به خصوص که ست بودن شال و روسری با لباس های دیگر برای تیپ بیرون خانم ها بسیار مهم است . برای این منظور فروشگاه اینترنتی لوین اسکارف به ارائه صدها مدل روسری با طرح و نقش های مختلف نموده تا شما عزیزان به راحتی و تنها با چند کلیک ساده به مشاهده انواع مدل روسری قواره بزرگ و کوچک پرداخته و مدل های مد نظر خود را خرید نمایید .

فروشگاه اینترنتی شال و روسری لوین اسکارف با آدرس اینترنتی https://levinscarf.ir بهترین سایت برای خرید اینترنتی روسری و شال با قیمت های بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد که در میان رقبای خود از تنوع محصول بسیار بیشتری برخوردار است .

12

از مزایای خرید آنلاین روسری از سایت لوین اسکارف میتوان به این مورد اشاره نمود که علاوه بر عکس محصولات و روسری ها با طرح های مختلف شما عزیزان میتوانید تک تک این طرح ها را روی سر مدل روسری نیز مشاهده نمایید . از جمله مدل های مختلف روسری که در لوین اسکارف Levinscarf موجود میباشند میتوان به روسری ابریشمی ، روسری حریر ، روسری کرپ ، روسری مجلسی ، روسری نخی و انواع شال مجلسی اشاره نمود که باعث میگردد با هر تیپی بتوانید مدل روسری مد نظر خود را پیدا نموده و خریداری نمایید .

همچنین توجه کنید که لوین اسکارف به سن شما عزیزان نیز بسیار توجه نموده و با ارائه طرحها و رنگهای متنوع شما میتوانید در هر سن و سالی از مدل های سایت دیدن فرمایید . بدون شک بسیاری از مدلهای موجود در لوین اسکارف باب میل و مورد پسند شما عزیزان قرار خواهند گرفت .

اینستاگرام لوین اسکارف را دنبال نمایید

فروشگاه اینترنتی لوین اسکارف همچنین در اینستاگرام با آیدی LevinScarf دارای فروشگاه تخصصی روسری بوده و در پیج اینستاگرام خود نیز برای شما انواع مدل های موجود در سایت را قرار داده است . پیشنهاد میکنیم حتما این صفحه اینستاگرام را دنبال نموده تا از مد روز جا نمانید و همچنین همیشه از انواع جدیدترین روسری ها مطلع باشید .

13

فروش روسری نخی قواره بزرگ

سایز روسری قواره بزرگ بین 135 الی 140 سانتی متر میباشد که تفاوت آن با انواع روسری قواره کوچک ، پوشانندگی بیشتر و فرم بهتر روی سر میباشد که نیاز به گره زدن نیز نخواهد داشت و جهت بستن روسری به در مدل های مختلف مناسب است که در اینستاگرام لوین اسکارف نیز میتوانید فیلم های آموزش بستن شال و روسری را مشاهده نمایید .

خرید اینترنتی روسری بهاره و تابستانه

استفاده از روسری های سبک و خنک در بهار و تابستان کاربرد بیشتری دارد . پارچه روسری های نخی که مناسب فصل بهار و تابستان میباشند از تراکم بافت کمتری برخوردارند که یک مزیت کلیدی در این فصول محسوب میگردد که به جهت عبور هوای خنک و گرفته نبودن روسری میباشد . از انواع پارچه های تابستانه میتوان به پارچه ژاکارد اشاره نمود که بافت شبیه به بافت حصیری دارد . بافت حصیری سبب گردش هوای بهتر در درون و بیرون روسری میشود که هوای خنک را وارد بخش داخلی روسری خواهد کرد .

روسری های تابستانه عموما از رنگ های با طیف روشن و خنک متشکل میباشند تا هم گرمای نور خورشید را جذب نکنند و هم در هوای خشک رنگ های روشن مد بهتری با استایل شما خواهند داد .

به دوخت روسری خود دقت نمایید

روسری های دور دست دوز روسری هایی هستند که اضلاع چهار گانه آن یا لبه های آن با دست دوخته شده اند تا ریش ریش نشده و طول عمر بیشتری نیز داشته باشند که به جهت استفاده از نیروی انسانی برای دور دست دوز کردن روسری ها قیمت روسری دور دست دوز از قیمت روسری ریشه پرزی بیشتر میباشد . روسری های دور ریش روسری هایی هستند که لبه های آن دوخته نمیشوند و به صورت ریشه پرزی دور روسری تعبیه شده اند .

فروشگاه اینترنتی لوین اسکارف به صورت تخصصی به استایل روسری و شال شما توجه به خصوصی خواهد کرد . در سایت لوین اسکارف میتوانید در رابطه با انواع روسری ها برای مجلس های مختلف و هارمونی رنگ روسری برای فصول چهارگانه سال اطلاعات بیشتر و کامل تری کسب نموده و یک خرید جذاب و مطمئن در کنار کیفیت تکرار نشدنی تجربه نمایید.