به گزارش روابط عمومی شهر خبر، آرش برهانی اعتراف کرد که برای توجیه تاخیرش برای حضور در تمرین استقلال  به دروغ خبر از تصادفش داده است.

دومین خبر ورزشی پربازدید به جام حذفی اختصاص داشت. به گزارش پارس فوتبال، قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۹-۹۸ از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد ماه در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران و با حضور نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این مرحله برگزار شد.

تبریک ویزه علی پروین و علی دایی به پوکر پرسپولیس نیز با استقبال زیادی از سوی بازدیدکنندگان روبرو شد. به گزارش پارس فوتبال یوسف کرمی را با تقلید صداهای معروفش از بزرگان فوتبال کشور می‌شناسیم . او در یک برنامه تلویزیونی با تقلید صدای برخی از پیشکسوتان فوتبال ، چهارمین قهرمانی باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر را تبریک گفت .کرمی در این برنامه به تقلید صدا از شخصیت هایی مانند علی پروین ، علی دایی ، غلام ‌حسین پیروانی ، مجید جلالی ، علی کفاشیان و اکبر میثاقیان پرداخت .

دیگر اخبار پربازدید  در خصوص جانشین قلعه نویی در سپاهان بود. به گزارش مشرق نیوز، سخنگوی باشگاه سپاهان از انتخاب تکسیرا به جای امیرقلعه نویی تا پایان رقابت های این فصل خبر داد.در شرایطی که گمانه‌زنی‌های زیادی پیرامون سرمربی بعدی سپاهان از همین حالا به وجود آمده، مدیران باشگاه سپاهان تصمیم گرفتند تکسیرا دستیار قلعه نویی را در دو بازی باقی مانده به جای او انتخاب کنند.سپاهان در دو بازی پیش رو باید با شهرخودرو و پیکان برای کسب سهمیه آسیایی مبارزه کند. طلایی‌پوشان اصفهانی در جدول رقابت‌های لیگ نوزدهم تا پایان هفته بیست و هشتم 45 امتیازی هستند و رتبه پنجم را در اختیار دارند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.