• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69062

  کتاب «خانواده» با محوریت توصیه‌های مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان و خانواده‌ها به عنوان جدیدترین اثر از سوی انتشارات صهبا در بیست و یکمین نمایشگاه قرآن عرضه شد.

  به گزارش پارس ، مهدی صالحی مسئول غرفه انتشارات صهبا در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در گفت وگو با  تسنیم، از عرضه کتاب جدید این انتشارات در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: کتاب « خانواده» جدیدترین اثر انتشارات صهبا از روز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه به نمایشگاه قرآن آمده است.

  صالحی پیرامون نحوه تدوین مطالب این کتاب تصریح کرد: کتاب خانواده به نحوی تدوین شده است که گویی یک جلسه در محضر مقام معظم رهبری است؛ تمام خطبه های عقدی که مقام معظم رهبری خوانده اند بررسی شده است و توصیه های ایشان به زوج های جوان استخراج شده به همراه سخنان رهبری پیرامون زن و خانواده تا سال ۹۲ گردآوری شده و بدون جاافتادن کلامی به ترتیب همگی بیان شده است.

  مسئول غرفه انتشارات صهبا در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم افزود: این کتاب با رونمایی از بخشی از دستخط مقام معظم رهبری که برای خطبه عقدی نوشته شده است، به پایان می رسد.

  صالحی با اشاره به اینکه این کتاب روز پنج شنبه ۲۷ تیرماه به نمایشگاه آمده است گفت: هر روز حدود ۲۰۰ نسخه از این کتاب به نمایشگاه می آید که تا روز گذشته شنبه ۲۹ تیرماه از مجموع ۶۰۰ نسخه ای که به نمایشگاه آمده؛ بیش از ۵۰۰ نسخه آن فروش رفته است.

  خانواده قرآن قرآن کریم مقام معظم رهبری نمایشگاه بین المللی توصیه سفره نمایشگاه انتشارات صهبا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها