به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری مشرق نیوز در این خصوص نوشت: کمیته خودرو مصوب کرد: عدم خرید خودرو ظرف ۴۸ ماه گذشته از خودروسازان و دارا نبودن پلاک فعال در هر خانواده، شروط جدید برای ثبت‌نام متقاضیان در فروش فوق‌العاده تابستان خودروسازان است.

25 خرداد ماه نیز عده‌ای از مالباختگان به واسطه خرید ارز نیمایی مقابل بانک مرکزی تجمع کردند که این موضوع نیز مورد توجه کاربران قرار گرفت. به گزارش گسترش نیوز، در میان افراد معترض عده‌ای از چند صرافی که به واسطه بانک مرکزی لیست و معرفی شده بودند نام بردند که نام یک بانک دولتی نیز در میان آنها به گوش می‌رسید. یکی از معترضان مرد جوانی بود که ۳۰۰ میلیون ارز نیمایی خریداری کرده اما هنوز ارز معادل آن را دریافت نکرده بود. اغلب افراد معترض تولیدکنندگانی بودند که ارز نیمایی خریداری کرده‌ اما پس از ۶ ماه نه تنها هنوز ارز خود را دریافت نکرده بودند بلکه هیچ پاسخی از سوی مسئولان بانک و صرافی‌های مشخص شده از سوی بانک مرکزی دریافت نکردند.

دیگر اخبار  پربازدید به کاهش قیمت طلا و سکه اختصاص داشت. به گزارش گسترش نیوز، 24 خردادماه در بازار آزاد قیمت سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه امامی ۷ میلیون و ۵۲۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد که به نسبت به روز قبل سکه تمام بهار ۵۰ هزار تومان و سکه امامی ۹۶ هزار تومان کاهش یافت.

سخنگوی سهام عدالت اظهار کرد که اگر کسی از طریق کارگزاری بورس، سهام عدالت خود را به فروش برساند، کارگزاری دو روز بعد از فروش سهام پول را واریز می‌کند. این خبر نیز در صدر پربازدیدترین های اقتصادی بود.

افزایش حقوق معلمان نیز از دیگر اخبار مورد توجه بازدیدکنندگان بود.به گزارش اقتصاد آنلاین، در فاصله بهمن ماه ۹۸ تا خرداد ۹۹ بیش از ۶۵ درصد به حقوق معلمان افزوده شده است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار اقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.