به گزارش پارس نیوز، سایت اینترنتی ایران بازار، بازاری برای همه عرضه کنندگان و تولید کنندگان کالا است. در این بازار شما براحتی می توانید کالاهای خود را عرضه کرده و از بازخورد بالای سایت برای افزایش فروش کالای خود بهره مند شوید. شرایط قرارداد بسیار منصفانه تنظیم گردیده است و هدف افزایش فروش کالا در وب سایت است.

فروش انواع دوچرخه دخترانه در ایران بازار

دوچرخه اصولاً ساختار ثابت و مشخصی دارد و دوچرخه های دخترانه صرفاً از نظر ظاهر و رنگبندی متفاوت هستند. اما نحوه بازاریابی و تبلیغات برای دوچرخه و دوچرخه دخترانه بطور کلی باهم متفاوت است. با فروش انواع دوچرخه دخترانه در سایت ایران بازار شما می تواند با کمک متخصصان ما در زمینه تبلیغات و بازاریابی فروش محصول خود را بالا ببرید.

تبلیغ برای متقاضیان واقعی کالا و خدمات

سایت ایران بازار از اصول حرفه ای بازاریابی برای افزایش بازار شما سود می برد. مخاطب و مشتری تنها هنگامی کالای شما را مشاهده می کند که بدنبال کالای شما باشد. به این ترتیب تبلیغ شما برای مخاطب بسیار خوشایند خواهد بود و مشتری ساعت ها به بررسی کالاهای مختلف تولید شده شما پرداخته و کالایی که با بودجه و نیاز او هماهنگ باشد را انتخاب خواهد کرد.

فروش کرم روز در ایران بازار

فروش محصولات آرایشی بهداشتی بالاترین نرخ فروش را در ایران بازار دارد. شما با فروش محصولات آرایشی و بهداشتی خود در سایت ما میتوانید از اعتماد مشتریان ما به کیفیت و استاندارد بودن کالاها برای افزایش فروش کالاهای تولیدی خود بهره بگیرید. سایت ایران بازار تنها به محصولاتی که استاندارد عرضه در ایران را داشته باشند اجازه فروش در سایت را میدهد و این مهم باعث گردیده است که مشتریان بسیاری با طیب خاطر محصولات آرایشی و بهداشتی را از سایت ما تهیه کنند.

انواع کرم و مرطوب کننده در سایت ایران بازار

محصولات آرایشی بهداشتی دایره وسیعی از کلا را شامل میشوند. کرم ها، مرطوب کننده ها، محافظ های اشعه خورشید. کرم های آبرسان و کرم روز ، محصولاتی هستند که هر فردی که در طول روز در معرض اشعه آفتاب و آلودگی هوا قرار میگیرد. برای محافظت پوست خود به آنها نیاز خواهد داشت. امروزه کاربران برای تهیه محصولات خود در اینترنت جستجو میکنند. با تبلیغ کالای خود در ایران بازار در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی دیده خواهید شد. همانطور که میدانید این دو بیشترین سهم جستجوی تجاری را دارند و اغلب خریداران برتری رتبه برند در گوگل را به معنای برتری کیفی برند میدانند. این قضیه در مورد بیشتر شبکه های اجتماعی نیز صادق است.

عرضه لباس شیردهی

فروش و عرضه لباس شیردهی در دسته مادر و کودک سایت با هدف ارتقاء سطح سلامت خانواده ها عرضه میگردد. محصولات این بخش با وسواس و دقت زیادی انتخاب می گردند. مشتریان سایت بخوبی به کیفیت برتر محصولات عرضه شده در این بخش آگاه هستند. اگر کالای شما میتواند از نظر بهداشتی و کیفی با کلاهای دیگر در بازار رقابت کند. ایران بازار بهترین محل برای عرضه محصولات شما است.

اهمیت بهداشت مادر و کودک

ما صرفاً فروشنده نیستیم. ما صرفاً بازاری نیستیم. ما برای ارتقاء و کیفتی زندگی مردمان میهنمان این کسب و کار را انتخاب کرده ایم. همکاران و فروشندگانی که در سایت ما کلاهایشان را عرضه می کنند از فیلتر های متنوعی عبور کرده تا مجوز فروش کلا در سایت را اخذ کنند و این موضوع در مورد کالاهای مرتبط به مادران و کودکان بیش از هر کالایی صادق است.

لباس های شیردهی از نظر کیفیت الیاف، قالبیت شستشوی الیاف با درجه حرارت بالای آب، عدم حساسیت زایی برای پوست های فوق العاده حساس، باید از استانداردهای موجود تبعیت کنند تا بتوانند در ایران بازار عرضه شوند.

چرا ایران بازار را برای فروش کالای خود انتخاب کنید؟

  • طراحی حرفه ای
  • برتری از نظر سئو نسبت به رقبا
  • تصویه ماهیانه با فروشندگان
  • تیم حرفه ای و کاربلد.
  • پشتیبانی از فروشندگان
  • پشتیبانی از خریداران
  • خدمات بازاریابی با کمک ارائه اطلاعات کاملی از بازدید کنندگان محصولات
  • امکان مدیریت ساده و بسیار حرفه ای محصولات
  • امکان جستجو بسیار ساده و حرفه ای برای کاربران و مشتریان کالای شما
  • و هزاران امکان منحصر به فرد دیگر

چگونه با ایران بازار همکاری کنید؟

 برای همکاری با ایران بازار ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. در صفحه ثبت نام بخشی برای فروشندگان تعریف شده است. اشخاص و فروشگاه هایی که قصد همکاری با ما را دارند. می توانند با تیک زدن این بخش، تمایل خود به فروش محصولات در سایت ایران بازار را اعلام نمایند.

بعد از تایید شما بعنوان فروشنده، پنلی در اختیار شما قرار میگیرد که آموزش کامل کار با آن در سایت درج شده است. در این پنل شما براحتی می توانید کالاهای خود را معرفی کرده و به فروش رسانید. پنل شما کلیه تعاملات صفحات کالای شما با مخاطبان را به صورت آماری به شما گزارش میدهد.

کلیه فروشندگانی که در سایت محصولی فروخته باشند در انتهای هر ماه با آنها تصویه خواهد گردید. با توجه به آنکه در سایت های رقیب این تسویه ها معمولاً شش ماه است. انتخاب ایران بازار برای عرضه محصول گردش مالی شما را سریعتر و گستردگی فروشگاه شما را در مدت زمان کمتری مهیا می کند.