در این نشست نماینده ویژه وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در خوزستان گفت : رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی بهترین راهکار برای کنترل و مقابله با کرونا است. نشست سران عشایر خوزستان با موضوع مقابله با کرونا

دکتر افشار افزود :با کمک وهمیاری بزرگان ومعتمدان عشایر و با کاهش دید و بازدید و تردد در ایام عید فطر میتوان شاهد سیر نزولی کرونا در استان باشیم.

وی ادامه داد : امیدواریم با همکاری همه جانبه مردم و اصناف، تلاش کادر درمان و پزشکان و مسئولان مربوطه و شیوع گسترده ویروس کرونا در استان پهناور خوزستان با جمعیت زیاد، در روز‌های آینده نوید کنترل و مهار این ویروس را به شهروندان فهیم بدهیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز در این نشست گفت :بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری مردم مطابق دستورات ستاد مقابله با کرونا عمل کنند که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم انشالله مطابق دستورات ستاد مبارزه با کرونا عمل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد تاکید کرد : باتوجه به فرارسیدن عید سعید فطر از تمامی مردم خوزستان درخواست می شود که فاصله گذاریِ اجتماعی را رعایت بخاطر احترام به بزرگان تبریکات این عید بزرگ را از طریق فضای مجازی انجام دهیم .

دکتر ابول نژادیان ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت : از سرانِ عشایر ، أقوم خوزستان ، بزرگان و معتمدین مردم تقاضامندیم که مردم را در تعطیلات به خانه ماندن دعوت کنند زیرا مشارکت مردمی قطعا تاثیر بسزایی در کاهش تعداد مبتلایان خواهد داشت.

همچنین نماینده ویژه وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در خوزستان با حضور در مراکز 16 ساعته خدمات دهی به بیماران کرونایی بازدید کرد.