به گزارش روابط عمومی شهر خبر، در این خصوص خبرگزاری مهر نوشت: احتمال اینکه نصرالله عبداللهی پیشکسوت باشگاه استقلال به عنوان مشاور مدیرعامل به این تیم بازگردد زیاد است.

دومین خبر ورزشی پربازدید با عنوان «رای استوکس صادر شد»، منتشر شده است. در این خصوص معاون حقوقی باشگاه تراکتور گفت: «آنتونی استوکس ۷۷ روز غیبت غیرموجه داشته و براساس رویه فیفا و مقررات قانون تعهدات سوئیس، باشگاه تراکتور می‌توانست دستمزد این زمان را از قرارداد بازیکن کسر کند، اما متأسفانه استدلال ضعیف این وکیل نتوانسته است این غیبت را احراز کند. همچنین او مستندات غیبت بازیکن را پیوست لایحه خود نکرده و این امر موجب شده تا ادعای غیبت از سوی فیفا رد شود.»

بر اساس گزارش خبرورزشی، مدیران باشگاه تراکتور تبریز سعی دارند این پرونده را به دادگاه CAS ببرند. پیش از این آنتونی استوکس از این باشگاه به فیفا شکایت کرده بود و آن را به پرداخت 400 هزار دلار محکوم کرد.

موضوع نقل و انتقالات در تیم پرسپولیس، نیز مورد توجه بسیاری از کاربران اخبارورزشی قرار گرفت. با توجه به صحبت‌های علی علیپور بازیکن این تیم، سرپرست باشگاه پرسپولیسر گفت: برای تمدید قرارداد این بازیکن صحبتی نشده و این مسئله به نظر سرمربی مربوط می‌شود.

روزنامه خبر ورزشی نیز با عنوان «شرط استقلال برای پایان لیگ؛ پرسپولیس قهرمان نشود»، خبری منتشر کرد که در شمار پربازدیدترین‌ها قرار گرفت. بر اساس گزارش این روزنامه مهم‌ترین شرط استقلالی‌ها برای پایان لیگ، قهرمان نشدن پرسپولیس است. به اعتقاد آنها اعلام  پرسپولیس به عنوان قهرمان با وجود اینکه هنوز یک سوم مسابقات برگزار نشده،منطقی و عادلانه نیست.

خبر واکنش استراماچونی به سرمربی‌گری تیم ملی ایران نیز بازدید زیادی داشت. بر اساس این مطلب اولویت استراماچونی فعالیت در ایتالیاست.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.