• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69085

  اصغر فرهادی در یادداشتی برای نکوداشت فرهاد ناظرزاده کرمانی یادآور شده است: من دانشگاه را با شما آغاز کردم و این آغاز از عزیزترین خاطرات من است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، اصغر فرهادی در یادداشتی که روز شنبه ۳۰ تیرماه در کتاب شب نکوداشت فرهاد ناظرزاده کرمانی منتشر شده است درباره تأثیرگذاری این مدرس، مؤلف، پژوهشگر و مترجم با سابقه تئاتر جملاتی را نگاشته است. در این یادداشت چنین آمده است:

  آقای ناظرزاده عزیز

  در زندگی هر کدام از ما کسانی هستند که برای همه عمر خاطرشان در گوشه دنجی از ذهن بی آنکه رنگ ببازد و یا غبار فراموشی بگیرد محفوظ می ماند، تعدادشان زیاد نیست و دیر به دیر و هر از گاه کسی به این جمع اضافه می شود، حتماً شنیده اید که می گویند: " فلانی خاطرش عزیز است" ، شما یکی از آنها هستید. گاه گاهی که در خلوت گوشه های ذهنم را می گردم شما آنجائید. با کت و شلوار سرمه ای تیره رنگ، پیراهن یقه بلند سفید و کفشهای سیاه تازه واکس خورده، یک دست در جیب شلوار و دست دیگر از شکاف بالای دگمه بسته شده کت روی سینه، با لبخندی که نه رنگ باخته و نه به خنده نشسته و موهایی که هنوز جو گندمی اند. من دانشگاه را با شما آغاز کردم و این آغاز از عزیزترین خاطرات من است.

  اصغر فرهادی تئاتر ذهن آغاز خلوت گوشه فرهادی یادداشتی ناظرزاده ماندگاری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها