سایت ربانی امروز فرآیند خرید پارچه را برای کسانی که به دنبال پارچه هستند، آسان کرده‌ است. تمام اطلاعاتی که افراد در هنگام خرید به آن نیاز اساسی دارند در سایت پارچه فروشی ربانی فراهم شده‌است. میتوانید ویژگی‌های مهم هر پارچه که هنگام خرید به آن توجه میکنید را بدانید.

f1

Alt tag: خرید پارچه

خرید اینترنتی پارچه بهتر است یا سنتی؟

در خرید پارچه، هدف از لمس آن، دانستن اطلاعاتی درباره ویژگی‌های مهم و مختلف آن است که شامل ایستایی، آهار، ضخامت و لخت‌بودن میباشد. خریداران پارچه و لباس، در هنگام خرید همیشه جنس پارچه را دست میزنند تا از آن مطمئن شوند. به طور مثال خریداران میدانند پارچه انتخابی آنها باید پارچه مخمل باشد اما کشسانی بودن یا نبودن آن اهمیت ویژه‌ای دارد که ترجیح میدهند با لمس آن مطلع شوند.

در سایت فروشگاهی ربانی تمام این اطلاعات با جزییات مورد نیاز شما توضیح داده شده‌است. حتی برای درک بهتر از میزان لخت بودن پارچه، ویدیویی از بررسی پارچه در سایت گذاشته شده‌است.

f2

مشخصات پارچه که برای خریداران مهم است

اطلاعاتی از پارچه برای علاقه‌مندان آن، اهمیت بیشتری نسبت به رنگ یا جنس آن دارد. تمام این اطلاعات در سایت ربانی به طور کامل صحبت و به آن پرداخته شده‌است.

ایستایی پارچه

انسجام بافت و تراکم بالای آن، فاکتور مهمی برای انتخاب پارچه میباشد. خشک بودن پارچه در میزان ایستایی آن سنجیده میشود. در پارچه‌هایی که ایستایی بیشتری دارند، اتو کردن بسیار راحت میباشد. همچنین چروک لباس به چشم نمی‌آید.

ضخامت پارچه

حجم نخ بکار رفته در پارچه باعث ضخامت آن میشود. به عنوان مثال پارچه کشمیر ضخامت بالایی دارد و به همین دلیل گزینه مناسبی برای پارچه پاییزه و زمستانه است.

ویژگی‌های خرید اینترنتی پارچه

مزیت‌های قابل توجهی در خرید اینترنتی برای رضایت بیشتر مشتریان فراهم شده‌است که خرید کردن را آسوده و راحت کرده‌است. تمام تلاش مجموعه ربانی این است که حس اطمینان و اعتماد مشتریان خود را به دست آورد.

خرید اینترنتی و آنلاین پارچه در ربانی دارای ویژگی‌های بسیار زیادی میباشد که شاید دیگر خرید سنتی گذشته، ارزش رفت و آمد را نداشته باشد. مخصوصا برای کسانی که کیفیت و قیمت پارچه برای آنها اهمیت زیادی دارد.

قیمت مناسب

خرید انواع پارچه در قیمت مناسب خودش، لذت خرید را بیشتر میکند. تمام محصولات ربانی، در بهترین قیمت به نمایش گذاشته میشوند. تضمین ربانی به قیمت مناسب نسبت به دیگر فروشندگان است.

تنوع پارچه و کالای‌های مربوطه

زمانی که وارد سایت ربانی پارچه میشود، خود را در مغازه تصور کنید. تنوع اجناس به همان مقدار است و میتوانید در خانه همه نوع مدل پارچه جدید را در گوشی موبایل خود ببینید.

f3

Alt tag: خرید انواع پارچه

مشاوران حرفه‌ای پارچه

پشتیبانی در مجموعه فروش پارچه ربانی، بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل تمام افراد پشتیبان سایت ربانی، فروشندگان برتر فروشگاه‌های پارچه میباشند که تسلط کامل بر همه نوع پارچه را دارند. قبل، حین و بعد از خرید میتوانید از این مشاوره بهره ببرید.

ارسال رایگان به سراسر ایران

در ربانی ارسال پارچه در سراسر ایران، کاملا رایگان است. با خرید بالای 100 هزار تومان، میتوانید بدون پرداخت هزینه ارسال، پارچه انتخابی خود را تحویل بگیرید.

ضمانت برگشت کالا و پرداخت وجه

تعهد ما در ارسال کالا به این شکل است که کالاهای موجود در سایت ربانی همگی در بهترین کیفیت ممکن به دست مشتری برسند. در هر صورت پیش‌بینی میشود که پارچه تحویل گرفته شده توسط شما، با آنچه که سفارش داده‌اید، تفاوت داشته باشد.

در این صورت شما تا 7 روز میتوانید کالای خود را مرجوع کنید و هزینه آن را پس از مرجوع، دریافت کنید. رضایت مشتری اصول همیشگی مدیریت مجموعه آقای رضا ربانی بوده و هست. به همین سبب در راس هدف سازمان قرار گرفته است.

تخفیف و حراج برای هر فصل

پارچه ربانی در فصول مختلف، حراج‌های مختلفی برای همان فصل در نظر گرفته است. خرید ارزان و راحت مشتریان معنای بزرگی در ربانی دارد. علاوه بر این در هنگام اولین خرید پارچه شما از سایت ربانی، یک کد هدیه در نظر گرفته شده‌است.

سخن آخر

در این روزها دیگر نباید زمان را در بازار و مغازه‌های دیگر برای خرید پارچه مورد نظر خود، تلف کرد. تنها با مراجعه به سایت ربانی، میتوانید خود را در مغازه یا بازار تصور کنید.