همانطور که می دانید امروزه مشاغل فنی مانند تعمیرات بردهای الکترونیکی، نصب پکیج دیواری، تعمیرات موبایل، تعمیرات لوازم خانگی و غیره در کشور از بازار کار عالی و پردرآمدی برخوردار می باشند. در صورتی که قصد دریافت مدرک فنی و حرفه ای جهت ورود به مشاغل پردرآمد فنی را دارید و می خواهید متخصصی حرفه ای شده و وارد بازار کار مشاغل فنی شوید و به دنبال بهترین آموزشگاه فنی در کشور هستید توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

v1

آموزشگاه فنی از جمله مراکزی به شمار می رود که برای جهت دهی به کارآفرینان و افرادی که دارای استعداد کاری هستند تاسیس شده است و فعالیت های اقتصادی کشور را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. این آموزشگاه ها با برگزاری دوره های آموزشی مانند دوره آموزش نصب پکیج دیواری، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی و غیره کارآموزان را به متخصصانی حرفه ای تبدیل کرده و آنها را آماده ورود به بازار کار می نمایند.

از آنجایی که مسئله بیکاری یکی از مهمترین موضوعات درون کشور می باشد باید به دنبال راه حل هایی برای رفع این مشکل بود. شما با انتخاب بهترین آموزشگاه فنی در کشور می توانید دغدغه بیکاری خود را از بین ببرید و در حوزه مورد علاقه خود مشغول به کار شوید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه فنی در کشور :

برای انتخاب آموزشگاه جهت گذراندن دوره های فنی می بایست ویژگی های آموزشگاه ها را بررسی و با یکدیگر مقایسه و از میان آنها بهترین آموزشگاه را انتخاب نمود.  برخی از مهمترین ویژگی های که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت اند از :

v2

1. دوره های آموزشی متنوع :

اینکه هر فردی علاقه دارد در حوزه خاصی مشغول به فعالیت شود یکی از واقعیت هایی است که بدون شک همه شما از آن اطلاع دارید. بنابراین زمانی که به دنبال بهترین آموزشگاه فنی برای گذراندن دوره های فنی هستید بهتر است به این ویژگی آموزش دقت بسیار زیادی داشته باشید.

برخی از آموزشگاه ها بسیار گسترده می باشند و شما هر دوره آموزشی را در آنها می توانید مشاهده کنید، این دسته از آموزشگاه ها اعتبار و تخصص بسیار زیادی دارند و به همین دلیل افراد زیادی برای یادگیری به این آموزشگاه ها مراجعه می کنند.

2. توانایی استاد :

از دیگر ویژگی هایی که باید هنگام انتخاب آموزشگاه فنی به آن دقت داشته باشید توانایی و تجربه اساتید آموزشگاه می باشد. بنابراین بررسی کنید که اساتید آموزشگاه از مهارت کافی برخوردار باشند، متاسفانه برخی از اساتید تجربه کافی را نداشته و تنها به صورت آکادمیک می توانند مطالب آموزشی را آموزش دهند. همیشه به دنبال بهترین و با تجربه ترین اساتیدی باشید که در حوزه فعالیت خود بی نظیر هستند.

v3

3. مجهز بودن کلاس ها :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که شما زمان انتخاب آموزشگاه برای گذراندن دوره های فنی باید در نظر داشته باشید مجهز بودن کلاس ها می باشد. به عنوان مثال اگر شما در آموزشگاه فنی می خواهید دوره های یادگیری برق را بگذرانید باید دقت داشته باشید که آموزشگاه کلاس هایی مجهز شده به سیستم های برقی داشته باشد. اینکه کلاس ها به وسایل مربوطه مجهز باشد موجب می گردد که شما سریعتر آموزش های لازم را دریافت کنید و بتوانید در زمینه کاری خود موفقیت بسیار زیادی به دست آورید. بنابراین پیش از اینکه آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید بهتر است به مجهز بودن کلاس های آن توجه داشته باشید.

4. مجوزهای تایید شده آموزشگاه :

از دیگر ویژگی های بسیار مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آموزشگاه مجوزهای مربوطه را از سازمان های مشخص شده دریافت کند. زمانی که آموزشگاه مورد نظر تمامی مجوزها را داشته باشد بدون شک بهترین اساتید و مربی ها را برای آموزش دعوت به همکاری می نماید و سعی می کند تمامی استانداردها و قوانینی را که یک آموزشگاه فنی باید داشته باشد را به اجرا درآورد.

