اگر دارای سایت هستید، به طور حتم یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای کنید، استفاده از رپورتاژ آگهی است. هدف های زیادی را می توان در رپورتاژ خبری دنبال کرد. شاید اولین هدف مهمی که در خرید رپورتاژ آگهی وجود دارد، به دست آوردن اعتبار بیشتر است. مدیران سایت به روش های مختلف اقدام به کسب اعتبار برای وب‌سایت‌هایشان خواهند کرد که افزایش بازدیدکننده یکی از نتایج شگفت‌آور آن خواهد بود. این در حالی است که بسیاری از مدیران نوپا اصلاً ماهیت و تعریف درستی از رپورتاژ آگهی را در ذهن ندارند، بنابراین خیلی ساده از کنار آن عبور می کنند.

اصلاً اهمیتی ندارد که در چه حوزه‌ای مشغول به اداره سایت هستید، کافی است ویژگی های یک رپورتاژ خبری خوب را بدانید تا بعد از اقدام در این خصوص منتظر نتایج فوق العاده آن باشید. در واقع اگر بخواهیم تعریف درستی از یک رپورتاژ آگهی داشته باشیم باید بگوییم که رپورتاژ، متن بسیار ترغیب کننده باشد که در خصوص یک صنعت یا یک محصول نوشته می‌شود. این متن می تواند همراه با تصاویر مختلف و همچنین ویدئوهای مهم باشد تا بیش از پیش متن رپورتاژ آگهی را پربارتر کند. حال شاید سوالی که گوشه ذهن‌تان را مشغول کرده است، این باشد که یک رپورتاژ آگهی خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

z2

برای خرید رپورتاژ آگهی خوب باید به چه نکاتی دقت کرد

شاید فکر کنید که یک رپورتاژ مناسب چیز عجیب و غریبی است که به سادگی قابل تهیه نیست. اما اشتباه می کنید! در عین سادگی می توان یک رپورتاژ آگهی بسیار مناسب تهیه کرد. ما در ادامه می خواهیم به نکات خوبی در این خصوص اشاره کنیم:

از عناوین جذاب استفاده کنید

زمانی که بخواهید دیگران را به یک متن ترغیب کنید، حتماً باید از یک عنوان هیجان برانگیز استفاده نمایید. البته منظورمان این نیست که در عنوان استفاده شده، غلو و یا دروغ بگنجانید. اما می توانید با انتخاب کلمات مناسب افراد زیادی را تشویق به خواندن متن کنید.

سرگرم کننده بنویسید

نه! اشتباه نکنید، قرار نیست با متن رپورتاژ وقت دیگران را بگیریم یا چند دقیقه ای آنها را سرگرم کنیم. اما اگر بخواهید بازدیدکنندگان را بهتر جذب کنید، باید توجه کنید که متن سرگرم کننده بیشتر خواهان دارد. شما می توانید در رپورتاژ آگهی‌، هدف‌تان را داستان وار بیان نمایید تا مطلبی را که می خواهید به افراد بفهمانید، گیراتر باشد.

حتماً از ویدئو و عکس استفاده نمایید

اگر نویسنده رپورتاژ هستید، حتماً می دانید که تلفیق استفاده از عکس و ویدئو بهمراه متن می تواند معجزه کند. اجازه دهید با یک مثال شرایط را بیشتر برایتان روشن کنیم. اگر بخواهید شام میل کنید، چه چیزی می تواند برایتان ایده‌آل تر باشد؟ به طور حتم در کنار غذایی که انتخاب می کنید، انواع سالاد، سس، انواع نوشیدنی و در نهایت آب خوردن هم سفارش می دهید. می بینید که صرف شام بدون هر یک از این موارد دلچسب نخواهد بود. حال همین موضوع را به رپورتاژ آگهی بدون عکس و ویدئو تعمیم دهید.

برای سهولت در انتشار رپورتاژ میتوانید از پتلفرم انتشار رپورتاژ آگهی تریبون استفاده نمایید. کافیست وارد سایت triboon.net شده و محتوای رپورتاژ خود را در بیش ۴۰۰ رسانه معتبر فارسی زبان منتشر نمایید.

برای خرید رپورتاژ آگهی به چه چیزهایی باید دقت کنیم

زمانی که متن یک رپورتاژ آگهی کامل شد، باید سایت هایی را یافت که بتوان متن رپورتاژ را در آن منتشر کرد. لذا پیدا کردن سایت های معتبر گام بعدی در هنگام خرید رپورتاژ آگهی است. حال به مواردی اشاره می کنیم که باید در هنگام انتخاب این‌گونه سایت‌ها در نظر گرفت:

رتبه قابل توجه

سایت هایی را که برای خرید رپورتاژ آگهی انتخاب می کنید، باید رتبه مناسبی از دید گوگل داشته باشند. این امر به افزایش رتبه سایت‌تان نیز کمک خواهد کرد.

کاربر محور

کاربر محور بودن سایت‌هایی که در آن اقدام به ثبت رپورتاژ آگهی می کنید از اهمیت زیادی برخوردار است. به هر حال متن رپورتاژ برای کاربران نوشته می شود و باید سایت‌هایی را برای خرید رپورتاژ خبری انتخاب کنید تا شانس بیشتری برای مشاهده رپورتاژ داشته باشید.

قیمت و هزینه رپورتاژ آگهی

به طور حتم یکی از موضوعاتی که در هنگام خرید رپورتاژ آگهی به آن توجه می شود، هزینه هایی است که باید انجام شود. البته نگران نباشید! تمام هزینه‌هایی که در این باب صرف می کنید، خیلی زود به شما بر می‌گردد. اگر یک محصول را بعنوان رپورتاژ تبلیغ می کنید و یا اگر سایت‌های دیگر با موضوعات مختلف را به دیگران معرفی می کنید، بازخورد آن را بعد از ثبت رپورتاژ آگهی خواهید گرفت.

عدد مشخصی را نمی‌توان برای قیمت رپورتاژ آگهی عنوان کرد. هر وبسایت بنا به شرایط و کیفیتی که دارد هزینه‌های ثبت رپورتاژ را اعلام می‌کند. با این حال باز هم تکرار می‌کنیم که اصلاً نیازی به فکر کردن در این رابطه نیست، به شما قول خواهیم داد که خیلی زود بازخورد مناسبی از خرید رپورتاژ داشته باشید.

سخن آخر

یکی از رازهای موفقیت دیده شدن در دنیای مجازی و افزایش محبوبیت کسب و کارتان، ثبت رپورتاژ خبری است. از این اصل غافل نشوید تا در کوتاه‌ترین زمان به نتایج شگفت انگیزی برسید. برای سهولت در انتشار رپورتاژ میتوانید از پتلفرم انتشار رپورتاژ آگهی تریبون استفاده نمایید. کافیست وارد سایت triboon.net شده و محتوای رپورتاژ خود را در بیش ۴۰۰ رسانه معتبر فارسی زبان منتشر نمایید.