طبق مطالب وب‌سایت IranianDentist.org

امروزه بسیاری از آمریکایی‌ها از سلامت دهان و دندان بسیار خوبی برخوردار هستند و سعی می‌کنند که در طول زندگی به بهداشت دهان و دندان خود برسند. اما برای همه اینگونه نیست. کرم خوردگی دندان هنوز هم یکی از شایع‌ترین بیماری مزمن در دوران کودکی است که در اثر عدم رسیدگی به دندان رخ می‌دهد.

خیلی از افراد به اشتباه معتقدند که تنها زمانی باید به دندانپزشک مراجعه کنند که دندان درد بگیرد و علائم اینچنینی داشته باشد، اما این عقیده و طرز فکر کاملا اشتباه است و عواقب بسیار ناگواری می‌تواند برای دندان‌ها داشته باشد. ویزیت دندان به معنای معاینه توسط پزشک دندانپزشک مجرب است که باعث تشخیص و درمان بیماری‌هایی می‌شود که در صورت عدم رسیدگی وضعیت را بسیار پیچیده می‌کند.

مطالعات علمی بیشماری نشان می‌دهند ارتباط مستقیمی بین سلامت دهان و دندان با بیماری‌های شایع از جمله دیابت و بیماری‌های قلبی، وجود دارد. سازمان بهداشت جهانی، سلامت بهداشت دهان و دندان را در میان کارهایی برای پیشگیری از بیماری‌های مزمن قرار داده است، چرا که با رسیدگی به دندان خطر ابتلا به این بیماری‌ها کاهش پیدا می‌کند و یا حداقل کنترل می‌شوند.

ویزیت مداوم توسط دندانپزشک باید از دوران کودکی آغاز شود و آن را به روتین تبدیل کرد. دندانپزشکان ایرانی در آمریکا و خصوصا شهر لس آنجلس می‌توانند راهنمایی‌هایی را به کودکان و والدین ارائه دهند، خدمات پیشگیری از سلامت دهان و دندان را انجام دهند و بیماری‌های مربوط به دهان و دندان را در اولین مراحل از ویزیت خود تشخیص دهند و درمان کنند. این مراقبت‌های مداوم توسط بهترین دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس به کودکان و بزرگسالان کمک می‌کند، تا در طول زندگی خود سلامت دهان را حفظ کنند.

 

لس آنجلس

لس آنجلس یکی از بزرگترین شهرهای ایالت کالیفرنیا در آمریکا است که تعداد جمعیت بسیار زیادی را در خود جای داده است. سبک زندگی و نوع کار کردن مردم این شهر باعث شده است که زمان کافی برای مراقبت‌های روتین را از دست بدهند و همین موضوع باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای آنها شود. یکی از این مراقبت‌های مداوم و روتین سر زدن به دندانپزشک است که با توجه به زندگی پرمشغله ساکنان لس آنجلس، خیلی از افراد آن را نادیده می‌گیرند.

ایرانیان لس آنجلس نیز که تعداد آنها بسیار زیاد است نیز در این دسته ممکن است قرار بگیرند. با توجه به تعداد بسیار زیاد دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس، این موضوع نباید توسط ایرانیان مورد غفلت واقع شود و بهداشت دهان و دندان خود را فراموش کنند.

 

دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس

رسیدگی و نشان دادن مداوم دندان‌های خود به دندانپزشکان ایرانی باعث می‌شود که بتوانید دندان‌های خود را با دوره قبل مقایسه کنید و از سلامت آنها مطمئن شوید. اگر در مسیر اشتباهی در مورد مراقبت از دندان قرار داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به دندانپزشک ایرانی این مسیر را تغییر دهید. ویزیت منظم و جرم گیری دندان‌ها به جلوگیری و برطرف شدن بوی بد دهان کمک می‌کند. بهترین گزینه برای شما که در لس آنجلس زندگی می‌کنید این است که، سراغ دندانپزشک ایرانی بروید.

 

d2

 

دندانپزشکان ایرانی لس آنجلس در اکثر خدمات دندانپزشکی، از مراقبت‌های اساسی پیشگیری و دندانپزشکی عمومی گرفته تا مراحل تخصصی و کارهای اساسی روی دندان، خدمات به مشتریان خود خصوصا ایرانیان ارائه می‌دهند. رضایت بیمار اولویت اصلی دندانپزشکان ایرانی در آمریکا است و آنها در تلاش هستند تا بتوانند تمام خواسته‌های مراجعین خود را انجام دهند. لبخند یک بیمار بزرگترین پاداش دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس است و آنها مشتاقانه منتظر هستند که آن لبخندها را سالم، زیبا و جذاب نگه دارند.

با توجه به همزبان بودن، دیگر مشکلی برای برقراری ارتباط با دندانپزشکان ایرانی ندارید و به راحتی می‌تواند از مشکلات خود با آنها صحبت کنید. اگر بیش از 12 ماه است که به یک دندانپزشک مراجعه نکرده‌اید، باید در مورد ارزیابی کامل سلامت دهان و دندان و تمیز کردن دندان‌های خود زودتر تصمیم بگیرید و یه قرار ملاقات با دندانپزشک خود بگذارید.

 

برای یافتن دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس چه باید کرد؟

اگر قصد دارید تا به بهترین دندانپزشک ایرانی در لس آنجلس دسترسی داشته باشید و برای نشان دادن دندان‌های خود به او مراجعه کنید، پیشنهادهایی برای شما داریم.

می‌توانید از خانواده، دوستان، همسایگان یا همکاران در مورد بهترین دندانپزشک ایرانی سوال کنید. از پزشک خانوادگی و یا مسئول داروخانه محلی خود سؤال کنید. اگر در شهر دیگری زندگی می‌کنید و قصد دارید به لس آنجلس نقل مکان کنید، از دندانپزشک قبلی خود سوال کنید.

با انجمن دندانپزشکی محلی یا ایالتی خود تماس بگیرید در آخر سراغ بهترین و آسان‌ترین راه بروید. می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت iraniandentist.org به لیستی از بهترین دندانپزشکان ایرانی در لس آنجلس و در دیگر نقاط آمریکا دسترسی داشته باشید و دندانپزشک مورد نظر خود را پیدا کنید و وقت ویزیت را با او ست کنید.

 

منبع: https://www.iraniandentist.org/ - مرجع دندانپزشکان ایرانی