بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه سال جاری کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اولین جلسه کاری و هم اندیشی خود را با رابطین مناطق و معتمدین محلات مناطق تهران برگزار کرد.

در این نشست که یزدانی معاون خدمات شهری، مختاری مدیرعامل سازمان پارکها و علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند نیز حضور داشتند، مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه مطرح و تصمیمات مهمی اتخاذ گردید.

مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در ابتدای این دیدار ضمن قدردانی از زحمات رابطین مناطق و معتمدین محلات مناطق 22 گانه تهران،این افراد را پیشرو در فعالیت های اجتماعی، مدافعان حقوق شهروندی و یاوران شورای شهر معرفی نمود. 

پیرهادی از مدیران شهری خواست که در شنیدن انتقادات و پیشنهادات رابطین مناطق، شکیبا باشند، چرا که تنها از این طریق می‌توانیم از نیازهای واقعی مردم در اداره امور شهر آگاه شویم.

WhatsApp Image 2021-09-11 at 16.38.20

در این دیدار، مهدی بابایی نائب رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری نیز از زحمات رابطین مناطق کلانشهر تهران قدردانی کرد و گفت: فعالیت های نظارتی رابطین مناطق و معتمدین محلات بیشترین کمک را به شورای شهر تهران در انجام هرچه بهتر وظایف تعیین شده و اختیارات قانونی شورا ایفا می‌کند و ما از این عزیزان می‌خواهیم یاور ما در مسیر خدمت صادقانه و دلسوزانه باشند.

سوده نجفی رییس کمیته سلامت هم رابطین مناطق را دست های توانای شورا در محله های شهر تهران معرفی کرد که بدون هیچ چشم‌داشتی در خدمت مردم و مدیریت شهری هستند.

در ادامه این نشست، رابطین مناطق تهران، با طرح دیدگاه های صریح و بیان مشکلات مربوط به این حوزه، پیشنهادات خود را نیز بیان کردند.

WhatsApp Image 2021-09-11 at 16.38.19 (1)

بحث مدیریت پسماند، اجرای ناقص طرح کاپ، کمبود روشنایی پارکها و بوستانها، کمبود سرانه فضای سبز در برخی مناطق از جمله دیگر مسائلی بود که توسط رابطین مناطق و معتمدین محلات مطرح شد.

WhatsApp Image 2021-09-11 at 16.38.19

در پایان این جلسه هم یزدانی معاون خدمات شهری با تایید اکثر موارد مطرح شده توسط رابطین مناطق، گفت: این قول را به اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و رابطین مناطق می دهیم که تمامی موارد مطرح شده‎‌ای که قابلیت اجرایی شدن توسط معاونت خدمات شهری دارد را به مصوبه این جلسه تبدیل کنیم و اقدام عملی جهت رفع مشکلات و کمبودها را در اسرع وقت آغاز کنیم.