سرقت خودرو همیشه مشکلی بزرگ در جامعه امروزی بوده که مشکلات عدیده ای را برای فرد به وجود خواهد آورد. پس از سرقت خودرو فرد باید چه کاری انجام دهد؟ اول از همه باید به فکر دوباره خریدن خودروهای گران باشد و حتی اگر هم بیمه داشته باشد باید مبلغی را خودش هزینه کند و بدتر از همه مدت زیادی بدون ماشین سر کند. آمارها نشان از زیاد بودن سرقت های اتوموبیل در معابر عمومی می دهد و ممکن است خودروی شما هرگز پیدا نگردد. هر چقدر شما از ابزارهای ضد سرقت پیشرفته استفاده کنید سارقین باز هم روش های جدیدی برای مقابله با آن پیدا می کنند. این موضوع زمانی که خودروی شما لوکس و گران قیمت است شما را دچار ضررهای بیشتری نیز می نماید. پس راه کار چیست و برای جلوگیری از سرقت ها بهترین روش چه می باشد؟

سرقت خودرو

ردیاب جی پی اس (GPS) خودرو; راهکاری معقولانه

ردیاب آهنربایی یک دستگاه الکترونیکی می باشند که قابلیت ردیابی خودروها را دارند و فرد می تواند به کمک آن مسیر طی شده خودروی خود را مشاهده نماید. ردیاب های مدرن امروزه با کمک سیستم موقعیت یاب جهانی یا جی پی اس ها می توانند مکان دقیق خودروی شما را پیدا کنند. بنابراین بهترین راهکاری که بسیار بازدارنده از سرقت ها و یا یافتن خودروی شما است، استفاده از دستگاه ردیاب خودرو می باشد. شما با کمک این ردیاب ها می توانید خودروی خودتان را در هر لحظه چک کرده و یا در صورت دزدیده شدن مکان فعلی آن را به پلیس اطلاع دهید تا خودرو را به شما تحویل دهند.

payamgps.com ردیاب

ردیابی خودروی سرقتی

نحوه ردیابی خودروی سرقتی شما با این دستگاه ها به این صورت می باشد که با کمک نرم افزاری که توسط شرکت به شما داده می شود می توانید ردیابی خودروی خود را انجام داده و این اطلاعات را به پلیس اطلاع دهید تا در کمترین زمان خودروی خود را تحویل بگیرید. تصور کنید خودروی شما نیمه شب توسط سارقین به سرقت برده می شود و شما صبح متوجه این موضوع می شوید که آن ها کیلومترها دورتر از محل شده اند که کار به مراتب سخت تر خواهد شد. با کمک این ردیاب های مجهز شما می توانید قبل از وقوع این اتفاق برای خودروی خود محدوده مشخص نمایید که اگر خودرو از این محدوده خارج شود به شما اطلاع رسانی گردد. این عمل با کمک نرم افزار اختصاصی ردیاب ها صورت می پذیرد و در صورتی که از جایی به بعد خودروی شما حرکت کرد آلارم و هشداری برای شما پیامک می گردد و شما سریع تر می توانید سرقت خودروی خود را متوجه شده و به پلیس جهت پیدا کردن آن اطلاع نمایید.

کارایی ردیاب های شخصی چیست؟

اگر شما هم جزو افرادی هستید که نگران فردی از نزدیکانتان هستید که مسیر را تا منزل یا محل موردنظر درست طی کند و یا صاحب کاری هستید که نیاز است پرسنل خود را چک نمایید و یا حیوانات خانگی دارید که از گم شدن آن می ترسید، بهترین گزینه انتخاب یک ردیاب حرفه ای شخصی می باشد که موقعیت یابی دقیقی را به شما اطلاع رسانی نماید. ردیاب ها در بسیاری موارد کاربرد دارند و می توانند کمک بسیار زیادی به افراد با توجه به درخواست آن ها داشته باشند.

ردیاب شخصی پیام جی پی اس وسیله ای در ابعاد کوچک بوده که هدف استفاده از آن مکان یابی دقیق اشیا و یا اشخاص مختلف می باشد. این دستگاه می تواند بعد از شارژ اطلاعات را به مدت 8 ساعت به تلفن همراه و یا کامپیوتر شما جهت اطلاع از وضعیت ارسال نماید.

ردیاب شخصی payamgps.com

آشنایی با ردیاب های مناسب مشاغل

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که نیاز است تعداد زیادی راننده داشته باشید و کنترل آن ها از دور برای شما غیر ممکن است چه راهکاری می تواند خیال شما را از کارکرد آن ها راحت سازد؟ مطمئناً ردیاب ها برای این مسئله هم راهکاری دارند. صاحب کار می تواند از نرم افزار مخصوصی که برای این کار ایجاد شده است و توسط شرکت فروشنده در اختیار خریدار قرار می گیرد، اطلاعات کاملی را در مورد حرکت خودروها از مبدا به مقصد، مسیرهای توقف و مدت آن، میزان سوخت و اطلاعات در مورد زمان چک کردن سرویس خودروها و... را بدهد. با این کار کارفرما می تواند با خیالی آسوده و ماندن در محل کار خود هر چه تعداد راننده را کنترل نماید. البته ردیاب ها در انواع زیاد و برای استفاده های مختلفی طراحی شده اند و افراد با توجه به نیاز و تمایل خود می توانند آن ها را انتخاب نمایند ولی بیشترین استفاده و پرکاربردترین آن ها مدل های ردیاب خودرو و پرسنلی یا شخصی می باشد. انواع دیگر این ردیاب های به نام های ردیاب نظامی، ردیاب تحقیقاتی، ردیاب موبایلی، ردیاب موتورسیکلت، ردیاب حیوانات، ردیاب نقشه برداری و... می باشد.

پیام جی پی اس بزرگترین گروه فنی مهندسی ایرانی در زمینه ردیاب و ردیاب خودرو و جی پی اس

ویژگی های یک ردیاب خودرو خوب چیست؟

 • توانایی از پشتیبانی از همه اپراتورهای تلفن همراه
 • سازگاری ولتاژ دستگاه ردیاب با هر نوع خودرو سبک و سنگین
 • توانایی خاموش و روشن کردن خودرو با سامانه و یا پیامک
 • امکان ردیابی در هر مکان حتی نقاط کور
 • داشتن میکروفن داخلی قوی با امکان شنود
 • محدود کردن خودرو در مکان تعیین شده با اعلام اخطار
 • محدود کردن سرعت خودرو با اعلام اخطار
 • اعلام اخطار در صورت باز شدن درب، روشن شدن و حرکت خودرو
 • دارای دکمه SOS (کلید اضطراری)
 • امکان فعال و یا غیر فعال کردن ردیاب با پیامک
 • اعلام اخطار در صورت ضعیف بودن باتری یا قطع آن

انتخاب شرکت مناسب در خرید انواع ردیاب

شما هم تازه با ردیاب ها و امکانات آن آشنا شده اید و دوست دارید بدانید که کدام شرکت را می توان جهت خرید و اطمینان از کارکرد صحیح انتخاب کرد؟ برای انتخاب آگاهانه یک شرکت مناسب جهت خرید انواع ردیاب ها، می توانید موارد زیر را مدنظر داشته باشید.

 • فروش ردیاب های پرقدرت و با کیفیت
 • داشتن نرم افزار قوی و اختصاصی
 • پاسخ گویی به مشتری در زمان کم
 • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
 • دارای پشتیبان پاسخ گو به سوالات
 • دارای صداقت در فروش محصولات به مشتریان

شرکت پیام جی پی اس در زمینه فروش انواع ردیاب و جی پی اس خودرو و شخصی از سال 1385 فعالیت خود را شروع نموده و تاکنون از شرکت های موفق در این زمینه شناخته شده است. رضایت مشتریان و پاسخگویی مناسب توانسته است این شرکت را به یکی از شرکت های امین و معتبر مشتریان تبدیل نماید. شما می توانید انواع  مدل های ردیاب ها را در بخش محصولات سایت مشاهده کرده و جهت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن های واحد فروش :09124331770،02126760023،0905064300