به گزارش پارس به نقل از فارس، سرهنگ حسین اسماعیل زاده رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد از دستگیری پنج سارق زورگیر در محدوده عباس آباد خبر داد و به تشریح جزییات دستگیری این متهمان پرداخت.

به گفته وی، پلیس در پی وقوع چندین فقره کیف قاپی و زورگیری در محدوده شمال پایتخت و دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه چند جوان شرور با پرسه زنی در خیابان های محله عباس آباد با تهدید چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان می کنند، پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه رسیدگی به این امر در دستور کار مأموران تخصصی کلانتری ۱۰۴ عباس آباد قرار داد.

این مقام انتظامی ادامه داد: به محض تشکیل پرونده ماموران تحقیقات خود را آغاز و با انجام اقدامات پلیسی و رصد اطلاعاتی از طریق منابع اطلاعاتی مخفیگاه یکی از متهمان به نام محمد که به عنوان زاغ زن باند عمل می کرد در خیابان دبستان شناسایی و عصر چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ماه سال جاری دستگیر شد.

کلانتر ۱۰۴ ادامه داد: در بازجوی های انجام شده مشخص شد وی به اتفاق چهار تن از همدستانش که امین، محمد، محسن و محد نام دارند در خیابان های عباس آباد با تهدید چاقو اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان می کنند.

سرهنگ اسماعیل زاده تصریح کرد: در نهایت با همکاری متهم دستگیر شده ۴ نفر دیگر در نقاط مختلف شهر شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.