• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60830

  با اکران آغازین فوق‌العاده فیلم «جنگ جهانی زی» ، احتمال ساخت قسمت دوم این فیلم به عنوان اولین تجربه کارگردانی «برد پیت» قوت گرفت.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، فروش ۱۱۱ میلیون دلاری فیلم آخرالزمانی « جنگ جهانی زی» با بازی « برد پیت» ، کمپانی پارامونت را به فکر ساختن قسمت دوم این فیلم به کارگردانی احتمالی این بازیگر سرشناس انداخته است.

  فیلم « جنگ جهانی زی» در اولین هفته نمایش خود در آمریکای شمالی ۶۶ میلیون دلار و در گیشه جهانی شامل ۲۵ کشور ۴۵.۸ میلیون دلار فروش داشت تا مجموعه فروش خود را در هفته آغازین به رقم ۱۱۱ میلیون دلار برساند.

  فیلم « جنگ جهانی زی» به کارگردانی « مارک فاستر» با بودجه ۱۹۰ میلیون دلار توانسته بیش از نیمی از هزینه تولیدش را در اولین هفته نمایش برای کمپانی فیلمسازی « برد پیت» به نام « plan B» به عنوان تهیه کننده به ارمغان آورد و مطمئنا ساخت قست های دوم و یا حتی سوم این فیلم می تواند نقطه عطفی در زندگی حرفه ای « برد پیت» محسوب شود.

  « برد پیت» به عنوان یکی از سرشناس ترین ستاره های سینمای جهان تا کنون در فیلم های مطرحی چون « تروی» و سری فیلم های « یازده یار اوشن» نقش آفرینی کرده است. از پرفروش ترین فیلم های این بازیگر در اولین هفته نمایش می توان به « آقا و خانم اسمیت» (۵۰ میلیون دلار) و فیلم « تروی» (۴۷ میلیون دلار) اشاره کرد.

  از دیگر نقش آفرینی های « پیت» می توان به حضور او در فیلم های « حرامزادهای عوضی» ، « جاسوس بازی» ، « مصاحبه با خون آشام» و دو فیلم جدید « آنها را به آرامی بکش» و فیلم تحسین شده ی « مانی بال» اشاره کرد.

  وی هفته گذشته در مراسم نمایش فیلم « جنگ جهانی زی» در روسیه با اشاره به ساخت قسمت دوم این فیلم گفت: هنوز بخش عمده ای از مطالب کتاب « مکس بروکس» که فیلم به اقتباس از آن ساخته شده، باقی مانده است.

  بازی بودجه جنگ جهانی دلار دوربین روسیه سینمای جهان مصاحبه raquo laquo
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها