یک پزشک با انتشار فیلمی مدعی  مرگ بیمار کرونایی شد. این پزشک ممنوعیت تردد را عامل  مرگ بیمار کرونایی عنوان کرده. پلیس به صحبتهای پزشک و  مرگ بیمار کرونایی  واکنش نشان داد.


به گزارش خبرنگار حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ یدالله رنجبرپوردرتشریح این خبرگفت:صبح روز ۲۷مردادماه یک نفرکه خودرا پزشک بیمارستان یکی از شهرستانهای مجاور استان البرز معرفی می نمودبه ایست وبازرسی اتوبان کرج_قزوین مراجعه وبا ارائه برگه مجوز فاقداعتبار(ابطال تمامی  مجوزهای صادره از سوی مراجع مختلف) درخواست عبور از گیت را می نمایدکه مامورین باسعه صدرنامبرده رابه حاشیه اتوبان هدایت می نمایند

تاموضوع مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد که پس از مدتی فردی که خود را مدیر بیمارستان مذکور معرفی  می نموده به مامورین مراجعه وبالحنی توهین آمیز و پرخاشگرانه باآنها شروع به مشاجره لفظی می نماید.پس ازگذشت حدودا ۳۵دقیقه جانشین پلیس راهورناجاسردار حسینی که درحال بازدید ازمحورهای مواصلاتی استان بوده در محل ایست بازرسی حاضر که دراین حین مدیر ببمارستان به سردارمراجعه ومجدداپرخاشگری می نماید که سردارایشان را به آرامش دعوت کرده سپس علیرغم پرخاشگری های صورت گرفته و بر خلاف شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ، به خانم پزشک که درورودی گیت حضورداشتنداجازه ترددمی دهند. همچنین بررسی ها حاکیست که هیچگونه اهانتی به کادر درمان از سوی هیچیک از مامورین صورت نگرفته است.

سرهنگ رنجبرپوردرپایان بااشاره به اینکه پلیس همواره درکنار وهمراه کادردرمان به منظور قطع زنجیره بیماری کرونامی باشد ازمردم شریف استان وتمامی افرادی که قصد عبور ازمحورهای مواصلاتی این استان رادارندتقاضاکردکه تاآنجاکه ممکن است از سفرهای غیرضروری خودداری نمایندتامامورین زحمتکش نیروی انتظامی بتوانندبانشاط وآرامش فکری بیشتری به ماموریت خود بپردارندتاشاهداینگونه مواردنباشیم.