پرستار یکی از اعضای تیم مراقبت های درمانی است که نقش بسیار مهمی را در حمایت های جسمی و روحی بر عهده دارد.امروزه به دلیل اشتغال مادران و یا به دلیل پرجمعیت بودن خانواده و کمبود وقت آنها این مسئولیت را برعهده پرستاران می سپارند. پرستار در منزل علاوه بر وظایف درمانی مسئولیت برقراری ارتباط با بیماران را دارد.امروزه پرستاران وظیفه نگهداری از کودکان و سالمندان را دارند.تیم ما با ارائه کارشناسان با تجربه آماده ارائه مراقبین متعهد دلسوز و قابل اطمینان می باشد.خدمات پرستاری شامل پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل می باشد.

 

وظایف اصلی پرستار بیمار در منزل

  • توانایی تزریق آمپول,سرم و گذاشتن تب سنج,گرفتن فشار بیمار و خدمات اولیه امداد رسانی مثل گرفتن نبض و شوک قلبی به بیمار که تا قبل از اینکه پزشک برسد به او رسیدگی کند.
  • داشتن اطلاعات لازم در مورد بیماری سالمند تا پرستار بتواند از عهده این کار بربیاید.
  • انگیزه و روحیه دادن به بیمار در منزل
  • کنترل همه جانبه بیمار تا بتواند در هر شرایطی بهترین تصمیم را بگیرد.

 

 

پرستاری از کودکان و نوزادان

 

کودکان پیش فعال در انجام کارهای عملی توانایی کمتری نسبت به کودکان سالم دارند. همچنین کودکانی که دچار پیش فعالی هستند قدرت فکر کردن، برنامه ریزی، سازماندهی کارها، کنترل حرکات و انجام کارهای خود را ندارد. زندگی برای مادرانی که کودک پیش فعال دارد می‌تواند سخت‌تر باشد. زیرا مادر تمام حواس خود را باید به کارهای کودک خود بدهد. والدین می‌توانند با نگهداری با شرایط مناسب برای کودک خود نشانه‌های پیش فعالی را کم کنند. شما باید از کودک خود بخواهید کارهایی که جنبه مثبت دارد انجام دهد و برای کارهای او جایزه در نظر بگیرید و کودک را بیشتر به چالش کارهای روزانه بکشید. هرچقدر زودتر متوجه مشکل کودک خود شوید، زودتر هم می‌توانید راه‌های جلوگیری و درمان این بیماری را پیدا کنید.شما باید به این نکته توجه داشته باشید که کودک پیش فعال کنترل روی حرکات و رفتار خود ندارد و شما باید او را درک کنید تا کمک بیشتری به درمانش کرده باشید.

s1

خدمات پرستاری کودک در منزل می تواند هم به صورت روزانه و هم به صورت شبانه روزی باشد.این خدمات شامل تامین نیازهای اولیه کودک مثل تغذیه و تعویض پوشک و ... وهمچنین ارائه پکیج های آموزشی برای کودکان در سنین مختلف می باشد.

  • نیروی مراقبت از کودکان  ندای سلامت مراقبین تحصیل کرده هستند و با بازی های سرگرم کننده و بازی های هوشی به ارتقای سطح هوشی کودکان دلبندتان کمک می کند.
  • نگهداری از کودکان مبتلا به سندروم داون و اوتیسم یکی از خدمات اصلی این تیم حرفه ای می باشد.
  • والدینی که کودکان چند قلو داشته پرستار کودک در منزل می تواند گزینه خوبی برای کمک رسانی به آنها باشد.

 

فواید پرستار سالمند در منزل

فواید پرستار سالمند در منزل باعث می شود تا توجه زیادی به فراهم آوردن آرامش و آسایش و مراقبت از آنها در محیطی سالم شود.زمانی که انسان پیر می شود به کمک احتیاج دارد بسیاری از خانواده ها نیز دوست دارند تا سالمندان خود را در منزل خودشان و به کمک  یک پرستار نگه داری کنند .در این صورت فرد دچار مشکلات روحی مانند طردشدن از سمت فرزندان خود را ندارد.در این موارد پرستار باید تمام خدمات اورژانسی و امدادرسانی را بلد باشد تا در هنگام اتفاق های ناگوار بتواند عکس العمل مناسب نشان دهد.

خدمات ندای سلامت شامل پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل می باشد که با ارائه مجوز رسمی از وزارت بهداشت,درمان و آموزش پزشکی با محوریت اصلی ارائه خدمات بالینی و مراقبت های بالینی در منزل به صورت شبانه روزی پاسخ گویی می باشد.

مرکز خدمات بالینی در منزل ندای سلامت با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره 176357-3 با تجربه ی بالای 30 سال در این زمینه آماده ارائه کلیه خدمات پرستاری و پزشکی و .. در منزل شما می باشد. شما می توانید هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ندای سلامت با شماره 28111066-021 تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

طراحی سایت مرکز خدمات بالینی ندای سلامت توسط ایران سایت انجام پذیرفته است.

s3