به گزارش اخبار ایران و جهان شهرخبر یسرائیل هیوم در خبری کوتاه به‌انضمام چند عکس ادعا کرد با وجود آنکه انفجار باعث پراکنده شدن اجزای ماشین به مسافت‌های دوری شد اما به فرد راکب آسیب جدی وارد نشده است و این فرد زخم‌های سطحی برداشته است. به‌زعم این روزنامه عبری‌زبان این انفجار ناشی از تسویه‌حساب‌های جنایی بوده است. گفتنی است اداره نظارت بر مطبوعات رژیم صهیونیستی اجازه انتشار اطلاعات بیشتری در این باره را به رسانه‌های این رژیم نداده است.‎

دومین خبر پربازدید از اخبار جهان به هشدار تل آویو به دانشمندان و کارکنان تاسیسات هسته‌ای دیمونا، مربوط می‌شود. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، کان شبکه تلویزیونی سراسری رژیم صهیونیستی در گزارشی از موج وحشتی که سرتاسر رژیم صهیونیستی را در بر گرفته پرده برداشت. به گفته کارملا مانچه تهیه کننده این گزاش از تمام کارشناسان هسته‌ای و مسئولین عالی رتبه نیروگاه هسته ای دیمونا خواسته شده است تا در ترددها و فعالیت‌های خود حداکثر هوشیاری را به خرج دهند و به طور مثال از یکی از دانشمندان هسته‌ای این مرکز خواسته شد از این پس به پیاده روی نرفته و هر نوع بسته مشکوکی که به دستش رسید را باز نکند زیرا اطمینان دارند همگی آنها می‌توانند در رصد طرف متخاصم قرار بگیرند.

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی مدعی شد: ما فخری‌زاده را شناسایی کردیم و دانستیم که آنچه وی انجام می‌دهد، انجام طرحی است که خاورمیانه و کل دنیا را در معرض خطر قرار می دهد. این مطلب نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، ایلی کوهن وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ادعا کرد: تصور می‌کنم که دانشمندان هسته‌ای ایران خواب راحتی ندارند. آنها می‌دانند که آنچه هفته گذشته رخ داد، ممکن است که برای هر کدام از آنها رخ دهد.

دیگر اخبار پربازدید با عنوان ترورهای مشکوک در سرزمین‌های اشغالی، منتشر شده است. به گزارش مشرق‌نیوز، برخی منابع غیررسمی احتمال داده‌اند فرد ترور شده با 15 گلوله، جزو فرماندهان ارشد موساد باشد اما هیچ منبع رسمی تا کنون این خبر را تایید نکرده است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخرین اخبار ایران وجهان می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار بین‌الملل به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.