به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری ایران‌آنلاین در این خصوص به نقل از سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نوشت: با فوت ۴۲۴ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۷ هزار و ۴۰۹ نفر رسیده است.

دومین اخبار پربازدید در خصوص تاثیرگیاهان دارویی بر درمان بیماری کرونا بود. به گزارش سایت خبری راهبرد معاصر، سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره تأثیر داروهای گیاهی تأیید شده توسط وزارت بهداشت برای درمان کمکی کرونا گفت: برخی از این داروها، باعث کاهش مدت بستری شده‌‌اند، برخی دیگر باعث بهبود اکسیژن‌‌رسانی، کاهش سرفه و بهبود علائم بیماران کرونایی شدند. دکتر کیانوش جهانپور  درباره چهار داروی گیاهی مؤثر در درمان کرونا گفت: بر اساس مطالعات انجام شده، این چهار دارو در درمان کمکی مبتلایان به بیماری کرونا اثرگذار بوده‌‌اند و مجوز تولید خود را اخذ کرده‌‌اند و در زمان حاضر نیز در کشور تولید و بعضاً توزیع می‌‌شوند.

در زمان سرد سال بیماری کووید ۱۹ ممکن است بیشتر شود برای آنکه فرد سیستم ایمنی ضعیف تری دارد. این مطلب نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد. به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، ویروس کرونا در دمای پایین یخ می‌زند و در مکان گرم دوباره فعال می‌شود، در عین حال در زمان سرد سال بیماری کووید ۱۹ ممکن است بیشتر شود برای آنکه فرد سیستم ایمنی ضعیف تری دارد.

دیگر خبر پربازدید به کشف یک علامت دیگر از ویروس کرونا اختصاص داشت. گزارش خبرگزاری میزان، دانشمندان آمریکایی بر این باورند که مورمور شدن پوست و احساس شوک الکتریکی تازه‌ترین علامت ابتلا به ویروس کرونا است. متخصصان می‌گویند دلیل مور مور شدن پوست به دلیل پاسخ طبیعی ایمنی بدن در مقابله با ویروس کرونا است. آنتی بادی (پادتن) که سیستم ایمنی بدن برای مقابله با ویروس‌ها تولید می‌کند می‌تواند باعث تداخل در کارکرد سیستم عصبی شود و همین امر احساس شوک الکتریکی و یا مور مور شدن بدن را در پی دارد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار روز  مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار کرونایی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.