شما زمانی که می خواهید آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید بهتر است به خوبی این ویژگی مهم آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانی از طریق سایت های اینترنتی آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و مجوزهای تایید شده آموزشگاه را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

5. نظرات مثبت کاربران آموزشگاه :

می توانید از طریق نظرات کاربران آموزشگاه در مورد بهترین بودن آن اطمینان کافی به دست آورید. برخی از آموزشگاه ها که کاربران زیادی داشته باشند بدون شک در نوع خود حتما بی نظیر هستند. شما می توانید از کاربرانی که در آموزشگاه حضور داشته و در دوره های آن ثبت نام کرده اند در مورد اساتید و کیفیت دوره پرس و جو کنید تا در مورد انتخاب این آموزشگاه اطمینان بیشتری به دست آورید.

v4

معرفی بهترین آموزشگاه فنی در کشور

آموزشگاه فنی برق از بهترین آموزشگاه های فنی در کشور است که به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های کاملا مجهز دوره های متعددی را در زمینه برق و الکترونیک برگزار کرده و همه ساله بیش از 2500 کارآموز را وارد بازار کار مشاغل فنی می نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های این آموزشگاه عبارتند از:

 • دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای
 • آموزش کاملا عملی
 • برگزاری دوره زیرنظر اساتید متخصص و با تجربه
 • برگزاری دوره در کارگاه های مجهز
 • تجدید دوره در صورت عدم یادگیری
 • خوابگاه برای هنرجویان
 • پشتیبانی نامحدود
 • برگزاری کلاس های آخر هفته
 • تضمین بازگشت وجه
 • دسترسی آسان به وسایل حمل و نقلیه

این آموزشگاه دوره های متعددی را در زمینه برق و الکترونیک برگزار می نماید. برخی از مهم ترین دوره های این آموزشگاه که از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار بوده و هر ماه کارآموزان بسیاری در آن ثبت نام می نمایند عبارتند از:

 • آموزش تعمیرات ایسیو خودرو
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی
 • آموزش پی ال سی
 • آموزش نصب پکیج دیواری
 • آموزش برق صنعتی
 • آموزش نصب دزدگیر اماکن
 • آموزش هوشمند سازی ساختمان
 • آموزش تعمیرات لپ تاپ
 • و غیره

v5

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو یکی از دوره های آموزشی پرطرفدار این آموزشگاه می باشد و متخصصان این رشته از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار می باشند. آموزشگاه فنی برق در این دوره آموزشی صفر تا صد مباحث مربوط به عیب یابی و تعمیرات ایسیو انواع خودروها را آموزش داده و کارآموزان را در مدت زمانی کوتاه به متخصصی حرفه ای تبدیل می نمایند.

v6

آموزش برق صنعتی

از دیگر دوره های بسیار پرطرفدار این آموزشگاه که بازار کاری بسیار عالی و درآمدزا داشته و کارآموزان بسیاری در آن ثبت نام می نمایند دوره آموزش برق صنعتی می باشد. همانطور که می دانید امروزه برق صنعتی نقش مهمی در انواع مراکز صنعتی، تجاری، اداری و غیره داشته و به همین بازاکار آن بسیار عالی می باشد.

با توجه به بازار کار عالی این رشته آموزشگاه فنی برق این دوره آموزشی را به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار کرده و کارآموزان بسیاری را برای ورود به بازار کار برق صنعتی تربیت می نماید.

آموزش نصب دزدگیر اماکن

دوره آموزش دزدگیر اماکن نیز از دیگر دوره های آموزشی این مرکز می باشد. در این دوره آموزشی به صورت کاملا عملی و علمی کلیه مراحل نصب دزدگیر اماکن و نکات لازم برای نصب صحیح آن آموزش داده می شود.

با گذراندن این دوره آموزشی در مدت زمان کوتاهی می توانید به یک نصاب حرفه ای دزدگیر تبدیل شده و از درآمد بالایی برخوردار شوید.

آموزش برق ساختمان، آموزش نصب دوربین مدار بسته، آموزش هوشمند سازی، آموزش تعمیرات لپ تاپ بخش کوچکی از دیگر دوره های این آموزشگاه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجتمع فنی برق و همچنین ثبت نام در آنها می توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره 02166121029 تماس حاصل نمایید.

آدرس آموزشگاه فنی برق: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بعد از چهار راه فرصت شیرازی نبش کوچه مستعلی، پلاک 2، طبقه اول