به گزارش اخبار حوادث شهر خبر، سایت خبری و اطلاع‌رسانی رکنا در این خصوص نوشت: روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه و به دنبال کشف جسد دو عضو یک خانواده(پدر و دختر) در حوالی یک گاوداری واقع در شهرستان تویسرکان و مفقود شدن سه عضو دیگر خانواده، تلاش ها برای روشن کردن ابعاد حادثه و پیدا کردن مفقودین آغاز شد که با کشف سه جسد دیگر، اجساد کشف شده از اعضای خانواده به پنج مورد رسید.

دومین خبر پربازدید حوادث نیز در خصوص این قتل خانوادگی بود. به گزارش رحمان یکی از قاتلان در بازجویی به قتل 5 عضو خانواده تویسرکانی اعتراف کرد و گفت: من و سلطان از علی آقا صاحبکارمان در گاوداری پول می خواستیم و به خاطر اختلاف مالی همه اعضای خانواده شان را به قتل رساندیم.رحمان قاتل این خانواده تویسرکانی گفت: بعد از کشتن مادر و 2 پسر علی آقا جسدشان را در چاه انداختیم و خاک روی آنها ریختیم بعد از آن جسدهای علی اقا صاحبکارمان و دخترش را در باغ انداختیم و فرار کردیم.

دیگر اخبار پربازدید در رابطه با فیلمی است که در خصوص شهادت شهید فخری زاده منتشر شده است. به گزارش رکنا، تصمیم گیری برای ترور در ساختار رژیم صهیونیستی در یک شبکه گسترده‌ی اطلاعاتی اتفاق می‌افتد.

قیساریه یکی از گروه های تروریستی موساد به شمار می رود که در ۹۰ درصد به شهادت رساندن دانشمندان ایرانی دست داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: اولیای دم در اقدامی خیرخواهانه از قصاص قاتل که جوان ۲۶ ساله بود، گذشتند و زندگی دوباره‌ای به وی بخشیدند. این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش رکنا،  امروز با تدبیر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران،طی نشستی با حضور روحانیون سادات بزرگان و ریش سفیدان و متنفذین و اعضای شورای حل اختلاف و سفیران صلح، قاتلی از پای چوبه دار نجات یافت.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر آخرین اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار حوادث به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.