امیر سرتیپ دوم ستاد سیدمحمدرضا حسینی فرمانده دژبان آجا با تأکید بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی و مسائل تربیتی و آموزشی گفت: مرکز آموزش شهید اسدی دژبان آجا در رعایت اصول بهداشتی و ارزشیابی عملکرد در حوزه مسائل تربیتی و آموزشی در سطح آجا رتبه نخست را کسب کرده است.

وی با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان برای ناامن جلوه دادن سربازخانه‌های کشور افزود: بنده در طول سه دوره گذشته قول سربازی داده‌ام که مراکز آموزشی و سربازخانه‌های ما امن‌ترین مکان‌ها برای سربازان خواهند بود و تاکنون نیز به یاری خدا توانسته‌ایم این ادعا را اثبات کنیم.

امیر سرتیپ دوم حسینی با بیان اینکه سلامت سربازان برای ما در اولویت قرار دارد، گفت: امروز مراکز آموزشی و دیگر یکان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، اصول بهداشتی ارائه شده از سوی قرارگاه پدافند زیستی را به دقت اجرا می‌کنند و به لحاظ امنیتی و بهداشتی در بالاترین سطوح قرار دارند.

فرمانده دژبان ارتش عنوان کرد: امروز همزمان با سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) ما پذیرش مشمولان مردادماه را داریم و در این مراسم، خانواده‌های سربازان هم شرکت کرده‌اند تا از نزدیک در جریان امور قرار گیرند و نگرانی‌هایشان نسبت به حضور سربازان در دوره آموزشی برطرف شود.