به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری کارگرآنلاین در این خصوص نوشت: علی‌رغم این که روند فروش سهام عدالت کند شده و کارگزاری‌ها مدعی هستند که حقوقی‌ها تمایلی به خرید آن ندارند، اما سهامداران می‌گویند کارگزاری برخی از نمادها را فروخته اما چرا پول آن را واریز نمی‌کند؟

دومین خبر پربازدید در مورد واکنش مردم به توقف فروش سهام عدالت بود. به گزارش کارگرآنلاین، با دستور ناظر بازار سازمان بورس و اوراق بهادار، فروش سهام عدالت متوقف شد اما سهامداران می‌گویند توقف فروش سهام عدالت خبر تازه‌ای نیست و چندین ماه است که فروش سهام عدالت عملا متوقف شده و هیچ پولی برای مردم واریز نشده است.

دیگر اخبار پربازدید نیز در خصوص ممنوعیت فروش سهام عدالت بود. به گزارش گسترش‌نیوز، پیگیری‌های  از سازمان بورس و اوراق بهادار حاکی از آن است که فروش سهام عدالت با دستور مقام ناظر در بورس متوقف شده است.اگر چه چند هفته از فراهم شدن امکان لغو درخواست فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها می‌گذرد، اما برخی از کارگزاری‌ها به سهامداران خود پیامکی ارسال کرده‌اند که با مراجعه به پنل سهام عدالت خود درخواست فروش خود را لغو کنند.

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می‌توانند از طریق درگاه‌های شرکت‌های کارگزاری و یا شعب بانک‌ها، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کنند. این خبر نیز توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. به گزارش اقتصادنیوز، سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک‌ها اقدام کرده اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آنها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می‌توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک‌ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام نمایند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار اقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهر خبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.