• لینک کوتاه
 • کد خبر: 70259

  فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز ۳۲۰ میلیون ریال از حساب پدرش کرده بود، دستگیر شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سرهنگ خسروی، رییس پلیس فتای استان اصفهان دراین باره گفت: در پی شکایت شهروندی مبنی بر این که فرد یا افراد ناشناسی اقدام به سرقت از حساب وی به مبلغ ۳۲۰ میلیون ریال کرده اند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که در تحقیقات کارشناسان فتا متهم که فرزند شاکی بود شناسایی و با هماهنگی به پلیس فتا احضار شد.

  خسروی ادامه داد: متهم در بازجویی های صورت گرفته صراحتا به بزه انتسابی اقرار و معترف شد که پس از به دست آوردن اطلاعات حساب بانکی پدر و دسترسی به حساب وی این پول ها را خرج بازی های آنلاین اینترنتی کرده به طوری که برای بعضی بازی ها حدود ۵۰ دلار در ازای هر ساعت بازی پرداخته است.

  وی با تاکید بر اینکه اعتیاد به بازی های رایانه ای مانند اعتیاد به موادمخدر بسیار خطرناک بود و می تواند تمام ابعاد زندگی فرد را تحت نفوذ خود قراردهد، گفت: والدین باید نظارت بیشتر و بهتری بر فعالیت اینترنتی فرزندان داشته باشند و انتخاب بازی های رایانه ای نیز برعهده آنان باشد.

  به گفته رییس پلیس فتای استان اصفهان افراد همچنین باید مراقب اطلاعات حساب بانکی خود باشند و آن را در اختیار نزدیکان نیز قرار ندهند.

  استان اصفهان اعتیاد بازی بازی های رایانه ای پدر پول دستور کار پلیس دلار سرقت والدین
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها