• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33439

  قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: هر شخص و گروهی می‌تواند در انتخابات شرکت کند مشروط بر اینکه اصل نظام را قبول داشته باشد.

  به گزارش پارس ، حبیب الله بوربور قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: فرمایشات حضرت آقا در واقع حکم حکومتی و هدایتی بود.

  وی افزود: وقتی نظام اسلامی ایران جمهوری به همراه اسلامیت را قبول کرد معنا و مفهومش زمانی به وقوع می پیوندد که همه سلیقه های مختلف در انتخابات شرکتی فعال داشته باشند؛هر شخص و گروهی می تواند در انتخابات شرکت کند مشروط بر اینکه اصل نظام را قبول داشته باشد.

  قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه کاندیدا باید برنامه داشته باشد تصریح کرد: مردم نیز باید به برنامه کاندیدا رأی بدهند و این ارائه ندادن برنامه از سوی کاندیدا یک ضعف اساسی است.

  بوربور با بیان اینکه تا کنون فقط به اشخاص رأی داده شده اظهار داشت: در این دوره نیز رأی آوری مد نظر کاندیداها و احزاب قرار گرفته در حالیکه باید احزاب برنامه ارائه بدهند و بگویند این افراد می توانند برنامه حزب متبوع ما را عملی کنند.

  انتخابات انقلاب اسلامی ایران شرکت در انتخابات مد مقام معظم رهبری نظام اسلامی نظام پذیرش اصل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها