• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60661

  به گزارش پلیس به دنبال شکایت هایی از مدیر سابق یک مدرسه ابتدایی در شهر کویانگ در چین مبنی بر آزار و اذیت و تجاوز جنسی به ۶ دختر دانش آموز این مدرسه ابتدایی بازداشت شد.

   
   
   
  به گزارش پارس ، به نقل ازقانون، چن ژی پنگ ۵۷ ساله مدیر سابق این مدرسه به همراه خنگ ژوسونگ ۳۸ کارمند یک دفتر املاک در شهر کویانگ پس از ربودن این ۶ دختر که بین رده سنی ۹ تا ۱۲ سال بودند در مکانی دور از شهر پس از آزار و اذیت آنان با چشمان بسته آنان را مورد سوء استفاده جنسی و تجاوز قرار دادند

  پس از ربودن ۳ روزه این دختران که به گفته شاهدان و تحقیقات پلیس هنگام ربوده شدن مدیر درسه در محل جرم حضور داشت با حکم رسمی از سوی قاضی پرونده حکم دستگیری وی صادر شد.

  محل اختفای آنان زمانی آشکار شد که یکی از ساکنان این منطقه روستایی که متجاوزان در آن قرار داشند صدای فریادهایی را از داخل این انبار متروکه شنید و مراتب فوق را به پلیس گزارش داد.

  پس از محاصره مکان مورد نظر پلیس موفق به دستگیری هر دو متهم اصلی این پرونده شد.

  پس از بررسی های اولیه پلیس این ۶ دختر دانش آموز در حالی پیدا کردند که آثار کبودی ضرب و شتم برروی بدن آنها به وضوح دیده می شد و به دلیل خوراندن دارو به آنها در حالتی نیمه بیهوش به سر می بردند.

  پس از دریافت گزارش پزشکی قانونی تجاوز جنسی برروی قربانیان تأکید شد و هر متهم اصلی پرونده به جرم آدم ربایی و تجاوز به ۱۱ سال و شش ماه زندان و پرداخت جریمه نقدی به خانواده قربانیان شدند.

  هر ۶ دانش آموز دختر این پرونده برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

  پس از صدور حکم قاضی خنگ ژوسونگ خواستار تجدید نظر قاضی در اعلام حکم وی شد و خاطرنشان کرد که هیچ نقشی در این ماجرا نداشته است و فقط ملک را که انبار متروکه بود به مدیر مدرسه اجاره داده بود.

  آزار و اذیت بیمارستان تجاوز جرم چین خانواده دانش آموز درمان ضرب و شتم مدرسه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها