اگر برای استخدام در ردیف های شغلی مختلف از جمله استخدام مهندس صنایع یا استخدام برنامه نویس و ... به دنبال یک مرجع هستید که بدون نیاز به مراجعه حضوری یا سپردن کار به دوست و آشنا، به راحتی در ردیف شغلی مورد نظر خود استخدام شوید، الو استخدام به عنوان وب سایت برتر استخدام می توانید راهکاری مناسب برای شما باشد.

استخدام در الواستخدام

مهم نیست که به دنبال استخدام در تهران یا استخدام تبریز و استخدام مشهد و غیره هستید؛ در الو استخدام آگهی های استخدامی مربوط به کلیه شهرهای کشور قرار داده شده است و بسته به این که به دنبال دورکاری یا کار به صورت تمام وقت و حضوری باشید، می توانید در این ردیف های شغلی رزومه خود را ثبت کرده و در صورت علاقه مندی کارفرما، منتظر تماس از سوی وی باشید.

r1

به طور نمونه می توانید برای استخدام در قالب دورکاری در منزل با تعداد قابل توجهی آگهی استخدامی در شرایط فعلی کشور و به طور کلی جهانی در این وب سایت روبرو بوده و از میان آن ها نمونه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همین طور استخدام آرایشگر، استخدام مهندس برق، استخدام مهندس صنایع، استخدام منشی، استخدام کارمند ساده، استخدام کارگر و ... در رشته و زمینه های استخدامی الواستخدام قرار داده شده است.

در صورتی که برای کاریابی در کرج به دنبال شغل مورد نظر خود هستید، هیچ نیازی نیست که شخصا به دنبال مشاغل گشته یا حتی از منزل خارج شوید. شما می توانید با جستجوی مشاغل و استخدام در کرج، ردیف های شغلی باز شده در این شهر را یافته و نوع مشاغل مورد نظر خود را که در تناسب با تحصیلات، توانمندی ها و سوابق شغلی تان باشد، دنبال کنید.

به همین ترتیب کاریابی در سایر شهرهای کشور نیز همین طور از درگاه الواستخدام و بدون نیاز به حضور و پیگیری حضوری انجام خواهد شد.

چطور بهترین تجربه استخدام را داشته باشیم؟

برای این که بهترین تجربه استخدامی را داشته باشید، توصیه می کنیم که حتما نکات زیر را رعایت کنید:

  • در رزومه خود نهایت صداقت را به کار برده و از استفاده القاب و تفصیلات غیرواقعی خودداری کنید.
  • رزومه ای کاملا حرفه ای و مرتب و منظم تهیه کرده و اصول نگارشی را در آن رعایت کنید.
  • کلیه سوابق خود را به ترتیب زمانی و با ذکر ردیف شغلی، شرکت یا سازمان مربوطه و غیره در رزومه بیاورید.
  • سوابق تحصیلی خود را با ذکر معدل، دانشگاه محل تحصیل و دیگر جزئیات در رزومه وارد کنید.
  • حتما رزومه شما دارای عکس باشد. به جهت این که بررسی اولیه در این شکل از کاریابی تنها از طریق رزومه انجام شده و امکان مصاحبه و رویارویی حضوری در گام اول وجود ندارد، کارفرما با رویت تصویر شما، احساس بهتری حین سنجش رزومه داشته و می تواند برآورد بهتری از کار داشته باشد.

r2

در نهایت در صورتی که از گام اول عبور کرده و برای مصاحبه حضوری یا به صورت آنلاین وارد گام بعدی شدید، به خاطر داشته باشید که در روز مصاحبه:

  • با ظاهری آراسته و مرتب حاضر شوید.
  • تسلط کافی و کامل در مصاحبه داشته و حین بازگو کردن توانمندی های خود از ضعف شخصیتی یا از آن طرف اعتماد به نفس کاذب بیش از حد خودداری کنید.
  • تا حد امکان در ارائه حقوق پیشنهادی، پیش قدم نشده و اجازه دهید تا کارفرما میدان صحبت در این باره را به دست بگیرد.
  • خود را بیش از حد دست کم نگرفته یا زیادتر از حد پرتوقع نباشید.

با رعایت این نکات و اصول می توانید شغلی را که به درستی مناسب شما بوده و می توانید در آن موفق باشید، پیدا کرده و بدون دردسرهای رایج استخدامی، خیلی زود به کار و فعالیت بپردازید.

به یاد داشته باشید که بهترین مشاغل لزوما آن هایی نیستند که تعریف شغلی و القاب سنگینی را با خود یدک می کشند، بلکه بهترین شغل برای هر شخص، شغلی ست که او بتواند در انجام آن، بهترین خود را به ظهور برساند.

از این روی در الو استخدام جستجوی کافی و کامل و البته هوشمندانه میان آگهی های استخدامی داشته و مشاغلی را انتخاب کنید که با توانمندی ها، علایق و البته سوابق کاری و تحصیلی تان تناسب درستی داشته باشند. به این صورت موفقیت شغلی شما تضمین خواهد شد.