به گزارش روابط عمومی شهرخبر، اظهارات بازیکن جوان و ملی‌پوش پرسپولیس در جمع خبرنگاران، با تیتر «کنایه سنگین مهدی ترابی به استقلالی‌ها» در رسانه‌ها منتشر شد. او گفت: بازی روانی بود و استقلالی‌ها از اشتباه‌های ما به گل رسیدند. ما از ابتدا امیدوار به برد بودیم و برای مساوی نیامده بودیم. این مساوی را به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. تا آخرین لحظه مطمئن بودم که گل را می‌زنیم.

دومین خبر ورزشی پربازدید مرتبط با دربی در سایت شهرخبر، کاریکاتوری بود که گل خوردن استقلالی‌ها در دقایق پایانی بازی‌ را به تصویر کشیده بود. تحلیل داوری دربی هم مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار گرفت. با توجه به اینکه برخی اهالی فوتبال و طرفداران استقلال معتقد بودند که هر دو گل پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است، تحلیل‌هایی که رسانه‌ها در مورد این گل‌ها منتشر کردند، به سرعت مورد استقبال کاربران قرار گرفت. اظهارات امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال که با حمله شدید به داوران و هواداران پرسپولیس همراه بود نیز در میان پربازدیدترین اخبار دربی در سایت شهرخبر بود. صادقی مدعی بود اگر VAR بیاید پرسپولیسی‌ها دیگر نمی‌توانند از این اشتباهات بهره ببرند. امیرحسین صادقی البته قبل از دربی مدعی شده بود استقلال با سه گل قدرتش را به رخ پرسپولیس می‌کشاند. هر دو اظهارنظر صادقی، در جمع 10 خبر پربازدید دربی قرار گرفتند.

یکی از اخبار جالبی که توجه اهالی فوتبال را به خود جلب کرد، توییت باشگاه شاهین بوشهر پس از تساوی دو تیم استقلال و پرسپولیس بود. در توییتی که از حساب رسمی باشگاه شاهین  بوشهر منتشر شد، یک اسمایلی اغراق‌شده و کنایه‌آمیزِ خوشحالی درج شده بود. این برای چندمین بار است که توییتر رسمی باشگاه شاهین بوشهر همچون صفحه‌های هواداری پرسپولیس عمل کرده است. هواداران پرسپولیس از این اقدام صفحه رسمی شاهین بوشهر استقبال خوبی کرده‌اند اما هواداران‌استقلال با توجه به پست‌های مشابه این صفحه در گذشته به ویژه در زمانی که استقلال در روزهای آغازین مربیگری استراماچونی نتایج خوبی کسب نمی‌کرد، به اقدام مسئولان باشگاه شاهین بوشهر انتقاد کرده‌اند.

واکنش تند فرهاد مجیدی به انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، سومین خبر پربازدید مرتبط با دربی بود. سرمربی جوان استقلال بعد از تساوی مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: این اتفاقات فقط در فوتبال کشور ما می‌افتد. زمانی که در تیم ملی امید بودم به تاج گفتم که شما نفر اول فوتبال ایران هستید و من به شما اجازه دخالت در تیمم را نمی‌دهم چه برسد به اکبر، مکبر!

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌پردازد.

انتهای پیام