تیم پزشکی با تجربه نیازمند تجهیزات پزشکی مطلوب و مناسب با شرایط و وضعیت بیماران برای بهبودی هرچه بیشتر بیمار و اطمینان خاطر به همراهان بیمار می باشد .

این حس عمومی وجود دارد که وقتی به بیمارستان ها مراجعه می کنیم هنگامی که تجهیزات و امکاناتی که یک بیمارستان مطلوب را دارد مشاهده می کنیم متوجه حضور یک تیم پزشکی خیلی خوب می شویم و این اطمینان در ما به وجود می آید که هم می توان به کار به درمان اعتماد کرد هم به تجهیزات و وسایلی که در بیمارستان وجود دارد

.

خرید تخت بیمارستانی

جدا از علم پزشکی و دانشجوی کاردرمانی در بیمارستان ها دارند چیزی که برای عموم قابل مشاهده است تجهیزات و وسایل درمانی می باشد این تجهیزات شامل وسایل اتاق تخت های اتاق عمل تخت بیمارستانی تختهای icu برقی تخته مکانیکی تجهیزات جراحی می باشد .

تهیه و توزیع این تجهیزات در شرایط تحریم بین المللی کشور با مشکلات بسیاری روبرو شده است به همین دلیل امروزه شرکت‌های فراوانی اقدام به تولید تجهیزات پزشکی و وسایل درمانی در داخل کشور نموده اند که نیاز کشور را به تجهیزات و وسایل خارجی نزدیک به صفر رسانده و در برخی تجهیزات هم پا را فراتر از نیاز کشور گذاشته و اقدام به صادرات این تجهیزات نموده است .

تجهیزات پزشکی خاکباز یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و تولید تخت بیمارستانی از جمله شرکت های موفق در این زمینه بوده و با داشتن کادری حرفه ای با تجربه در زمینه مهندسی معکوس و باز طراحی محصولات با کیفیت اروپایی و داشتن ایده های نو و خلاق جهت طراحی محصولاتی با کیفیت اقدام به تولید انواع تخت های بیمارستانی و هتلینگ بیمارستان ها و تجهیزات درمانی مورد نیاز مراکز درمانی نموده است .

این مجموعه با داشتن بیش از ۵۰ سال سابقه تولید تجهیزات پزشکی توانسته است برخی از نیازهای کشور را در حوزه سلامت کشور تامین کند .

عمده محصولات تولیدی این شرکت شامل تخت های بیمارستانی می باشد که در انواع مختلف تولید و روانه نموده .

این دسته از محصولات شامل انواع و اقسام مختلفی می باشد که به حدود سه عمده و جامع تقسیم می‌شوند تخت های الکتریکی یا تخت برقی و تخت های دستییا تخت مکانیکی .

در تخت برقی زاویه های تخت به وسیله موتورهای خطی که با نیروی برق کار می کنند تنظیم می شود و عملکرد بسیار راحت تری نسبت به تخت های مکانیکی دارد که رفاه حال بیمار و رفاه حال پرستار نیز در این تخت ها مورد توجه قرار گرفته است .

در تخت های دستی تنظیم زاویه های تخت به وسیله چندین هندل انجام می شود و با چرخاندن اهرم ها یا هندل های طرح زاویه های طرح تنظیم می شود که اهرم ها نیروهای مختلفی دارند مثلا برای جابجایی یک بیمار سطح کیلویی در برخی از تحقیقات نیاز به صرف انرژی زیادی می باشد ولی در کارهای مطلوب و درجه یک بدون نیاز به صرف انرژی بالا این اتفاق به راحتی امکان پذیر است .

اما به طور کلی این تختگاه برای بیمار زیاد تفاوتی با یکدیگر نمی‌کند و فقط فرق اصلی در وضعیت پرستار آشپزی را بیمار چه بر روی تخت برقی در حال استراحت بشه چه بر روی تخت مکانیکی یا دستی همه کارهای بیمار را باید پرستار وی انجام دهد .

این شرکت توانست در جنگ با کرونا بخشی از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌های صحرایی و بیمارستانهای سطح کشور را تامین کنند و به واسطه نیروی با تجربه و فعال و جوانی که دارد تجهیزات را به سرعت و با کیفیت بسیار بالا در اختیار کادر درمان کشور قرارداد .

همچنین این شرکت تجهیزات مراقبت از بیمار در منزل و وسایل کمک درمانی و فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت برای بیماران و افراد معلول و افرادی که توانایی جابجایی و حرکت ندارند تولید کرده و در اختیار عموم قرار داده است .

محصولات تولید شده در این شرکت کیفیتی قابل رقابت با محصولات اروپایی دارند و در داخل کشور هیچ شرکتی تجهیزاتی به این کیفیت و مرغوبیت کالا را قادر به تولید نمی باشد .

هدف این مجموعه جلب رضایت بیماران و پرستاران و پزشکان و افرادی که از بیماران در منزل پرستاری می کنند ، نگاه شرکت به این قضیه طوری است که باید با تجهیزات مراقبتی و وسایل پزشکی رفاه حال آن ها را تامین نمود .

این مجموعه تلاش می‌کند که بهترین تجهیزات و وسایل درمانی در اختیار کادر درمان کشور قرار گیرد و همچنین سهمی در اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم و استفاده از دانش اساتید برجسته و برتر دانشگاه و ترکیب علم و دانش روز با تجربه تولید ۵۰ ساله محصول کاربردی و با کیفیت به دست مصرف کننده نهایی برسد .

امید بر آن است به روزی که در هیچ کجای این کشور هیچ بیماری به علت نداشتن تجهیزات درمانی و وسایل پزشکی آسیب و صدمه نبیند .

تجهیزات پزشکی خاکباز تلاش می‌کند تجهیزات بیمارستانی و تخت بیمارستانی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به دست مصرف کننده اصلی یعنی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و منازلی که در آنها بیمار وجود دارد بدون واسطه و بدون هیچ افزایش قیمتی برسد تا در این شرایط بیمارستان ها و افرادی که بیمار دارند بتوانند برای بیمار خود تا اندازه ای که نیاز دارد هزینه های جانبی مثل دارو هزینه های پزشکی و پرستاری را تامین کنند .

سمت دیگر خدمات و تجهیزات پزشکی تامین شده در مجموعه این گروه صنعتی به روز رسانی و ارتقاء کیفیت محصولات می باشد که با توجه به پیشرفت های به وجود آمده طی سال‌های مختلف در صنعت پزشکی تلاش می‌کند وسایل و تجهیزات تولیدی خود را به بالاترین استانداردها و برترین فناوری ها برساند .

توزیع رسانه ای : رپورتاژ ادز