های شبیه ساز کنکوری آورده شده است.

به طور کامل در این پاسخ نما بررسی شده و دانش آموز می تواند شماره تست خود را انتخاب کرده و با روشی که درس را آموزش دیده است سوال را حل کند. حل سوالات در پاسخ نما به عهده اساتید موسسه حرف آخر می باشد.

در واقع این پاسخ نما باعث می شود که اساتید به طور کامل در تحلیل آزمون در کنار دانش آموزان و داوطلبان باشند و همین همراهی اساتید با داوطلب باعث می‌شود که مطالب به طور کامل در ذهن دانش آموزان تثبیت شده و به تسلط کامل و کافی در دروس برساند و همین موضوع باعث می‌شود بتوانند جز رتبه برتر های کنکوری باشند.

استفاده از پروژه ۶۰۴۰ باعث می شود که دانش آموزان در ۱۰۰ روز باقی مانده به کنکور به طور کامل و به بهترین شکل دوران طلایی خود را گذرانده و بتوانند در هر سطحی که هستند به بهترین سطح دست یابند و نتیجه مورد نظر خود را در کنکور سراسری کسب کنند.

انتخاب یک منبع کامل و جامع برای دانش آموزان مسئله بسیار مهمی می باشد. این پروژه به طور کامل یک منبع عالی و حرفه ای می باشد به علت اینکه هم آموزش و هم آزمایش در این پروژه اتفاق افتاده است و به طور کامل مباحث و مطالب جمع بندی شده و دانش آموزان به بهترین نتایج دست پیدا می‌کنند. موسسه حرف آخر همواره به دنبال راهی بوده تا دانش آموزان از زمان خود بهترین استفاده را کرده و به بهترین نتایج دست یابند.

لیست قیمت محصولات ۶۰۴۰ حرف آخر

همچنین برای مشاهده لیست قیمت دروس حرف آخر می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر

اگر جزو افرادی هستید که با موسسه در تماس بودید و یا پیامک دادید و مشاور موسسه حرف آخر با شما تماس گرفته، و نمیدونید شماره کارتی که به شما داده شده، شماره کارت موسسه حرف آخر می باشد یا نه حتما با شماره هایی که در بالا قرار داده ایم تماس بگیرید تا با اطمینان کامل از طریق دفتر مرکزی اقدام به خرید کرده باشید.

k3

منبع: harfeakher.org