به گزارش پارس ، مهدی چمران در گفت وگو با فارس، اظهار داشت: تا زمان اتمام شورای سوم یک جلسه دیگر برگزار خواهد شد که این جلسه روز یکشنبه هفته آینده به صورت غیرعلنی خواهد بود.

وی تصریح کرد: تصویب یک فوریت لایحه استفاده از تسهیلات بانکی به نرخ کارمزد مصوب شورای عالی پول و اعتبار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در جهت اجرای پروژه های شهرداری تهران، تصویب لایحه نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران و همچنین تصویب دو لایحه تفریغ بودجه سال ۹۰ و ۹۱ از جمله موضوعات جلسه امروز شورای شهر بود.

چمران در خصوص آخرین جلسات اصولگرایان با گزینه های مورد نظر برای شهرداری تهران گفت: هم اکنون محمدباقر قالیباف، رستم قاسمی، نیکزاد و پژمان شهردار سابق مشهد از جمله گزینه های مدنظر اصولگرایان برای شهرداری تهران هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا از کاندیداهای مورد نظر برای شهرداری تهران برنامه ای خواسته شده است یا خیر؟ گفت: نیازی به اداره برنامه از سوی کاندیداها نیست.

چمران در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا دیداری با محسن هاشمی داشته اید یا خیر گفت: قبلاً به این موضوع اشاره کردم که در این مدت هیچ دیداری با خانواده هاشمی نداشته ام.