امروزه، رعایت نکات بهداشتی و تمیزی محیط بیش از پیش مورد توجه نه تنها منازل شخصی بلکه محیط های صنعتی و تجاری نیز قرار گرفته است. یکی از دستگاه های نظافتی مهم در هر محیطی مکنده های پر قدرت می باشد. استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع سبب تسهیل نظافت محیط و افزایش بهره وری دستگاه ها و ماشین آلات و سلامت کارمندان و نیروها شده است. به دلیل مزیت های بیشمار این تجهیزات نظافتی لیست بهترین جاروبرقی های صنعتی ایرانی  البرز را برای شما فراهم کرده ایم.

فهرست برترین جاروهای صنعتی داخلی

توجه داشته باشید که برای چه محیطی و چه نوع زباله ای میخواهید جاروبرقی صنعتی تهیه کنید. دانستن این دو نکته به انتخاب نوع و مدل، گنجایش مخزن و توان مصرفی جاروی صنعتی کمک بسزایی می کند. از مکنده های صنعتی و نیمه صنعتی در کارخانه ها و تولیدی ها تا هتل ها و مراکز ورزشی استفاده می شود. طراحی این وسایل نظافتی بر اساس نوع کاربرد آنها در محیط های مختلف صورت می گیرد تا تمام نیازهای خریدار را برطرف سازد. در زیر چند مدل از بهترین جاروبرقی های صنعتی البرز را معرفی می کنیم. کارخانه تولید کننده این تجهیزات، شرکت سازه البرز می باشد که این جاروبرقی های صنعتی البرز را تولید وعرضه کرده است.

g2

جاروهای صنعتی از قوی ترین نوع جاروبرقی به شمار می روند که می توانند علاوه بر گرد و غبار، مایعات، مواد سمی، براده های آهن و چوب و غیره را نیز جمع آوری کنند. تمامی قطعات جاروبرقی های صنعتی البرز ساخت ایران می باشد. از مزیت های بارز جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی البرز می توان به 1 سال گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش، مقرون به صرفه بودن و کیفیت بالای بدنه و موتور اشاره کرد.

جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک برای جمع آوری زباله تر و خشک مانند گل و لای، مایعات، مواد سمی به جز مواد اشتعال زا و اسیدی مناسب می باشد. از این جاروبرقی آب و خاک می توان در محیط هایی مانند کارخانه ها، بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز ورزشی، انبار و سوله ها و غیره استفاده کرد.

g3

این مکنده آب و خاک در دو مدل 2 موتوره و 3 موتوره با توان 5000 وات و 4000 وات برای تمیز کردن آب و خاک از انواع سطوح تولید می شود. جاروی آب و خاک دارای ظرفیت مخزن 50 لیتر، چرخ ترمزدار و دسته کاور است.

جاروبرقی کوله پشتی

به جاروبرقی کوله پشتی جاروبرقی رودوشی نیز می گویند. این مکنده کوله ای تک موتوره دارای توان 1200 وات می باشد که برای محیط هایی که حمل جارو و حرکت در آن دشوار است مورد استفاده قرار می گیرد. مخصوصا در راهروها، قفسه ها، صندلی ها، مابین دستگاه ها و ماشین آلات و غیره کاربرد بسزایی دارد. طراحی جاروبرقی کوله پشتی به گونه ای است تا کاربر از حمل آن برروی دوش خود خسته نشود. از این جاروی کوله ای در سینما ها و تاترها، هواپیما ها، راه پله ها، قطارها، پنکه و هواکش و غیره استفاده کرد. جاروبرقی کوله پشتی دارای کیسه دائمی است و از نوع جاروهای سطلی به شمار می رود.

جاروبرقی کارواشی

جاروهای کارواشی همانطور که از نام آنها پیدا است در کارواش ها به منظور تمیز کردن خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. جاروی کارواشی دارای 2 موتور خاک با قدرت 4000 وات می باشد. همچنین برای سهولت کار با آن خرطومی 10 متری با دو سر کوبلینگ تعبیه شده است. با استفاده از جاروبرقی کارواشی می توانید به راحتی فضای داخلی اتومبیل ها را تمیز کنید.

g4

بدنه جاروبرقی کارواشی دارای رنگ الکترواستاتیک از نوع درجه یک و ضد زنگ است. جاروبرقی کارواشی را میتوان بر روی دیوار نصب کرد تا اصطحکاک دستگاه به حداقل برسد. همچنین جاروی کارواشی مجهز به دمنده جهت تمیز کردن قسمت های غیر قابل دسترس ماشین می باشد.

جاروبرقی اهرمی

در پشت جاروبرقی اهرمی دسته کاوری قرار دارد تا بتوانید به راحتی دستگاه را جا به جا و مخزن 20 لیتری آن را تخلیه کنید. این جاروبرقی قابلیت جذب مایعات را ندارد و فقط مخصوص جمع آوری زباله های خشک و گرد و غبار و خاک است. این مکنده اهرمی 3 موتور خاک دو پروانه ای با توان 5000 وات دارد. قدرت مکش این جاروبرقی قادر است تا تمام ضایعات محیط صنعتی را جمع آوری نماید. از جاروی اهرمی در نساجی ها و صنایع فرزکاری و تراش کاری و کارگاه های صنعتی استفاده می شود.

جاروبرقی خاک

جاروبرقی خاک در دو مدل 2 موتوره و 3 موتوره تولید وعرضه می گردد. مخزن تمام استیل این جارو 50 لیتر گنجایش دارد. این جارو در سه رنگ آبی، طوسی و قرمز طراحی شده است. از جاروبرقی خاک برای جمع آوری خاک، گرد و غبار و زباله ی خشک استفاده می شود.

این جاروها بر اساس امکاناتی که ارائه می دهند دسته بندی می شوند. از میان تمام مکنده های صنعتی در بازار ما محبوب ترین مدل ها را به شما معرفی کردیم تا بتوانید تجهیزات نظافت صنایع خود را به نحو احسن تکمیل کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.sazealborz.com مراجعه فرمایید.