به گزارش روابط عمومی شهر خبر،  سایت خبری اعتمادآنلاین در این خصوص نوشت: «لارنس نورمن» خبرنگار نشریه «وال‌استریت‌ژورنال» به نقل از دیپلمات‌های حاضر در نشست حضوری شورای حکام گزارش داد: «این قطعنامه تصویب شد. اعضای شورای حکام آژانس اتمی از ایران به دلیل عدم همکاری با تحقیقات آژانس انتقاد کردند. این اولین قطعنامه علیه ایران از سال ۲۰۱۲ است». دلیل این امر نیز عدم همکاری تهران با تحقیقات آژانس ذکر شده است.

دومین اخبار سیاسی پربازدید به توقیف دو کشتی توسط سپاه مربوط می‌شود. به گزارش اقتصاد نیوز، هفته گذشته، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنارک سیستان و بلوچستان از توقیف دو کشتی ترال در محدوده آب‌های کنارک و چابهار از سوی نیروی دریای سپاه خبر داد.

خروج باجناق‌های ناطق‌نوری از کابینه حسن روحانی نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. به گزارش اقتصادنیوز با استعفای سیدمحمدعلی شهیدی از سمت معاونت ریاست‌جمهوری و ریاست بنیاد شهید و ایثارگران در هفدهم خردادماه جاری دومین چهره نزدیک به علی‌اکبر ناطق نوری نیز از تیم مدیران ارشد رئیس‌جمهور کنار رفت. طبق اخبار شهیدی محلاتی در دو سال اخیر به سبب کسالت نقش کمرنگ‌تری در مدیریت بنیاد شهید ایفا می‌کرد. پیش از این در 27 مهرماه 1397 نیز عباس آخوندی باجناق دیگر علی‌اکبر ناطق نوری نیز با کناره‌گیری از سمت وزارت مسکن وشهرسازی با دولت حسن روحانی خداحافظی کرد.

دیگر اخبار پربازدید خبر خوشحال کننده‌ای بود که سازمان بهداشت جهانی در خصوص کرونا داد. به گزارش افکار نیوز، «تدرس آدهانوم»، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت از نشانه‌های مثبت در مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماری ناشی از این ویروس خبر داد. آدهانوم در این ارتباط به نتایج تحقیقاتی اشاره کرد که ثابت می‌کند یک داروی مسکن بنام «دگزامتازون»، دارای تأثیرات درمانی بسیار خوبی بر روی بیماران مبتلا به کروناست.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.