بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه بالابر هر سه سال یک بار در شهر آمستردام هلند و با حضور شرکت های مطرح تولید کننده بالابر از سراسر جهان برگزار می گردد. کلیه برندهای مطرح سازنده بالابر که در سطح جهانى کار مى کنند در این نمایشگاه که اَپکس  (APEX) نامیده می شود حضور دارند تا آخرین تکنولوژى ‌های روز دنیا در زمینه تولید بالابر را به نمایش بگذارند. علاوه بر تولید کنندگان نام آشنای دنیا ، حضور تامین کنندگان قطعات بالابر نیز در این نمایشگاه پر رنگ مى‌باشد.

از جمله مطرح ترین تولید کنندگان بالابر در دنیا شرکت هالوت از فرانسه است که همواره در این نمایشگاه حضور پر رنگی داشته است. انواع بالابر تلسکوپی ، بالابر مفصلی ، بالابر آکاردئونی خودکششی ، بالابر ستونی و دیگر انواع بالابر از جمله لیفتراک تلسکوپی و بالابر کامیونی از جمله تولیدات بالابر هالوت فرانسه می باشد که هر ساله با آخرین تکنولوژی های مدرن به روزرسانی می‌گردد تا امنیت و کارایی دستگاه بالابر همواره در بهترین شرایط خود باشد.

photo_2020-10-03_16-35-50

قابلیت چرخش 360 درجه ، حرکت ماشین بالابر در ارتفاع و قابلیت سفارشی سازی بالابر برای انجام کارهای خاص نظیر کار روی خطوط برق فشار قوی از جمله مزایای این بالابر های مدرن و پیشرفته می باشد.

بالابرها بر اساس مکانیزم و قابلیت حرکت به دو دسته کلی بالابر ثابت و بالابر متحرک دسته بندی می شوند که بالابرهای هالوت از نوع بالابر متحرک است. این نوع بالابرها را بعضاً بالابر سیار، بالابر متحرک، بالابر نفری و بالابر صنعتی نیز می نامند که برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. نیروی محرکه اغلب مدل های بالابر توسط نیروی برق و یا موتور دیزل تامین می گردد و مشخص است که استفاده از بالابرهای برقی در مکانهای مسقف مناسب تر می باشد تا آلودگی برای محیط از نظر تولید صدا و یا دود ناشی از کار موتورهای دیزلی مزاحمتی برای انجام کار در ارتفاع نداشته باشد. هرچند که موتورهای دیزل بکار رفته در بالابرهای دیزل نیز از بالاترین استانداردهای روز اروپا برخوردار بوده تا کمترین آلایندگی محیطی را ایجاد نماید.

نمایندگی انحصاری هالوت فرانسه در ایران شرکت کندوکاوماشین می باشد که از سال 1377 خدمات فروش و اجاره بالابر در تهران و سایر شهرستان ها را در کارنامه خود دارد. علاوه بر هالوت نمایندگی انحصاری شرکت برین ایتالیا و اُمه لیفت دانمارک این هولدینگ را قادر ساخته تا کاملترین مجموعه بالابر را در ایران ارائه نماید. 

شرکت کندوکاو ماشین در سال جهش تولید در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های خود علاوه بر فعالیت بازرگانی اقدام به تولید انواع بالابرهای خاص و سفارشی و بالابر ثابت حسب نیاز مشتریان گرامی نموده است.

این شرکت توسط تیم تخصصی خود در طراحی، مکانیک، برق و هیدرولیک و با بکارگیری بروزترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری قادر به تولید انواع بالابر در ابعاد و تناژ و طرح های خاص می‌باشد.

بالابر ثابت  می تواند برای حمل بار ، بلند کردن خودروهای سبک و سنگین در تعمیرگاه ها ، جابجایی بار یا افراد در فروشگاه ها و انبارهای کارخانجات و صنایع مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی متمایز بالابرهای ثابت شرکت کندوکاوماشین کیفیت و قدرت بالای این نوع از بالابرها بوده که حاصل سالها تجربه این شرکت در کار با بهترین مدل های بالابر در جهان می باشد.